Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda?? też tak mówie :loveu::loveu: CAŁA JA!!!! :multi::multi::loveu:


dzięki dziewczynk- trzymajta kciukasy coby było oki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
dobra to teraz 8 miesięcy zaciskania :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT] :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='lolka75']


a jakie Ci wielkie cycochy urosna[IMG]http://www.pic4ever.com/images/shocked.gif[/IMG]:evil_lol::diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nie strasz... dopiero sie uporałam z bańkami po leczeniu tarczycy ... sprzed 15tu lat :placz::placz:




dzięki za gratulki- ida sie zdrzemnąć... ehhhh wykończy mnie ta ciąża :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG]

Wiedziałam! Przed Iv wiedziałam:roll: bo moje wymowne yyyhyyy było wcześniej:diabloti:

Bossssszzz Madzia, Pawciu gratuluje wam goraco:loveu::loveu::loveu:

Normalnie boska fasolka:loveu:
[URL]http://images6.fotosik.pl/372/182108aca522819e.jpg[/URL]


P.S. Magdalena!!!! I żebyś mi dbała o siebie bo jak nie to zobaczysz:mad::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]











[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]
bossszz jak sie cieszę...normalnie we mnie buzuje:multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]

dzięki za gratulki- ida sie zdrzemnąć... ehhhh wykończy mnie ta ciąża :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
buehehehee :evil_lol:




eeee MAdzialena a czy twoje dziecka jak sie urodza to beda mialy tattoo odrazu :roll::evil_lol:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nie strasz... dopiero sie uporałam z bańkami po leczeniu tarczycy ... sprzed 15tu lat :placz::placz:




dzięki za gratulki- ida sie zdrzemnąć... ehhhh wykończy mnie ta ciąża :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
urośnie brzusio i biust a plecy Ci się splaskacą :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']buehehehee :evil_lol:




eeee MAdzialena a czy twoje dziecka jak sie urodza to beda mialy tattoo odrazu :roll::evil_lol:??[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no co za pytanie ....oczywiście ze oczywiście ....i kolczyki :grins::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']buehehehee :evil_lol:




eeee MAdzialena a czy twoje dziecka jak sie urodza to beda mialy tattoo odrazu :roll::evil_lol:??[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyjrzyj sie dobrze fotce... ja tam już widze maleńkie dziarki i kolcycki :loveu: w genach po mamusi :loveu::loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']buehehehee :evil_lol:




eeee MAdzialena a czy twoje dziecka jak sie urodza to beda mialy tattoo odrazu :roll::evil_lol:??[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TWOJE DZIECKA... :hmmmm: ta od razu to by hurtem chciała :shake::shake::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TWOJE DZIECKA... :hmmmm: ta od razu to by hurtem chciała :shake::shake::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
nie mówiłaś nic że tam wiecej malców jest :hmmmm::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]czy ty dzisiaj w odwecie za rano na moje posty nie odpowiadasz?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee... a pisałaś coś ??? :diabloti::diabloti:


nie, nie mam cytowania wielokrotnego i szlag mnie trafia:angryy:

OGÓLNIE DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA DOBRE SŁÓWKA I KCIUKI I ŻE SIE CIESZYCIE RAZEM ZE MŁA!!!!


i przeca dbam o siebie :roll::loveu: nawet śniadania jadam czego nigdy nie robiłam :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee... a pisałaś coś ??? :diabloti::diabloti:


nie, nie mam cytowania wielokrotnego i szlag mnie trafia:angryy:

OGÓLNIE DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA DOBRE SŁÓWKA I KCIUKI I ŻE SIE CIESZYCIE RAZEM ZE MŁA!!!!


i przeca dbam o siebie :roll::loveu: nawet śniadania jadam czego nigdy nie robiłam :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pisałam!!!:evil_lol:

No jak tu się nie cieszyc jak tu taka radość w drodze:loveu:....no bedzie wstawać w nocy, płakać nie wiadomo o co.....pogryzie i zmasakruje ci to i owo:roll: ale jak Ci walnie usmiech to masakra...cud:loveu:

