Jump to content
Dogomania

Kudłata Dolly vel Dolinka i prawie bokser Hugo;p Lucca[*], Azja[*]


a_ga.isk

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[QUOTE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4664/504009cs0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Mamy takie samo poslanko :razz:. Tylko w tym problem że Kama nie chce w nim spac :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][CENTER][SIZE=5][COLOR=#000080][COLOR=pink]Św[COLOR=wheat]ięt[/COLOR]a, Ś[COLOR=palegreen]wię[/COLOR]ta i [COLOR=paleturquoise]po Ś[/COLOR]wię[COLOR=plum]tach[/COLOR],[/COLOR]
[COLOR=magenta]nik[/COLOR][COLOR=orange]t już[/COLOR] [COLOR=lime]o nich[/COLOR] [COLOR=cyan]nie[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]pam[/COLOR][COLOR=darkorchid]ięta,[/COLOR]
[COLOR=red]bo [/COLOR][COLOR=sandybrown]Sylw[/COLOR][COLOR=yellowgreen]ester[/COLOR] [COLOR=seagreen]już[/COLOR] [COLOR=mediumturquoise]za[/COLOR] [COLOR=royalblue]pas[/COLOR][COLOR=purple]em,[/COLOR]
[COLOR=darkred]baw[/COLOR][COLOR=darkorange]my o[/COLOR][COLOR=olive]stro [/COLOR][COLOR=blue]się [/COLOR][COLOR=indigo]w tym[/COLOR] [COLOR=sienna]cza[/COLOR]sie![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#000080]Dynia i ferajna [/COLOR][/SIZE]

:huh: :huh: :huh: [/CENTER]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DiDDlina85']A kiedy noworoczne zdjęcia małego cudeńka Lucci:)??[/quote]
Jak wroce do domu to beda :P Czyli za jakis tydzien :D

Dziekuje wszystkim za zyczenia :D
Nowy rok sie podoba
Aczkolwiek 1 stycznia musialam czekac godzine pod drzwiami o godz 7 bo zapomnialam kluczy do domu :oops:a rodzina spala... zmino bylo:cool1:
Sylwester byl cudowny..
Jak donosza z Nl Luccia byla bardzo grzeczna... :D
[quote name='Chefrenek']
Śliczny i wesoły piesek.:grins: :grins: :grins:[/quote]
Dziekuje:loveu:
Pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]Wszyscy mieli fajnego Sylwka tylko ja nie:placz::placz::placz:[/FONT][/SIZE][/quote]
Nie martw sie:calus: Za rok bedzie lepiej... a czemu to fajnego nie mialas ?
[quote name='KarolaBox']chihuaha nie tylko Ty, ja leczyłam grypę żołądkową, więc spedziłam sylwka przed tv :/ [/quote]
Ojoj nie zazdroszcze..
[quote name='Chefrenek'] Niedługo wyrośnie z posłanka.[/quote]
Ojoj fakt... w planie jest kuno koszyka wiklinowego lub wielgachnej podychy:p
[quote name='Marta_Ares']Witam co tam u Was slychac?????[/quote]
Czesc:multi:
U mnie superrr uwielbiam wolne:diabloti:
U Lucci z tego co wiem po telefonach tez... Zostala tylko zmaltretowana przez mojego kuzynka lat 4 z kawalkiem:mad:
[quote name='Xiara']Jaki śliczny piesek :loveu: :loveu:
Przecudowny! :loveu: :smile:[/quote]
Dziekujemy, dziekujemy:loveu:

Pozdawiam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/4017/lucado5.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Berneńczyk ?? Śliczna sunia :loveu:
Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej galerii, zapraszamy częściej ;) To moja pierwsza wizyta w Waszej, ale napewno nie ostatnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Berneńczyk ?? Śliczna sunia :loveu:
Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej galerii, zapraszamy częściej ;) To moja pierwsza wizyta w Waszej, ale napewno nie ostatnia :)[/quote]
Tak bernenczyk:p
I wogole wo welcome :D
Jak juz mowilam uwielbiam cockerki :) Mialam kiedys sunia nazywala sie Azja i byla bialo- zlota... jak wroce do domu to moze wstawie jej zdjecie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']Tak bernenczyk:p
I wogole wo welcome :D
Jak juz mowilam uwielbiam cockerki :) Mialam kiedys sunia nazywala sie Azja i byla bialo- zlota... jak wroce do domu to moze wstawie jej zdjecie ....[/quote]
Ty lubisz spaniele, a mi się zawsze marzył berneńczyk :cool3: Niestety stwierdziłam, że to zbyt aktywna rasa jak dla mnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']Zbyt aktywna? E tam moj spanielek wcale od Lucci mniej aktywny nie byl ^^ Ona jest raczej typem lenia ktorego trzeba sila wyciagac na spacer :D[/quote]
Zobaczysz co będzie jak Ci jeszcze troche podrośnie ;) Takiego berneńczyka napewno o wiele trudniej zmęczyć niż spaniela ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...