Jump to content
Dogomania

Co ma stafik ze świnki wietnamskiej


Recommended Posts

MAMA SIE PYTA Z CZYSTEJ CIEKAWOSCI! :D

ONA MA JEJ BRATA! NO A BRAT Z SIOSTRA :o HIHIHIHIHI

JEMU USZY PIEKNIE STOJA I JEST MALY(NISKI)DUZO MNIEJSZY OD MOJEJ!

MOJA MA BARDZO DLUGIE NOGI :wink: MODELKA :D

CZYLI ONA TEZ JEST TWOJA....NIE ODPOWIEDZIALAS MI NA PYTANIE.

NO I ZAWSZE TYLKO MOWISZ O PENNY......

Link to comment
Share on other sites

Dominiś, bo Penny jest najważniejsza!! :wink: Zadko pojawiam sie na ozdobnych bo tam się nic nie dzieje, a gadanie w kółko o loczkach i alergii trochę mnie nudzi. Poza tym z Penny znacznie więcej pracuję, z Polką niestety się nie da. Powiem więcej, rozczarowałam się co do rasy jaką jest nagi chiński grzywacz. Za dużo z nią problemów, za mało chęci współpracy z człowiekiem. Wielcy indywidualiści, chodzą swoimi ścieżkami a ja nie mogę sobie na to pozwolić. Szczegóły opowiem ci na priv. :) Poza tym Polka jest bardzo kochana i nie odstępuje swoich pań (bo ma dwie teraz) na krok :lol: Ale jest też jak krnąbrne dziecko ciągle w okresie buntu... :wink:

Carry, Pola na szczęście się uspokoiła ale nie jest to pies ani ufny ani wzbudzający sympatię jak Penny, może najwyżej podziw i zachwyt nad jej urodą i dziwacznym wygladem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

KOCHANA MARTO JESTEM W SILNYM SZOKU :o

MOJA MILVA JEST WIDZE CALKIEM INNYM PSEM!

ZALET MA BEZ KONCA :wink:

WIDZE ZE COS BARDZIEJ PODCHODZI POD TWOJA CARRY.....

JEST PIEKNA :D

MOJEGO FACETA(KTORY NIGDY NIE CHCIAL MIEC PSA W DOMU) MA POD PANTOFLEM! :D 8) RACZEJ POD PAZUREM!HIHIHIHIHI

A CO DO GRUPY NR. IX .......TO JA PRZEPRASZAM ZA KOLEZANKI! :D

HIHIHIHIHIHI

SA TYLKO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE :-? :D

TAM TO MOZNA USNAC Z NUDOW! HAHAHAHAH

MARTA A STAFIKI SA BARDZIEJ ALERGICZNE NIZ GRZYWACZE!

JA CIE NIE CHCE MARTWIC :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oj baby, baby... Polka bardzo kocha mnie i teściową ale nikogo więcej. Z dziećmi się grzecznie przywita po czym ucieka, facetów się boi a całą resztę ma gdzieś. To jest pies jednego pana, w naszym przypadku dwóch pań. Nie jest tak wylewna i serdeczna w stosunku do obcych ja Penny, co mogą potwierdzić np. Ruffi czy Jagoda. Omija z daleka obcych, nie lubi towarzystwa innych psów niż jej własne domowe. Być może na jej zachowanie wpłynął jej półroczny pobyt u hodowczyni, ale raczej przychylałabym się ku charakterkowi. Dlatego tez jestem nieco rozczarowana. Wolę jak pies jest bardziej uczuciowy. To miłe, że psina jest wylewna w stosunku do mnie i mnie traktuje jak góru, ale przykre gdy ucieka od innych mi bliskich. To jest dziwny pies, jakby wiecznie nieobecny... Może myślę tak, ponieważ przy serdecznym stafkiu nagus faktycznie wypada blado... Penny jest nastawiona na witanie i radość, Polka jest nieufna, podejrzliwa.

