Jump to content
Dogomania

klubowa gończych


Ania i Salma

Recommended Posts

Witkowska-konkretna, sympatyczna Salma może się jej podobać, Bomba dostała u niej NSwR, jednak nie wiem czy do końca sprawiedliwie :-?, bo jak już kiedyś pisałam nie dostała CWC, a wygrała z suką, która je dostała.

Śliwka- niesympatyczny, "najważniejszy w całej wsi", trochę lekceważy wystawców. Ale to tylko moje skromne zdanie, jeszcze nas nie oceniał i napewno tego nie zrobi.

A tego z zagranicy nie znam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hmm do Legionowa nawet nie tak daleko :)

A może zaszalejecie i wpadniecie do nas na krajową??? 31 sierpnia Białystok :D na ostatniej były wystawiane chyba z 6 łaciatych, były to dwie hodowle z Warszawy.

A mam pytanie czy jeżeli jest wystawa na hali, to można wejść na nią z psem nie wystawianym???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przegapiłam Beatko Twoją wiadomość :( Ale już chyba masz stawke ogarów.Dla mnie było o.k.Zresztą nie można marudzić jak się w rasie wzięło wszystko co trzeba.To nasza druga wystawa i szczerze mówiąc spodziewałam się ,że mała może się podobać, ale nie sądziłam ,że przy pierwszym występie w pośredniej uda się nam zdobyć zw.rasy,nie mówiąc już o CWC.

Link to comment
Share on other sites

Kika no to gratuluję i faktycznie grzechem byłoby narzekać jak rozwaliłyście wszystkich na łopatki. Znam to uczucie zaskoczenia i dumy rozpierającej pierś. Naszej Poświacie jeszcze w młodzieży dwa razy udało się pokonać dorosłe psy z osiągnięciami. A w tym roku zaczniemy w klasie otwartej, to dopiero będzie przeżycie, bo i konkurencja większa.

Za stawkę dzięki, bo już wysępiłam. A powiedz, czy plątały Ci się jakieś ogary pod nogami? Byliście pewnie na tym samym ringu?

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...