Jump to content
Dogomania

Max nie ma na hotel..co z Nim bedzie..brakuje 180zl mies..pilnie ogloszenia i DS


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='danavas']aha i jeszcze teraz widzę że Pomiechówek jest z drugiej strony Warszawy więc trzeba by kogoś kto zawiezie Maxa z góry Kalwarii do Neris czyli 70 km... nie wiem czy to jest do dogrania...co myślicie ?[/QUOTE]

Świetny pomysł..... ale ie wiem czy wypali. Gosia mi mówiła ,że mamy czas do końca tyg.

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze czas zakonczyc niemiłe dyskusje, padło troche za duzo nieprzyjemnych słów - było mineło...myśle, ze kazdy chce dla Maxa jak najlepiej i na tym sie skupmy...czas zakopac topór wojenny i razem sie postarac by Max mial bezpieczną przyszłość

danavas a pan Henio to nie mógły pojechac za zwrot kosztów z Nim do tego Pomiechówka??
no i kwestia w jaki dzien przyjedzie Fox i gdzie Maxa dac na ten dzien czy dwa??

Kofeina juz zakładam watek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ona była tam dwa lata..... :( Odczyniałyśmy kombinacje alpejskie żeby ją wyrwać z tego.....W końcu jest bezpieczna.....[/QUOTE]

est ie pozwole zeby jej sie krzywda stala:(
jest niesamowita.. serio mja milosc od pierwszego wrazenia dzisij baliwlysmy sie z 10 psami
rewelacja lucyn by dawno zabila.. a ta spokoj spokoj spokoj:)
kurde niech goska zakada ten watek.. a my dzisiaj spimy razem
poscielilam nam znaczy sien i marcinowi na podlosze bo boimy sie ze sie z lozka zwali i spimy z nia
lucyna kuba maja zamkiete w koldrach dziadek w klatce a ona nas pragnie
to zboczenie ale jak marcin dzisiaj widzial ze ja placze to sie zalamal
lucya jest wypasiona byla;) majak to kloc kuba tez a ta bidula iby wyglada ale badania pokazuja zniszczenia od srodka...
a jest taki mega slodziak ze lucyna to przy nie hardcore;)

Link to comment
Share on other sites

witaj Maxiu i ciotki kochane.................:)Matusiu co to bedzie z tym transportem,jutro niedziela:(....mam nadzieje,ze Maxio moze zostac u Sentir jeszcze chwile do momentu znalezienia transportu,tak zrozumialam z wczorajszego pw od Cioci Sentir!!!ide do pracy popoludniu i bede wieczorem,modle sie zeby wszystko sie ulozylo i Maxio dotarl do Neris caly i zdrowy!!!!moja dupiata bezradnosc transprtowa mnie przybija............................:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']anett cos załatwiała i moze sie uda na jutro wieczorem - ale jeszcze dogrywane są szczegóły[/QUOTE]
supaaaa,suppaaaa:)to czekam w napieciu!!!!
napisalam tez na transportowym z tym,ze nie podalam zadnego kontaktu bo nawet gdyby cos to kto tu do mnie do Szkocji bedzie dzwonil??;)
wiec czekam na dogo!

Link to comment
Share on other sites

Zaraz będę dzwoniła do ciotki która może Go zawiezie do Neris.Świetnie bo jak się okazuje Panie się znają :) Tylko ,że trzeba będzie podrzucić psiaka na trasę. Nie wiem czy w tej kwestii możemy liczyć na Ewę.... może wypowiedz się Sentir na ten temat. Jeśli nie to trzeba by szukać kogoś z autkiem na jutro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...