Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']a ja milo wspominam spotkanie z prof Strzezkiem :cool1: i zajecia z biochemi...picie wody destylowanej na kacu....[/quote]
grzeszysz kobieto, herezje tu jakieś wypisujesz. To jest chory człowiek, który powinien sie leczyć:stupid: i ja to mówie zupełnie serio. Jesli chcesz sie pozbyc już swoich notatek to możesz je wrzucic do auta dzis i przywieść:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']To jest chory człowiek, który powinien sie leczyć:stupid: i ja to mówie zupełnie serio.[/quote]

Nie twierdze, ze jest normalny :eviltong: twierdze, ze milo wpsominam egzamin :eviltong:

[quote name='alantani']Jesli chcesz sie pozbyc już swoich notatek to możesz je wrzucic do auta dzis i przywieść:p[/quote]

Taki mam wlasnie niecny plan :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']


I PRZESTAŃCIE GADAĆ O BIOCHEMII!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
ale jak tu nie gadać, skoro ona wypełnia me życie po brzegi:cool1: a najlepsze jest to że juz wiem kiedy mam egzamin - 12 czerwca, co jest kompletna bzdurą, bo ja nawet nie pamietam juz tego co na ostatnim kolokwium było, i do 12 to ja sobie zdąże co najwyżej palcem w bucie pokiwac:evil_lol: powinnaś sie cieszyć, przynajmniej wiesz że nie tylko Ciebie ten przedmiot tak uszczęśliwia:p

Link to comment
Share on other sites

Marciashka

Nie odpisujesz na gg, nie odbierasz tel., napisalam majla, ale napisze jeszcze tutaj: na ktora mam sie umowic z pozorantem?? Napisz mi jak najszybciej, bo mialam juz wczoraj do niego zadzwonic. Tylko daj znac na komorke, bo zaraz wychodze z domu i bede pewnie dopiero wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Uwaga!!

[/COLOR][/B]Z Wiktorem umowilam sie na jutro na 14:00, wiec sceniaki gryza szmatke, a my walczymy z nasza nadpobudliwoscia :placz:

Hopki sa zarowno w sobote, jak i w niedziele, w ustalonych godzinach i grupach. Trening prowadzi Renata. Szczeniaki przychodza na 17:00 (obojetnie w jaki dzien, mozecie nawet przyjsc w obydwa dni)

Czy ktos ma ochote w sobote pobiegac z Gnojkiem?? :razz: Bo ja mam rodzicow na glowie i z jednej strony chcialabym spedzic z nimi caly dzien, bo ostatnio zadko sie widujemy, z drugiej strony nie chcialabym aby psy siedzialy caly dzien same... :razz:

Kto jedzie jutro na tropienie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo'][B][COLOR=Red]Uwaga!!

[/COLOR][/B]Z Wiktorem umowilam sie na jutro na 14:00, wiec sceniaki gryza szmatke, a my walczymy z nasza nadpobudliwoscia :placz:

Hopki sa zarowno w sobote, jak i w niedziele, w ustalonych godzinach i grupach. Trening prowadzi Renata. Szczeniaki przychodza na 17:00 (obojetnie w jaki dzien, mozecie nawet przyjsc w obydwa dni)

Czy ktos ma ochote w sobote pobiegac z Gnojkiem?? :razz: Bo ja mam rodzicow na glowie i z jednej strony chcialabym spedzic z nimi caly dzien, bo ostatnio zadko sie widujemy, z drugiej strony nie chcialabym aby psy siedzialy caly dzien same... :razz:

Kto jedzie jutro na tropienie??[/quote]
na którą tropienie i gdzie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']na którą tropienie[/quote]

a rozpiski nie dostalas?? :mad:

[quote name='alantani'] i gdzie??[/quote]

[quote name='saJo'][SIZE=5][COLOR=Red]Wszystkich bardzo przepraszam, ale pomylilam sie!!![COLOR=Black][SIZE=2]
Rozdanie dyplomow mam w sobote, w zwiazku z czym w sobote, ale rowniez w niedziele zajec nie ma!! Sa tylko treningi agility, poprowadzi je Renata, [B]no i w piatek w takim ukladzie tropienie odbywa sie w ustalonych godzinach, w Stawigudzie.[/B]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote] :mad:

Spotykamy sie 15 minut wczesniej na Orlenie obok Hotel Parku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']saJo, rozumiem że o 14 Ty zaczynasz z pozorantem, tak?? i oprócz Gabra są jeszcze 2 szczeniaki?? czy jak przyjdziemy na 15 to bedzie dobrze??[/quote]
ale na to już nie dam rady a bardzo żałuję :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']saJo, rozumiem że o 14 Ty zaczynasz z pozorantem, tak?? i oprócz Gabra są jeszcze 2 szczeniaki?? czy jak przyjdziemy na 15 to bedzie dobrze??[/quote]

Zaczynamy od Gnojka, ale prawdopodobnie szybko wejdzie nastepny pies, bo mamy ustalona pewna nowa taktyke, wiec masz byc na 14:00. Sceniaki sa dwa, Gabro i Haker (jesli Haker dotrze :roll: ).

