Jump to content
Dogomania

Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!


joteska

Recommended Posts

[quote name='joteska']Allu kochana dziękuję :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: dziękuję, że troszczysz sie o Igora, zaglądasz i pomagasz w utrzymaniu, pomimo, że nie jest dorodnym dożkiem ale z lekka ciapowaty to on troszkę po dożkowemu jest w każdym razie[/QUOTE]

Jotesko Kochana, to prawda, że dogi kocham najbardziej na świecie, ale ja kocham wszystkie psy, a Igorek jest taki słodki, taki ... dobry i troszkę, troszkę mój

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joteska']mnie też ale tez w sensie pozytywnym, [B]weszłam na konto bankowe by zapłacić za kolejny miesiąc Igora w DT 320zł a tu wpłata od weimaromaniaczki dla Igora 250zł [/B]:multi::multi::multi:
weimaromaniaczko bardzo Ci dziękuję z całego serca :iloveyou::buzi::Rose:

Igor miał zmienić DT ale boję się , ze 3cia zmiana będzie dla niego za dużym stresem. Monika zgodziła sie bez problemu by został, obie będziemy ustalać wszystko telefonicznie.[/QUOTE]

Fajna niespodzianka, co :razz:
Igorkowi pieniążki bardzo potrzebne, więc niech ma :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Fajna niespodzianka, co :razz:
Igorkowi pieniążki bardzo potrzebne, więc niech ma :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]
z krzesła mało nie spadłam a i łzę wzruszenia uroniłam, DONNko wiem, teraz, ze to Twój udział tej niespodziance był- BARDZO DZIĘKUJĘ:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Allu, on nawet więcej niż z troszkę Twój :)
zdjęcia od rudynpm, stare katy obwąchane. Musze Igorowi dowieść Arthrowet HA ( zamówienie podzielone na Igora i na 2 moje psy) bo coś chyba tylne nóżki i kregosłup powoli wsparcia potrzebują

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/556371_427780563925497_120508750_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/391559_427780550592165_1459170329_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/599282_427780577258829_1095741785_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']z krzesła mało nie spadłam a i łzę wzruszenia uroniłam, DONNko wiem, teraz, ze to Twój udział tej niespodziance był- BARDZO DZIĘKUJĘ:iloveyou:[/QUOTE]

[B]
Jotesko[/B], potwierdź proszę odbiór pieniążków na tym bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226970-Robi-si%C4%99[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudynpm']Jotesko, Igorowi daję Glukozaminę. Jeżeli będzie można, to fajnie, jak Igor bedzie dostawał Arthtrowet. Podaję psom te specyfiki na stawy już bardzo długo, a zwłaszcza od Misia bez łapki.[/QUOTE]
to super bardzo dziękuje :) to Arthrowet complex i ma dodatek tez kwasu hailuronowego. Jak tam Moniko ucho? czy nie kończą sie już Igorkowi krople? myslę jak to zrogranizowac by do Ciebie podjechać.. tylko muszę wiedziec do kiedy orientacyjne krople jeszcze masz. Do zabrania Arkrowet complex HA, Otex by miał po skończeniu antybiotyku, no i krople do skonczenia leczenia, czy coś jeszcze potrzebujesz? może gaziki do czyszczenia?

Link to comment
Share on other sites

Jotesko, krople są na wykończeniu. Po buteleczce oceniam, że wystarczą max do czwartku. Jeżeli możesz przywieźć gaziki, to będę wdzięczna, bo lepiej się nimi czyści niż patyczkami i wacikami. Z uchem jest...dziwnie. Przy głaskaniu (tarmoszeniu za głowę), kiedy dotykam w okolicy uszu, nie ma reakcji, nie piszczy przy czyszczeniu i zakraplaniu. Ale cholerka, w tym uchu jest non-stop wydzielina. W dzień, kiedy bedziesz mogła do nas przyjechać zostawię Ci wacik, albo wyczyścimy razem, to zobaczysz, jak to wygląda.

A tak, poza tym, to Igor, jak Igor;) Biega, pałaszuje karmę. ostatnio zjadł kość. Oczy w dobrym stanie-bez wycieków. Kupy ładne, a sierść błyszcząca. Postaram się jutro rano zrobić jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

przyszły wpłaty dla Igorka od
03.09.[SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2][COLOR=black] + 30zł Alla Chrzanowska[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] deklaracja stała
03.09 + 60 zł Ela W deklaracja stała za 08 i 09
04.09 + 10zł Dorota 1 deklaracja stała

bardzo dziękujemy!!!!:Rose::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Jola, już Ci pisałam w sms, że zagapiłam się i zostawiłam na pół dnia telefon. U Igorka wszystko ok. Grzecznie zjada suplementy, które mu dałaś. Jest radosny, trochę go rugam, bo czasami skacze. Poza tym jest potencjalnie niebezpieczny;) Nie szczeka, tylko podchodzi do bramy i patrzyyy. Mało kto, chce wejść na działkę. Igor robi wrażenie. Dzisiaj przeglądam FB, patrzę jaki ładny owczar:crazyeye: bach! A to Igorro:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudynpm'][I]Igorek ma nową koleżankę. Klarę z Szydłowca. Bardzo fajnie się dogadują.[/I][/QUOTE]
hheeh dziewczynki to on lubi, no prawie wszystkie bo gustuje w dużych ;)
Dzięki rudynpm, a jak on tam daje sobie to ucho czyścić kroplami, nie buntuje się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudynpm']Jola, już Ci pisałam w sms, że zagapiłam się i zostawiłam na pół dnia telefon. U Igorka wszystko ok. Grzecznie zjada suplementy, które mu dałaś. Jest radosny, trochę go rugam, bo czasami skacze. Poza tym jest potencjalnie niebezpieczny;) Nie szczeka, tylko podchodzi do bramy i patrzyyy. Mało kto, chce wejść na działkę. Igor robi wrażenie. [B]Dzisiaj przeglądam FB, patrzę jaki ładny owczar:crazyeye: bach! A to Igorro[/B]:)[/QUOTE]

No, od jakiegoś czasu udostępniamy Igorka na fb :):):)
Żeby inni też mogli Go poznać i zobaczyć jaki jest piękny :loveu:
Może ktoś się zakocha :razz:

A te nieszczęsne uszy Igorowe dalej w leczeniu ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578618_434104793293074_2104970954_n.jpg[/IMG][IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/217822_434104806626406_1523482654_n.jpg[/IMG]

Igorek jedzie jutro odwiedzić piękną blondyneczkę w jej ogrodzie ;) no i przy okazji poznać jej ciepłych właścicieli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...