Jump to content
Dogomania

Pieskowe spotkanie w Chicago ( lub okolice )


aneta230972

Recommended Posts

Dziendoberek.
Z wakacji w Polsce wrocilismy do USA z malym szczeniaczkiem. Mala ma na imie Inka i jest prawie 4 mies. bokserkiem. Dostalismy na jej punkcie totalnego fiola. No coz czasem tak bywa. Hi hi hi .Jest nam jednak troche smutno poniewaz wszyscy nasi znajomi sa bez...... Hmmmm jak to nazwac? Bezdzietni ? Nieee. Niektorzy dzieciaki maja ale psiaka nie ma nikt. No i nasza bidula nie ma sie z kim bawic a checi i energii cale mnostwo. Wlasnie ostatnio zaliczyla ostatnie szczepienia tak wiec nic nie stoji na przeszkodzie aby zorganizowac jakies spotkanko z innym psiakiem, ktory rowniez ma zabawowy charakterek. Moze znajdzie sie tutaj ktos kto rowniez chce zorganizowac swojemu pupilowi czas i kto mieszka w okolicach Chicago ? Bylo by suuuuper.
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

hej! witam witam...
no prosze, ja tu mam taka fajna sasiadke, z milutka czworolapka, i nawet o tym nie wiem!!???!!??:shake: :shake: :crazyeye:
wstyd.:oops:
My mamy takiego Babelka, nie wiem czy chetnei sie podzieli zabawkami, bo kotku raczej odbiera...ale chetnie na spacer sie umowie!
mieszkam w samym centrum, w loopie, i nie mam samochodu...uuuuu

jak tu sie umowic? gdzie mieszkasz? odezwij sie!!!
aha, w niedziele lecimy do polski...no ale przeciez jeszcze sobota, i niedziela caly dzien!!!
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale fajowo. No pewnie,ze musimy sie umowic. My mieszkamy w Elmwood Park. Jestesmy zmotoryzowani tak wiec kazde miejsce nam odpowiada ( byle by nie bylo poza granicami IL. Hi hi hi ). Z tego co sie orientuje to w okolicy gdzie mieszkacie jest kilka parkow dla psiakow to moze tam mogli bysmy sie wybrac ? Nasza Inka bedzie przeszczesliwa. Buuuu ale Wam dobrze tez bysmy sobie polecieli na swieta do Polski ale niestety drugiego tak dlugiego urlopu w tym roku juz nie dostane. Moze polecimy w wakacje jak wszystko bedzie tak jak sobie zaplanowalismy. Chociaz zycie pisze troszke inne scenariusze wiec kto to wie. W takim razie cudownych Swiat Bozego Narodzenia i duzo odpoczynku. Acha i uwazajcie na przejedzenie. W Polsce takie wszystko pyszne. Mniam mniam. Ale sie milo zrobilo. Jeszcze raz wszystkiego naj... i do uslyszenia po Waszym powrocie.

Link to comment
Share on other sites

oj wiem o czym mowa z tym przejedzeniem... niestety trudno bedzie mi sie opanowac!!!!!:oops:

bardzo sie czieszymy na mysl o wspolnym spacerku. Karol wraca do chicago 3 stycznia z Bablem i jesli wszystko pojdzie ok takze i z Klopsia, wiec na spacerek piszemy sie jak najbardziej. Ja dolece w polowie stycznia.

zyczymy przecudownych swiat, wysluchania pierwszego psiego przemowienia
:x-mas: :tree1: :x-mas:
no i szampanskiej zabawy (czy oni tu tez szampanem to obchodza???jak do tej pory jak przynosze wino na impreze, to stoi sobie w koncie do konca wieczora...no ale moze szampan traktuja inaczej;) )

do zobaczenia w nowym roku!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...