Jump to content
Dogomania

Spacer ogarów 2007


Lambarosa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobra moi drodzy, trzeba się zebrać do kupy bo inaczej nic z tego nie bedzie !!! Czy ktos sieorientuje ile ogarow jest wlasciwie we Wrocku??Na ile mozna liczyc?? i ewentualnie z okolic!? Macie racje, park Szczytnicki to nie do końca to czeo szukamy, ma ktoś lepsze propozycje??
P.S. Kalifek na zdjeciach w Galerii wyglada świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za komplement dla Kalifa, ucieszy sie grubasek jeden;)
Ja znam jedno fajowe miejsce, między Nowym Dworem z Zernikami, wielki park, woda do pływania , łąki i laski do brykania!
ale może ktoś ma lepszą propozycję! Tych ogarków to za wiele nie ma, ja znam tylko Pasję niestety...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znam z widzenia kilka ogarków ale nie znam ich właścicieli więc trudno się z nimi komunikować, ale są też takie które znam osobiście!!!
Myślę, że niskie łąki w kierunku Oławki są idealnym miejscem na bieganie naszych maluchów.
Lambarosa czy wreszcie dostałaś zdjęcia,bo do mnie nie wróciły chyba wreszcie doszły do Ciebie? Daj znać?

Link to comment
Share on other sites

Kasia zdjecia doszly, dziekuje bardzo. Niskie laki to dobry pomysl ja jestem na TAK!!!! :) poza tym w nowym katalogu reproduktorow sa dwa psy z Wroclawia-Agar i Roch, napisze maile, moze tez sie zreflektuja. Nawet jesli nie pojawia sie osobiscie to pewnie moga przekazac wiadomosc dalej.

Link to comment
Share on other sites

Nie mozna takiej informacji umieszczac dzien przed spotkaniem. Ktos ma e-maile + telefony do wlascicieli ogarow? Ktos powinien sie tym zajac i conajmniej tydzien przed data proponowanego spotkania rozeslac taka informacje i wymagac potwierdzenia. Kogo proponujecie zeby sie tym zajal?
PS za tydzien jestem w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...