Jump to content
Dogomania

Stary Dusti już w DT


Recommended Posts

[quote name='kora78']to ja jestem za tym, by po postawionym juz ogrodzeniu posesji, by Dusti zyl na lince z kolowrotkiem. to sto razy tansze i bedzie mial wielki teren do oblecenia sobie :)
takie kolowrotki na wysokosci sie montuje, widzialysm ysatrina tam we włodarzu. i pies ma kawal terenu dla siebie. i buda. i juz.[/QUOTE

Kojec z przęsłami to koło 1000 pln+robocizna-mój TZ nie ma na to czasu. Dusti będzie na lince, z kołowrotkiem lub bez. I tak nie mamy o co zaczepić linki, a TZ się nie zgadza, żeby stawiać jakieś słupy ogrodzie. Będzie w ogrodzie na lince to jedyne wyjście.Ja nie mogę dostosowywać wszystkiego pod psa, chcę żeby miał lepiej niż ma teraz., ale też ma swoje plany względem nowego miejsca. Abstrahując już od wydatków, których mamy baaaaaaaaardzo dużo, a będziemy mieli jeszcze więcej.

Edited by Satrina
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta1990']dUSTek wczoraj uciekł mówił mi ten menel i wrócił nad ranem dzisiaj był tak zmęczony że nawet nie ciągnął . Umył go trochę deszcz :D Zauważyłam dzisiaj że ganek wysprzątany a tam gdzie Dusti żyje nie wysprzątali ;/[/QUOTE]

dobrze, że wrócił.
A swoją drogą z tym sprzątaniem u Dustiego to sądzę, że jak nigdy mu tam nie sprzątał to i teraz nie widzi potrzeby....niestety :(

Link to comment
Share on other sites

tak. gdyby polecial za sukami to by nie wrocil tak szybko. wiec kastracja w dzisiejszej ucieczce by nie pomogla. a starych psow, co chude jak patyk isie nie kastruje. u lolka tez bylam przeciwna kastracji.

ja mu sie nie dziwie, ze chce uciekac. od satriny nie bedzie uciekal, bo bedzie mial dobrze i bedzie mial rozrywki, jak spacery. jemu to wystarczy. on nie musi juz miec nie wiadomo, ile ruchu, bo jest stary i nauczony do siedzenia w 1 miejscu wciaz. nie martw sie satka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']w takim razie trzeba nazbierać na tą linkę, kołowrotek i budę, tak?[/QUOTE]

Dokładnie na wszytsko-ja ma mam tyle wydatków, że nie dam rady sama utrzymać starszego psa-datego też biorę go na DT. Przygotowuję bazarek ciuszkowy -mam nadzieję, że choż trochę się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

Klepnęłam bazarek dla Dustiego, proszę o podnoszenie, bo w tym tygodniu wjeżdżam i bedę sporadycznie na dogo:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227985-Ciuszkowy-bazar-dla-Dustiego-na-poprawę-jego-losu-Do-17-06-2012?p=19199779#post19199779[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']Klepnęłam bazarek dla Dustiego, proszę o podnoszenie, bo w tym tygodniu wjeżdżam i bedę sporadycznie na dogo:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227985-Ciuszkowy-bazar-dla-Dustiego-na-popraw%C4%99-jego-losu-Do-17-06-2012?p=19199779#post19199779"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227985-Ciuszkowy-bazar-dla-Dustiego-na-poprawę-jego-losu-Do-17-06-2012?p=19199779#post19199779[/URL][/QUOTE]


już się zameldowałam - fajny bazar ! niestety nie na moje gabaryty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...