Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - potrzebna pomoc w łapaniu 7 około 3 miesięcznych szczeniaków


betinka24

Recommended Posts

[FONT=Tahoma]Witam[/FONT]
[FONT=Tahoma]Mój tata prowadzi zakład w Nowym Dworze Mazowieckim i potrzebuje pomocy bo nie wie co ma zrobić a boi się że szczeniaki zginą albo na torach albo pod samochodami. Obok zakładu mojego taty jest PKS i tam jakiś czas temu przyszła i zamieszkała sobie dzika suczka, suczka ta jakiś czas temu urodziła szczeniaki ale były 2 i udało im się znaleźć domy, wieli je ludzi pracujący w tym zakładzie, minął jakiś czas i okazało się że suczka znów jest w ciąży tym razem urodziła 7 szczeniaków, mój tata nie widział tych szczeniaków aż do zeszłego piątku gdy na jego zakładzie biegało 7 maluchów. Jak mój tata mówi psiaki mają juz około 3 miesięcy są dzikie bo nie mają kontaktu z człowiekiem, ale da się je jeszcze oswoić, problem polega na tym jak je złapać gdzie umieścić, mój tata obawia się że one zginą, obok jest ruchliwa ulica a także stacja pkp gdzie jeździ pełno pociągów, maluchy biegają wszędzie nie zważając na grożące im niebezpieczeństwo. POMOCY[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...