Jump to content
Dogomania

labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój


kora78

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tekst do ogloszeń:
Boston niewidoczny, zapomniany wychowanek biedaszybów.


Jest takie miejsce, gdzie nie ma juz słońca, gdzie nawet najmniejszy promyk radości w końcu zmienia się w smutek ...
gdzie ciemność zawsze przysłoni światło a każdy oddech niesie gorycz tęsknoty...
Jest takie miejsce gdzie nie dochodzi już miłość i wiara w lepsze jutro...
... jest takie miejsce gdzie nie ma już wiary w żadne jutro ....

To miejsce to schronisko dla zwierząt - przepełnione, brudne, gdzie każdy z pensjonariusz marzy o swoim człowieku, innym, lepszym miejscu na tym świecie.
Takie marzenia ma też Boston, młody pies, skrzywdzony przez los i człowieka.
Boston jest około 2,5-3 letnim psem, waży 31 kg. Jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi. Garnie się do człowieka. Jest przyjacielski, ufny, zapatrzony w człowieka. Jest psem dość masywnym i ruchliwym. Z pewnością wymaga ruchu ale przede wszystkim miłości. Boston jest zdrowy, wykastrowany, posiada komplet szczepień. Obecnie pies przebywa w okolicach Wrocławia.
Pomóż nam znaleźć dom dla tego cudownego psa....Może jeszcze przed Świętami otworzy się dla niego .... jakieś ludzkie serce....
Kontakt: Lucyna 668 836 964 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No przydałoby mi się takie ustrojstwo do zamykania wora z karmą i szarpak był fajny... Bu :-([/QUOTE]

myślałam, że dam radę jeszcze jakiś bazarrooo machnąć ale to już jednak później, jak ten skończę.

Wysłałam Bostona do CatAngel.
Przydało by się jakieś ładne allegro do kogo uderzyć z błaganiem?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Kochane ja diziś wydrukuję plakaty czarno-białe.Klauzunka Ty chciałaś trochę, ktoś ma jeszcze możliwość rozklejania?Jeżeli tak to dajcie cynk, wydrukuje więcej. [/QUOTE]Mi ma Aniela też podesłać trochę wydruków, ale wywieszam ja, moja siostra po dolnośląskim i moje znajome - prawda jest taka, że jakbym miała sama drukować to musiałabym płacić, więc jak możesz za darmo to drukuj. Zmarnować się na bank nie zmarnują - bo ja to na Bostka się uparłam, zawzięłam się na niego, będę mu robić ogłoszenia, wywieszać do skutku :)
Bo ja to taka uparta i zawzięta klauzunka jestem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...