A tak poza tym zabawne, że na stafikach rozprawiamy o naguskach :roll:

Link to comment
Share on other sites

WIESZ CO MARTA! ZASTANAWIALAM SIE KIEDYS NAD KUPNEM STAFIKA :wink:

ALE SIE BOJE ZE JAK TEN STAFIK DOROSNIE TO MI ZJE MOJA MILVE :(

(NP.W ZABAWIE WEZMIE JA CHYCI ZA LEB NO I PO MILVIE :-? )

ALBO WOJNA O KOSC...........TO BY BYLO TYLKO JEDNO KLAPNIECIE ZEBAMI :o

ROZUMIESZ CHYBA MOJE OBAWY MARTO :wink:

Link to comment
Share on other sites

Domini, Polka na razie daje sobie radę, jest niemiłościwie zawzieta, nie ma siły, waży 3 razy mniej niż Penny ale i tak próbuje ja na łopatki przewrócić, co nawet jej się udaje. Charakterkiem nadrabia... Poza tym muszę powiedzieć szczerze, ze stafik sprawił nam po stokroć mniej problemów wychowawczych niż nagus.

Link to comment
Share on other sites

Jest to suczka urodzona 01.02.99 (więc już nie szczenaik :D) z hodowli Sirius p.Jędrasiaka, ojciec to Ben z Hambalek matka Fay Sirius Atlet. Tak jak pisałem w innym poście szukam jakiś fotek rodziców oraz tapetek na pulpit ze stafikami.

Ostatnio moją uwagę przykuły również Ca de bou są równiez super

Link to comment
Share on other sites

Jest podobna do twojego (jeżeli w to oczywiście jego zdjęcie w emblemacie) tylko że po Benie ma białą resę między oczami oraz białą szyję i skarpetki, pozatym jest ciemno brązowa pręgowana.

Ciesze się że znalazłem to forum (przypadkowo kierując osobę chcącą sprzedac pieska na formu o tematyce "osła") zwłaszcz że są tu osoby które mają jakies pojęcie na temat psów i ras (ja jako takie).

Link to comment
Share on other sites

Moja mała chrapała tylko w wieku szczecięcym, teraz tylko czasem jej się zdarzy. Za to poszerzyła repertuar w ciągu dnia. Chrumka, kwęka, stęka, sapie, i cała gama przedziwnych achów i ochów.

K&K, bojowe z majorki są bardzo niewyrównane w typie, jaki typ w takim razie ci odpowiada? Moja bardzo dobra koleżanka Olcia zołzolcia ma taką właśnie sunię. Mówię ci, ten pies to diabeł wcielony, pakowała się ciagle do wózka :lol: :evilbat: A nieostrożne to to, gruboskórne...

Link to comment
Share on other sites

jaki typ w takim razie ci odpowiada?

@Marta odpowiada mi typ psów mocnych, dużych, ale nie groźnych dla otoczenia lecz potrafiących w odpowiedniej okoliczności pokazać ząbki.

Moja staficzka jest raczej bojaźliwa, ale za to baaardzo nie lubi koleżanek nie wiem dlaczego ale zagryzłą by każdą sukę jaką spotka na drodze. Za to z psami nie za bardzo lubie się bawić, a uwielbia ludzi. Kiedyś gdy wymieniali mi okna to jeden pracował a drógiego lizała i tak przez cały dzień (dosyć było to śmieszne).

A wracając do typów psów to nie jestem jakimś fascynatem wielkości czy agresji po prostu podobają mi się duże mocne psy i dla niektórych brzydkie a dla mnie piękne:wink: i nie kojażcie mnie absolutnie z jakimś dresiażem z pitbullem bo była by to nieprawda i na takiego nie chce się kreować. Stafika mam w sumie przypadkowo, po prostu znajomy znajomego jest znajomym p.Jędrasiaka i w związu z tym mam moją staficzę (i jestem z wyboru baardzo zadowolony) choć wtedy nie miałem umyślonej rasy był to zakup w ciemno (troche niemądrze wiem wiem). Przeczytałem wtedy wszystko co się dało na temat tej rasy i wiem co nieco, czujemy się razem świetnie choć czasem jest mało czasu na spalenie jej energi dynamitu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, nie tłlumacz się :wink: Twój wybór, twoja sprawa. Ja też lubię psy duże, silne i najlepiej umięśnione, a że nie mogę sobie w twej chwili pozwolić na cos takiego, wybrałam mięśniaka-karzełka :lol: CDB są urocze, ale jeszcze bardziej podobają mi się canarki. Niesamowite psy o kapitalnym charakterze. :lol: :lol: Kiedyś sobie zgotuję takie cacko. Albo mężowi, żeby na sikanie z nią chodził :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...