Jump to content
Dogomania

[KRAKÓW] Gdzie na spacer z psiakami - okolice Wola Duchacka


Nevi

Recommended Posts

Przerzucam wątki o spacerach w Krakowie i niestety... jak na świeżo upieczoną krakuskę słabo się orientuję w terenie, stad konkretne pytanie do Was:
1. Gdzie można wyjść z psem i pochodzić nie ludziom pod oknami w okolicy Woli Duchackiej?
2. Gdzie można psiaki swobodnie puszczać w tej okolicy?
3. Gdzie w Krakowie są wybiegi dla psów? W Poznaniu było kilka i naprawdę fajnie się spisywały.

Tutaj z tego co udało mi się zaobserwować większość osób spaceruje pod oknami... Zagadnęłam parę osób, ale nic konkretnego od nich nie wyciągnęłam :) Może jakiś dogomaniak z okolicy wesprze nas radą? Może jakieś spotkanie?

Link to comment
Share on other sites

Mniej więcej na mapie widzę gdzie to jest :) My odkryliśmy działki koło Bonarki, ale tam masa działkowiczów i nie każdy chce widzieć psa bez smyczy. Psy wykąpały się też w tych takich dziwnych stawikach. Za to wbiegane w końcu spały i nie zajmowały ich hałasy na klatce.

[B]tajger05 [/B]- kiedy się wybierasz? Może w niedzielę moglibyśmy się spotkać? Chyba, że w tygodniu bardziej Ci pasuje. Daj znać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...