NO! Tak trzymaj........i jedz duuużo migdałów;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pisałam!!!:evil_lol:

No jak tu się nie cieszyc jak tu taka radość w drodze:loveu:....no bedzie wstawać w nocy, płakać nie wiadomo o co.....pogryzie i zmasakruje ci to i owo:roll: ale jak Ci walnie usmiech to masakra...cud:loveu:

NO! Tak trzymaj........i jedz duuużo migdałów;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::loveu: radość i to jeszcze jaka :loveu::multi:... oba wujki u Mnie w domeczku też się cieszkają , a szczególne Qba , bo będzie miał okazję poznać maleństwo Madziopawciowe w okolicach swoich 20tych urodzin :multi:


Migdałki to na hafty i zgagę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, wiedziałam, jeszcze zanim zaszliście.:P

Klockowa, gratulejszyn.

Cieszymy się razem z Wami.;)
O tak:

[IMG]http://i362.photobucket.com/albums/oo67/filip_bulkowski/3%20m-c/P1010003-1.jpg?t=12[/IMG]

PS. Ciekawe czy Klocek będzie zadowolony, bo Brukselina niespecjalnie się cieszy z naszego Fifola.;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Migdałki to na hafty i zgagę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tak! Jesli Madzia ma zgagę i wymiotuje to zdecydowanie najbardziej pomaga.
Ajeśli już nie bedzie mogła wytrzymac od tych haftów i mdłości ( jak ja momentami) to szklaneczka coca-coli czyni cuda. Jaaaaa wiem, wiem, że się nie powinno ale taka ilośc na pewno nie zaszkodzi a mamunia lepiej się poczuje;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tak! Jesli Madzia ma zgagę i wymiotuje to zdecydowanie najbardziej pomaga.
Ajeśli już nie bedzie mogła wytrzymac od tych haftów i mdłości ( jak ja momentami) to szklaneczka coca-coli czyni cuda. Jaaaaa wiem, wiem, że się nie powinno ale taka ilośc na pewno nie zaszkodzi a mamunia lepiej się poczuje;)
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a jak sie ma zgage a nie jest sie w ciazy to migdaly tez pomagaja??:roll:bo ja mam po winie czerwonym zgage a wino uwielbiam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']a jak sie ma zgage a nie jest sie w ciazy to migdaly tez pomagaja??:roll:bo ja mam po winie czerwonym zgage a wino uwielbiam:roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co to za róznica :roll::evil_lol: pewnie że pomagają;)...ale bardziej rennie, tylko że w ciązy rennie nie mozna stąd migdały;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co to za róznica :roll::evil_lol: pewnie że pomagają;)...ale bardziej rennie, tylko że w ciązy rennie nie mozna stąd migdały;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:evil_lol: no suchy chlebek tez jest dobry :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zona']Wiedziałam, wiedziałam, jeszcze zanim zaszliście.:P

Klockowa, gratulejszyn.

Cieszymy się razem z Wami.;)
O tak:

[IMG]http://i362.photobucket.com/albums/oo67/filip_bulkowski/3%20m-c/P1010003-1.jpg?t=12[/IMG]

PS. Ciekawe czy Klocek będzie zadowolony, bo Brukselina niespecjalnie się cieszy z naszego Fifola.;][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
o mamciu!!! ON już taki duży??? :crazyeye::crazyeye:

a Ty może torbo ujawniłabyś sie jak bedziesz w Jastrzębiu :mad: Klocek poszołby na spacera z Bruxelindą :loveu: może też by co spłodził :diabloti:




eeeeeeeeee ale jo nie żygom i nie mam zgag... przy pierwszej ciąży miałam... a tera nic!!! ino cycki mie bolą :roll::oops:

ale dzięki za radę :loveu::loveu:


i ze coli nie moge?? :placz::placz::placz: apokalipsa!!!!!
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...