Jump to content
Dogomania

Puchar Ras - Wieden 2007


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Entry fee: € 22,-- / second dog € 13,-- / every additional dog € 10,--

Za pierwszego psa 22 euro, za drugiego 13, za każdego kolejnego 10.

Tak, psy w parze mogą należeć i startować z jedną osobą.

Na stronie nie ma informacji, czy jeszcze są miejsca, trzeba po prostu próbować się zgłosić na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (formularz do pobrania na stronie) i czekać na potwierdzenie (odpisują po paru dniach, więc cierpliwości...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Co dokładnie napisać w treści zgłoszenia ?
[/quote]
Wypełnij formularz.

[quote name='Rauni']Tak, psy w parze mogą należeć i startować z jedną osobą.
[/quote]
Ale nie muszą.

Poza tym wydaje mi się, że drużyny muszą być z tego samego kraju. Pod uwagę bierze się 3 najlepsze wyniki, więc w drużynie moga być 3 lub 4 psy, ale jeśli jest czwórka, to lepiej, bo wtedy najsłabszy wynik można odrzucić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Okazuje się, że tam mają niezły bajzel w tym archeo... Dlatego jeśli ktoś nie dostał potwierdzenia, niech się upewni, że został przyjęty, bo nie ma na razie list startowych, a niektóre osoby, które się zgłaszały nie zostały nigdzie u nich zapisane.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Słuchajcie, mam jedno miejsce wolne w pokoju w tym hotelu, do którego link jest ze strony organizatora - jest tam też cennik.
Miał ze mną jechać mój małżonek, ale nie może - w związku z tym poszukuję albo miejsca w samochodzie - żeby ktoś mnie zabrał z Wrocka, albo z kolei przygarnę chętnie kogoś na drugiego kierowcę, bo ja jestem taki świeżo upieczony i boję się sama jechać w taką podróż.
Ktoś chętny?

EDIT: Już nieaktualne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']czy macie jakis lepszy niz ja adres strony na której sa informacje o ty kto startuje, jakie sa ceny za kamping i jake sa na nim warunki. Nic na tej stronie sie nie zmienia od miesięcy.[/quote]
Znalazłam listę startową, ale o kampingu nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']A ja sie dowiedziałam, ze camping jest bezpłatny, będzie ciepła woda, ale nie ma łazienek????? i nie ma mozliwości podłączenia się do prądu. Będzie kuchnia, gdzie będzie mozna kupić jedzenie.
[/quote]
A gdzie mozna takie informacje zdobyć?
Łazienek nie ma w ogóle? A kibelki?
Czy na kempingu są jakieś domki, czy tylko namiot wchodzi w rachubę?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...