Jump to content
Dogomania

Tom Hehir (Irlandia)


Recommended Posts

Mari jako, że mieszkam w ojczyznie Toma, moge Ci tylko powiedzieć, że jest to hodowca Staffików, hodowla Jagstaffs ;) na początku sędziował Staffiki i Bulle teraz ma uprawnienia na całą III grupę, z tego co się dowiedziałam zwraca uwagę na ruch, Staffiki, które hoduje są mocnymi psami, napisałam do koleżanki, która ma Staffiki info, na co zwraca uwagę itd. jak tylko będę mieć info dam znać.

Link to comment
Share on other sites

AAA jeszcze jedno z moich obserwacji, irlandzcy sędziowie są bardzo dokładni, bardzo szczegółowo sprawdzają psy, Tom lubi psy takie jak hoduje, niskie, mocne w typie Bull, jak nie czerwone to pewnie pręgowane, lub psy temperamentne, które lubią poszaleć po ringu, żywe, ruch elegancki to info dostałam od koleżanki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Smile of Red Witch']Mari jako, że mieszkam w ojczyznie Toma, moge Ci tylko powiedzieć, że jest to hodowca Staffików, hodowla Jagstaffs ;) [/QUOTE]
On tylko wystawial i ma psy z Jagstaffa, ale ma inny przydomek.
Tu wywiad z nim: [url]http://staff-bull.info/_art22.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Strumyk od właścicieli Staffika, która wystawia go tutaj to Tom hoduje linię Moindearg, a w nowej wersji jest to właśnie Jagstaff ;)[/QUOTE]
Coz, nie wiem jakie sa konotacje Hehira, ale wlascicielka hodowli Jagsstaff jest od wiekow Carol Ridley i to od niej on ma wlasnie psy.
Co do hodowli, to jest tez Jackstaff, ktorej wlascicielem jest Halifax. Brzmia podobnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...