Jump to content
Dogomania

(Wrocław) Młodziutki Wiktor z budowy ma dom !!


rutta

Recommended Posts

rutka,co z kastracja?
karolina zorganizuje jutro termin dla wiktora. poprosilam by na ok poltorej miesiaca do przodu. z terminu zawsze bedzie mozna zrezygnowac,ale niech on bedzie. wierzyc mi sie nie chce ,ze ci starsi 70 letni Państwo zawiozą go gdzies na kastracje. jesli tak- to chwala im za to. ale skoro mozemy zorganizowac ja tutaj, to porozmawiaj z nimi. i za darmo i bedzie pewnosc,ze pies nie przyczyni sie do bezdomnosci innych dziko poczetych szczeniaków. poza tym zasada zasada- bez kastracji nie wydawac, a ,ze jeszcze pies jest podwórkowy to juz w ogole

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Termin może zaklepać.

O wierze w ludzi i kastracji chyba już rozmawiałyśmy. Również o tym, że Ci Państwo są mobilni (samochód), wet jest na miejscu a rodzina bardzo blisko.

To, że pies jest podwórkowy, nie jest jednoznaczne z tym, że biega samopas po okolicy. Posesja jest dobrze ogrodzona.

A jeśli chodzi o to, jak mu się wiedzie w nowych realiach - Wiktor obadał teren, zdecydował, co jego i tym samym kotu i kogutowi pogonił kota.
Jego pani się nad nim rozpływa. Witek chodzi za nią krok w krok i przymila się o głaski.

Uru, "dziko poczętych szczeniaków" ? Co to za twór językowy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

kastarcja konieczna po co chłopak ma sie meczyc z hormonami a jak mozna ja wykonac w schronie za darmo to juz zupelnie git , rutta troche przeraza mnie wiek panstwa to juz mocno dojrzali ludzie ale z drugiej strony moga byc bardzo dziarscy .Mam nadzieje ze Wiktor nie odkryje w sobie zapędów łowieckich i nie zacznie dusic kur bo wtedy moze byc marnie . Zycze mu fajnego zycia poprostu u boku ludzi Wiktor uzyj wdzieku osobistego a nóz zamieszkasz w domku

Link to comment
Share on other sites

rutka, jak to jaki twór?:D jak sie gdzies chlopak podczas suczych ruji zza plotu wydobedzie, to mini wiktorków bedzie nie jeden...
no przeciez nawet nie ma co dyskutowac. wyadoptowywując psa bierzemy na siebie odpowiedzialnosc. i kastracja nie podlega zadnej debacie, co jak co ale w naszych kregach powinnismy doskonale o tym wiedziec.

termin bedzie, jesli jednak do tego czasu zrobią sobie na swoj koszt itd samodzielnie to z terminu skorzysta inny zwierz.

Link to comment
Share on other sites

A szczeniaki mogą być poczęte dziko albo nie dziko? :)

Ci Państwo są dziarcy, jednocześnie zdaję sobie sprawę z ich wieku. Jeżeli któregoś roku okaże się, choćby to miało być za 10 lat, że nie są w stanie dłużej się nim opiekować, ani ich rodzina, Wiktor wróci do mnie. Nie zgubię ich numeru telefonu ;)

Z terminem w schronie niech będzie zarezerwowany.

Pośrednio off: przy stacji Neste przybłąkała się ciężarna suka. Kojarzysz Uru miejsce? Teraz w budzie siedzi 10 (!) 1,5-miesięcznych szczeniaków. Mają trafić do schroniska. W sobotę spróbuję dowiedzieć się, czegoś więcej. Rozmawiałam też już z xmartix.

Link to comment
Share on other sites

masz na mysli suke kolo neste przy krakowskiej? taka futrzasta duza brazowa?

dzisiaj rano tankujac na neste zwracalam uwage panom pracujacym na tym terenie gdzie jest suka,ze powinna miec slome w budzie;/ pokrzyczeli i poszli mowiac ,ze mam sie swoimi dziecmi martwic czy cos takiego;/ ze to nie ich pies tylko wlasciciela. miala jedzenie. ogolnie lipa. bez lancucha.
tam sa jeszcze szczeniaki? masakra! dzwonie do xmatrix...cos ustalilyscie?

ps.wiktor nie ma kastracji bo w schronisku za pozno na termin. sa podobno tylko 2 tyg. po zabraniu ze schroniska na zaklepanie terminu wiec lipa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...