Bedziecie na tropieniu?? :razz: [SIZE=1]juz wiecie na ktora jest ?? :cool3:[/SIZE]

Saba
Jak masz za duzo kasy, to marsz na seminarium z Fuchsem :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Zaczynamy od Gnojka, ale prawdopodobnie szybko wejdzie nastepny pies, bo mamy ustalona pewna nowa taktyke, wiec masz byc na 14:00. Sceniaki sa dwa, Gabro i Haker (jesli Haker dotrze :roll: ).

Bedziecie na tropieniu?? :razz: [SIZE=1]juz wiecie na ktora jest ?? :cool3:[/SIZE]

[/quote]
W takim razie bedziemy na 14, a o tropieniu porozmawiamy jutro. Owszem wiemy na którą jest:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']a o tropieniu porozmawiamy jutro. Owszem wiemy na którą jest:cool3:[/quote]


Oooooook, bo nad tropieniem musimy sie powaznie zastanowic. Jak cos, to mozecie jechac ze mna, ale Gabro jedzie w bagazniku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
Saba
Jak masz za duzo kasy, to marsz na seminarium z Fuchsem :mad:[/quote]
Ale ja przecież nie po to aby z Fioną trenować, nie chce z nią kombinować z IPO. Ja chce popatrzeć.
A jak wiesz to teraz już na pewno za dużo kasy nie mam. [SIZE=1][COLOR=Yellow]Strzeżek rządzi.[/COLOR] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Ale ja przecież nie po to aby z Fioną trenować, nie chce z nią kombinować z IPO. Ja chce popatrzeć.
[SIZE=1][COLOR=Yellow][/COLOR] [/SIZE][/quote]

W takim ukladzie to ok i zaluj, bo sceniaki na smatce sa bosssssskie :loveu: (dlaczego ja nie mialam nikogo, kto by mi Gnojka nagral/sfotografowal :placz: ) A Haker z tymi jego klapciejacymi uszami to norrrrrmalnie :loveu: Ja chce malego łonka :placz: Takieno normalnego łonka, a nie nadpobudliwa maline :angryy: [COLOR=Yellow][SIZE=1]mam trudne dni[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Robie zamowienie w [URL="http://www.gryzaki.pl"]www.gryzaki.pl[/URL] , ktos cos chce??[/COLOR][/B]

alantani
Pomylilam sie i zamowilam Ci pilki bez sznurka :oops: z przyzwyczajenia, bo ja zawsze sama sznurki dorabiam. Dorobic ci sznureczki do tych pilek, czy koniecznie chcesz miec oridzinal sznureczki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
alantani
Pomylilam sie i zamowilam Ci pilki bez sznurka :oops: z przyzwyczajenia, bo ja zawsze sama sznurki dorabiam. Dorobic ci sznureczki do tych pilek, czy koniecznie chcesz miec oridzinal sznureczki :razz:[/quote]
ja oszaleje z tymi piłkami:placz:jak możesz to dorób, mnie zwisa co to są za sznurki, po prostu chce już mieć normalne piłeczki na sznurku dla Gabra:-( teraz tak: szelki Gabra zostały w samochodzie, a samochód pojechał do włocławka:cool1: możesz wziąć te Bolsa stare?? bo jak nie to chyba Gabro w obroży + pozorant to nie jest dobry pomysł:-(, on sobie głowe urwie. a co do podróżowania z Twoimi psami w bagażniku, to przepraszam jak Ty sobie to wyobrażasz?? już widze jak łysy całą droge kopuluje gabrowi na głowie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie bedzie, po prostu pojada razem. Gnojek ma wazniejsze sprawy niz zajmowanie sie Gabrem (glownie piszczenie: jupiiiiii, jedziemy na szkolonko!!)

Pilki przyniose ci dzis gotowe, ze sznureczkami. Szelki tez jakies wezme.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani'][B]saJo,[/B] skąd sie bierze takie linki co Gabro na niej kica wokół pozoranta?? musze przestać Cie wykorzystywać i kupić se swoją:eviltong:[/quote]

Sklep zeglarski na starej warszawskiej (tyl Hotelu Kopernik, troche bardziej w strone starowki).

[COLOR=Red][B]W poniedzialek tropienie o 18:00, kto chetny?? [/B][COLOR=Black]Tropimy w Stawigudzie, godzina i miejsce spotkanie takie, jak mialo byc dzis.
[B][COLOR=Red]Od czerwca tropienie bedzie o 19:00!![/COLOR][/B]
[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zdecydowanie taniej jest w jasamie (wiem bo sam porowynalem oferta :D ) na [B]al. Piłsudskiego 66 sam,zem tam linke kupil a nawet dwie :D i zaplacilem cale 15 zl rok temu ,a w zeglarskim chcieli 30 zl za to samo i za tyle samo.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']
[COLOR=Red][B]W poniedzialek tropienie o 18:00, kto chetny??[/B][/COLOR][/quote]
widze że dziś śledzenie umarło dziś śmiercią naturalną:cool1: Mój pies niestety przy tej pogodzie, przy wedrowaniu na stadion do pozoranta 40 min w jedną stronę, o tej porze dnia, po tym co z tym pozorantem tam wyprawia, jest całkowicie nie do użytku. W takich warunkach może być tylko albo - albo. A w poniedziałek jest znów na 14, znów ide piechotą w dwie strony i dalej jest upał. Także tropienie w poniedziałek odpada jak dla nas:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...