Jump to content
Dogomania

Mikusiowy zwierzyniec zaprasza


Paulina_mickey

Recommended Posts

  • Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']o jejciu biedna śwnika...:roll: nie zmasakrował jej?a co on na to potem?[/quote]

a wiesz ze nie, on spał z nasza wcześniejsza świnką :) ona sama mu do łóżka właziła. No i spali sobie tak dosyć często :D

Ten mój baner to jest 4 małe banerki :D zrobiła mi :: FiGa :: :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luzia']No to dobra powiecmy że mam za mało zdjęć :eviltong:[/quote]

Kochana, nie zastanawiaj się tylko rzeczywiście zakładaj tą galerię. Ja zaczęłam niecały miesiąc temu, po wielkich i długich namowach. :mad: I też miałam malutko zdjęc. W ogóle cały czas mam problem skąd tu wytrzasnąc fotki do mojej galeryjki. Ale jakoś sobie radzę i nawet troszkę ruchu u mnie jest, :niedowia: z czego bardzo się cieszę. :smilecol:
Nie daj się dłużej prosic ...
Buziaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Kochana, nie zastanawiaj się tylko rzeczywiście zakładaj tą galerię. Ja zaczęłam niecały miesiąc temu, po wielkich i długich namowach. :mad: I też miałam malutko zdjęc. W ogóle cały czas mam problem skąd tu wytrzasnąc fotki do mojej galeryjki. Ale jakoś sobie radzę i nawet troszkę ruchu u mnie jest, :niedowia: z czego bardzo się cieszę. :smilecol:
Nie daj się dłużej prosic ...
Buziaczki[/quote]
Widzisz Luiza teraz nie masz chyba już wyboru:eviltong: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...