Jump to content
Dogomania

Kudłata Dolly vel Dolinka i prawie bokser Hugo;p Lucca[*], Azja[*]


a_ga.isk

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga_psiaki']ale warto było bo Boksiu jest śliczny:)[/quote]
Wiem :cool3:
[quote name='Elizusiek']ale Huguś śliczny :loveu: piekne kolorki ma :loveu:[/quote]

[quote name='Julix']Mm... Hugo rownie piekny jak Lucca :loveu: Wspaniale, ze go przygarnelas![/quote]
Dziękować :p

[quote name='asia_pie']Czy Twoje psiaki nie mają za dobrze? :cool3: Co chwila jakieś smakołyki. ;-)
Fajne pieszczoszki z Lucci i Huga. :loveu: :loveu:[/quote]
Ojj mają... głównie za sprawą mojej mamy (Lucca podobno na diecie jest ale tylko ja tego pilnuje :mad:)

[quote name='Mada&Teodor']Heloł Aga :loveu:
Co tam ciekawego słychać u psiaczków?
Może jakieś nowe zdjęcia ? ;-)[/quote]
Śpią, piją i rabują :eviltong:
Monotonia:razz:
A zdjęcia będą...
Potem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]I jak nasze dwa pieszczochy(???), lubia sie juz. A co do pilkarskiej kariery , to miejmy nadzieje, ze PZPN powalczy , zeby Hugo gral w reprezentacji Polski , a nie Holandii, tak jak z Podolskim i Klose (tyle , oni w Niemczech). Tylko ciekawe gdzie Hugo , bedzie wolal , bo Holandia ma lepsza pake....:roll:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]I jak nasze dwa pieszczochy(???), lubia sie juz. A co do pilkarskiej kariery , to miejmy nadzieje, ze PZPN powalczy , zeby Hugo gral w reprezentacji Polski , a nie Holandii, tak jak z Podolskim i Klose (tyle , oni w Niemczech). Tylko ciekawe gdzie Hugo , bedzie wolal , bo Holandia ma lepsza pake....:roll:[/FONT][/SIZE][/QUOTE]
a Ty co, kibic??
taka obeznana :d[SIZE=5][FONT=Trebuchet MS]:diabloti:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]chihuahua[/B]no niestety się jeszcze nie lubią... Hugo trochę za natrętny jest i Luccę to denerwuję...
W sumie on usiłuje na nią skakać (a L. jest wysterylizowana :shock: ) a ona się nie da, pozatym jak wiecie ona dobrze na łapkach nie stoi i ciągle się chwieje i przechodzi tylko na ogródek, do miski i spowrotrem, na spacerek też tylko na około domu powoutku, więc to nie jest za bezpieczne dla niej. Martwi mnie też jedno...
Kiedy chcemy Huga od niej odciągnąć on zaczyna na nas warczeć i szczerzyć kły :| Więc jak narazie razem być nie mogą, przynajmniej do czasu kiedy Huga nie wykastrujemy, mimo wszystko martwi mnie że on reaguje agresją...

A jeszcze co do Lucci...
podjerzewam że ona ma zespół końskiego ogona i muszę to z jakimś dobrym wetem skonsultować... tylko że u nas dobrych wetów nie ma :angry:
Koleżanka ma mi przynieść adres do weta specjalizującego się w berneńczykach w Belgi, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']
A jeszcze co do Lucci...
podjerzewam że ona ma zespół końskiego ogona i muszę to z jakimś dobrym wetem skonsultować... tylko że u nas dobrych wetów nie ma :angry:
Koleżanka ma mi przynieść adres do weta specjalizującego się w berneńczykach w Belgi, zobaczymy...[/quote]

A [url=http://www.vetserwis.pl/kregoslup_pies.html]to czytałaś[/url] ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua']zespół końskiego ogona - [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]SMIESZNA NAZWA , MAM NADZIEJE , ZE CHOROBA TEZ NIEGROZNA...[/FONT][/SIZE][/quote]

Chihuahua nie przesadzasz. Żadna choroba nie jest śmieszna a ta jest wręcz tragiczna :angryy::angryy::angryy: Mogłabyś się chociaż pofatygować i przeczytać co w tym linku jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...