Jump to content
Dogomania

HUSKY w DOMU czy na ZEWNATRZ? prosze o rade :D


loserkids

Recommended Posts

Witam!
No wiec ja jak to zawsze ja sie martwie, mianowicie moja haszczak ma 3,5 roku, przez pierwszy rok byla trzymana w domu, ale posiadam ogrooomny ogrod i ma swoja ukochna bude w ktorej spedza cale dnie, specjalnie kazalam ja ocieplic zeby bylo chlodno latem cieplo w zimie, oprocz tego ma staly dostep do mozliwosci wejscia do garazu i piwnicy gdzie ma jednen ze swoich materacy, moje pytanie jednak dotyczy tego jak ja namowic zeby spala tam lub w domu?! jesli juz ja zamkne to szaleje i wariuje cala noc wyje i skacze po drzwiach a mnie martwi to ze idzie zima i serce mi peka jak wiem ze jest minus 10 a ona na polu w tej swojej budzie :(:( boje sie ze sie pochoruje albo cos..
macie jakies pomysly jak ja namowic do malej niewoli?:P
i czy to na pewno dobry pomysl by cala noc tak spala?
uparta jak kazdy haszczak..

Link to comment
Share on other sites

Wierz mi, że jak psinie będzie zimno to sama się będzie pchała do domu. Moja Norinka całą pierwszą zimę przespała na balkonie, bo nie sposób jej było wmówić, że wygodniej i cieplej jest w domu.
Wykopywała sobie w śniegu dół (miała zresztą z tego niesamowitą frajdę), w którym się kładła, zwijała w kłębek, przykrywała kufę ogonkiem i... spała.
Co prawda sąsiedzi patrzeli na nas takim wzrokiem, jakby lada moment mieli chwycić za słuchawkę i wykręcić numer do TOZu ;), jednak nic się psiakowi nie stało. Co więcej, Norina nigdy przez te swoje wymysły nie chorowała.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

haha no wlasnie! dokladnie moja Gerdula robi to samo i w ten sam sposob sasiedzi sie patrza;p tak sie zastanawialam czy inne haszczaki tez tak maja, skoro tak to coz... sila ja zamykam jak juz jest na prawde ziiimnoo, ale tak jak pisalam zawsze ma staly dostep do tego zeby wejsc do piwnicy (moja piwnica to taka fajna z piecem itd wiec tez prosze sie nie przerazac:p) no nic to wszystkim pieknym zycze duuuzo zdrowia i pewnie nie bawem duuuzo zabawy na sniegu!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...