Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='ice_t']no z przeziębieniem już lepiej choć u Małego była masakra z katarem, były 2 takie dni że fridę to chciałam mu na stałe podłączyć :) cieszę sie Małym ale powoli dopada mnie rzeczywistośc, czas poszukac jakiejs pracy bo z kasa baaaaaaaaardzo krucho[/QUOTE]

a masz co zrobić z dzidziokiem? ja liczę na przedszkole od września- jak się Domi nie załapie strzelę se................... i czeka mnie szukanie pracy.... ;]

u nas z przedszkolem lipa (o żłobku nie wpomnę....) - żeby znaleźć pracę trzeba mieć miejsce w przedszkolu, a żeby mieć miejsce w przedszkolu trzeba udokumentować że jest się zatrudnionym.... i tak koło się zamyka...... już musiałabym znaleźć robotę, bo w lutym są zapisy na wrzesień ..... więc do września musiałabym dymać do pracy w towarzystwie szkodnika ;]

[quote name='Alicja']Dałabyś fotę DEMONiki :)[/QUOTE]
nie...........


musiałabym jej do zdjęcia te czarcie różki przypiłować....

wpadnij- pooglądasz wredziola na żywo ;)

Edited by clockwork
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

Papiery składasz do przedszkola ,a udokumentować musisz dopiero jak podpisujesz ostateczną umowe z przedszkolem .

Mądrala .... tzn że Demonikę zobaczę dopiero w lipcu :( .... no dobra za jakieś 2 tygodnie jak do weta pojedziemy z Ozzym to wskoczymy na kawusię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']a masz co zrobić z dzidziokiem? ja liczę na przedszkole od września- jak się Domi nie załapie strzelę se................... i czeka mnie szukanie pracy.... ;]

u nas z przedszkolem lipa (o żłobku nie wpomnę....) - żeby znaleźć pracę trzeba mieć miejsce w przedszkolu, a żeby mieć miejsce w przedszkolu trzeba udokumentować że jest się zatrudnionym.... i tak koło się zamyka...... już musiałabym znaleźć robotę, bo w lutym są zapisy na wrzesień ..... więc do września musiałabym dymać do pracy w towarzystwie szkodnika ;]


nie...........


musiałabym jej do zdjęcia te czarcie różki przypiłować....

wpadnij- pooglądasz wredziola na żywo ;)[/QUOTE]

no własnie chwilowo nie mam co zrobić z malym ale szukam pracy powoli a jak się coś nawinie to w najgorszym przypadku sciągnę na jakieś 2 ,3 tygodnie teściową do opieki - może wytrzymam :P
i będę szukać jakiegoś klubu malucha albo cuś podobnego
ach piekne polskie realia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='dbsst']przyszłam se oblukac synową :D
rozumiem twój ból z trupimi czaszkami Jan ma teraz bluze z trupią czachą buldoga ------ tylko mnie ta bluza sie podoba reszta forum jest załamana i komentuje fakt chłopaka w czachach[/QUOTE]

poka buldozią czachę :) na bluzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']nie zaprasowuj do lipca co by się nie wklęsła :diabloti:


szykujesz salon gościnny dla mła ??[/QUOTE]

boje się, że może się nie zmieścić na właściciela
eeeeeeeeeeee nei zupełnie zrobiłam sobie studio w saloonie eeeeeeeeeeeeeeee ale bedzie Ci wygodnie na stelażu do tła baaaaaaaaaaaaaardzo wygodnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']boje się, że może się nie zmieścić na właściciela
eeeeeeeeeeee nei zupełnie zrobiłam sobie studio w saloonie eeeeeeeeeeeeeeee ale bedzie Ci wygodnie na stelażu do tła baaaaaaaaaaaaaardzo wygodnie[/QUOTE]

spoko ...prześpię się w wannie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']przyszłam se oblukac synową :D
rozumiem twój ból z trupimi czaszkami Jan ma teraz bluze z trupią czachą buldoga ------ tylko mnie ta bluza sie podoba reszta forum jest załamana i komentuje fakt chłopaka w czachach[/QUOTE]

jak wyrośnie to podeślij synowej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Iza.']Dawaj więcej zdjęc, po jednym nie można się na 100% przekonać :lol:[/QUOTE]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/fb191b3015750a3c.jpg[/IMG][/URL]

:P

[quote name='Alicja']Nic się nie zmieniła od niedzieli :lol:
[url]http://images10.fotosik.pl/1017/966e622e89a49bda.jpg[/url][/QUOTE]

nooo nic .... czacha jej ino zapłonęła ;)

[quote name='sacred PIRANHA']piękną ma twarz, będzie modelka!!![/QUOTE]

hahahha.... moja krew :P

[quote name='BBeta'][url]http://images10.fotosik.pl/1017/966e622e89a49bda.jpg[/url]

Śliczna dziewczynka, ale chyba zapomniałaś włączyć w aparacie redukcję czerwonych oczu :diabloti:[/QUOTE]

na drugim się poprawiłam ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...