Jump to content
Dogomania

*Pabianice* - potrącony szczeniak mix flatek ZNOWU SZUKA DOMU!!!!!!!!!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I wydało sie :) ale napisałam bo Tobie Eden oddałbym swojego najukochańszego psa, gdyby wsztyskie dt wkładały tyle serca w podopiecznych co TY to psy same uciekałby od wielu właścieli :)
A zmieniając temat to własnie zlikwidowano hodowle grzywaczy pod Wrocławiem i jest ok. 60 psów do ulokowania, nie pomyliłam sie z liczbą i to nie była pseudo- ale zarejestrowana w ZK

Link to comment
Share on other sites

Tak samo pomyślałam, jak byłaś na wątku zlikwidowanej pseudo pod Poznaniem to jest tam link na dodgo do tej sprawy i na FB, zdjęcia mówią same za siebie.
Powinien być w Polsce prawnie określony limit posiadanych psów zależnie od rejonu i warunków, a hodowle przekraczające ten limit powinny być potraktowane jako wielkoprzemysłowe i obłożone np. Vatem to lepiej rozwiązałoby sprawę niż jakaś ustawa, no i wtedy, żeby prowadzić taką zawodową hodwlę trzebaby byłoby spełniać szerg wymogów unijnych jak dziś jest z drobiem czy krowami, trudno przedmiotowe podejście do tematu, ale nie wierzę, że ktoś trzytma 60 zaniedbanych niedożywionych psów z miłości i konie też tam były i je zabrano

Link to comment
Share on other sites

dziewczyna odpisała mi że sunia do wiosny będzie mieszkała w domu bo szkoda im szczeniaka dawać na dwór a poza tym przez te kłopoty z pęcherzem. Ale mimo wszystko musze zdobyć ich telefon i porozmawiać na spokojnie, Może faktycznie nie będzie źle, ale sprawę przepisania umowy i sterylki trzeba załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...