Jump to content
Dogomania

Galeria Hexsiastej


HexaWHWT

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejkowa']Super ! Gratulacje ! :multi:
Ile suk w konkurencji było ?[/QUOTE]

Wiele osób w galerii pisało :P

my byłyśmy same, to Kalisz, wiele psów mimo wszystko nie było. Ważne, że ocena doskonała. Tu lokata się nie liczy ale ocena jest ważna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']Wiele osób w galerii pisało :P

my byłyśmy same, to Kalisz, wiele psów mimo wszystko nie było. Ważne, że ocena doskonała. Tu lokata się nie liczy ale ocena jest ważna.[/QUOTE]

Ale ja się tylko pytam ile suk w konkurencji było ; P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Świetnie super, rozumiem że CWC również ;) a klatkę M jaką masz na myśli?

Edit...wróć przecież wy w młodzieży więc bez cwc :P[/QUOTE]

No właśnie my młodzież ;)

Tą [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926[/url] tyle że M, bo chcę w niej dużo luzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']No właśnie dlatego pytam bo mamy właśnie taki sam rozmiar :D zerknij na allegro mnie się udało nową wylicytować dość tanio :) I miały być foty :P[/QUOTE]

I uważasz, że M lepsze od S? ;) dla westa oczywiście :)
Dziewczyna ma tyle że S ale do odbioru we wrocku :< ale chyba pozostanę przy M. Dopiero usiadłam do kompa, mam masę roboty, uzupełnić ćwiczenia z Angielskiego i inne duperele. Ale dodam takie z facebooka jeszcze dziś :):)

Link to comment
Share on other sites

M zdecydowanie lepsza jeśli mówimy o kenelu jeśli o zwykłej klatce to wtedy dł 60 wystarczy ale kenel jest po to by psa zostawić tam dłużej więc wygodnie jeśli psiak ma więcej luzu i może bez problemu się kręcić. Wkleję w wolnym czasie fotę u nas ;) miały być z wystawy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']M zdecydowanie lepsza jeśli mówimy o kenelu jeśli o zwykłej klatce to wtedy dł 60 wystarczy ale kenel jest po to by psa zostawić tam dłużej więc wygodnie jeśli psiak ma więcej luzu i może bez problemu się kręcić. Wkleję w wolnym czasie fotę u nas ;) miały być z wystawy :P[/QUOTE]


Właśnie zależy mi, żeby miała luz. Ok ;)
będą, właśnie szybciej uwinęłam się do domu i dodam fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']O, widzę moje zdjęcia ;) Koniecznie musimy się jeszcze w tym roku spotkać, bo chcę więcej Hexy zrobić :razz:[/QUOTE]

Dobrze widzisz :P ja czekam na heliosa więc dlatego nic mojego na razie :lol:
W tym roku...hm, powiedz mi jakie masz plany, psie, na ten rok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...