Jump to content
Dogomania

Roczny ONek Axel z padaczką już w swoim domu:))) pozostał dług ponad 1000zł!


anett

Recommended Posts

U Axelka wszystko w porządku!!:happy1::lol: żadnych problemów, żadnych ataków:lol: jest wieeelkim przytulakiem i jeszcze większym żarłokiem:eviltong:
Do dzieci jest bardzo delikatny, w stosunku do dorosłych bardzo posłuszny; ma kumpla ONka za płotem, z którym urządzają wyścigi:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']U Axelka wszystko w porządku!!:happy1::lol: żadnych problemów, żadnych ataków:lol: jest wieeelkim przytulakiem i jeszcze większym żarłokiem:eviltong:
Do dzieci jest bardzo delikatny, w stosunku do dorosłych bardzo posłuszny; ma kumpla ONka za płotem, z którym urządzają wyścigi:lol:[/QUOTE]

No to git :razz:
Oby tak dalej :):):)
A zatem mogę już chyba zdjąć bannerek Axelkowy :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaromaniaczka']...
Teraz to chyba już czas przenieść wątek,bo dalej jest w [B]Psy do adopcji [/B][/QUOTE]

Właśnie:lol: i zmienić tytuł:lol:

edit.

Gosiaku rzuć okiem czy zgadza się rozliczenie??

Edited by anett
Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Co u pieska?

Z bazarku uzbierało się 107zł. Dziś wysłałam do DT 150zł, żeby już chociaż tam nie miał długów.
Gosia potwierdź proszę na wątku bazarku[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226976-Dziś-KOŃCZYMY-o-22h-ZAPRASZAM-na-długi-ONka-Axela/page4"][B] na [/B]długi ONka Axela[/URL], jak dojdą pieniążki.[/QUOTE]

Beatko ogromne dzieki!!!!:loveu::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zapraszam na mały bazarek dla Axela
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229445-Puzzle-1000sztuk-z-berne%C5%84czykami-na-d%C5%82ugi-ON-ka-Axelka-do-23-07"]Puzzle 1000sztuk z berneńczykami - na długi ON-ka Axelka do 23. 07[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

Betka wielkie, wielkieeee dzięki!!!!:loveu::loveu:

U Axela było bardzo ciężko, w te upały miał kilkukrotne ataki, jednego dnia 5:-( jest pod stałą opieką weterynarza i miał zmienione leki i dobieraną dawkę; obecnie dostaje 2 tabl luminalu i ataki się nie pojawiają, a Axel jest w dobrej kondycji - nie jest ani ospały ani zbytnio pobudzony:lol:

Link to comment
Share on other sites

Beatko jeszcze raz ogromnie dziękuję!!!!:loveu:

Musiałabym podjechać zobaczyć Axelka:lol: apetyt podobno ma słuszny, więc trzeba sprawdzić czy masy za dużo nie nabrał;) z dzieciakami rewelacyjnie, zresztą Axel kocha wszystkich:lol: mimo tego co przeszedł...

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej nie napisałam, że w tych 57 zł był prezent [B]od Egradskiej :loveu: - 10zl [/B]- dla Axelka. Dzięki wielkie!

Potwierdźcie proszę na bazarku jak dojdą pieniądze.
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229445-Zako%C5%84czony-Puzzle-1000sztuk-z-berne%C5%84czykami-na-d%C5%82ugi-ON-ka-Axelka"]Zakończony. Puzzle 1000sztuk z berneńczykami - na długi ON-ka Axelka[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

betko ogromne dzieki!!

niesttey fatalne wiesci...dzwonila do anett Pani od Axelka, ze Axel tak sie wystraszyl petard, ze jakoś wydostał sie z ogrodu i uciekl...szukaja Go, wieszaja plakaty-nie ma Go juz 2 dzien..sa załamani - czy znacie jakiś dogomaniaków z Orzesza??? trzeba sie dowiedziec co ta gmina robi z bezpańskimi psami

Link to comment
Share on other sites

O k....a:shake:.Ja nie znam:shake:Biedak,k....e petardy i ludzie.U mnie też jest ten problem,zawsze jakas impra i na koniec petardy.W d...ę niech sobie wsadzą i wystrzelą.Masakra a Axell jeszcze do tego ma ataki...Żeby tylko żył...

Link to comment
Share on other sites

Jak go szukać????W swoim rejonie,to jestem mądry ale tu...Nie wiem,co Państwo Właściciele robią ale trzeba patrolowac teren,robić kółeczka i poszerzać obszar,bo taki pies z padaczką i stresem,to jest tragedia.A jeszcze w amoku nie wiadomo dokąd doleciał lub gdzie się zaszył...Strasznie mi go szkoda.Taki osiołek,oby się znalazł:-(

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam ...
Z samego Orzesza są tylko 4 osoby, ale praktycznie nieaktywne
Z Mikołowa trochę więcej - najbardziej udziela się [B]elu[/B]
Napisałam do niej, czy nie wie, dokąd zabierane są wałęsające się psiaki z okolic Orzesza
[B]Egradska[/B], a nie można zadzwonić do tego rudzkiego schronu i zapytać ? Wiem, że dziś niedziela, ale może ktoś odbierze

Axelku, gdzie jesteś ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...