Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reszte rob na trybie auto :) wiecej nie musisz umiec,ruch robisz na trybie sportowym :D lampe jak sie otwiera to na pewno wiesz, aparat sam doswietli jak stwierdzi,ze trzeba :) jakby co to jeszcze dzis jestem uchwytny w Olsztynie jutro juz mnie nie ma i wracam za tydzien i niestety na komorke nie ma po co dzwonic bo tam zasiegu nie ma :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra zegnam sie z cala grupa kwietniowa,to byly nasze ostatnie zajecia w grupie kwietniowej,mam nadzieje,ze jak bedziemy przychodzic do grupy czerwcowej to jakies psy z grupy kwietniowej beda czasami :) Zycze wszystkim wsio najlepszego ze swoimi psami i do zobaczenia gdzies tam :) SaJo mnie jutro nie bedzie bo jade z tym parowem w gory :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='umok']Dobra zegnam sie z cala grupa kwietniowa,to byly nasze ostatnie zajecia w grupie kwietniowej,mam nadzieje,ze jak bedziemy przychodzic do grupy czerwcowej to jakies psy z grupy kwietniowej beda czasami :) Zycze wszystkim wsio najlepszego ze swoimi psami i do zobaczenia gdzies tam :) SaJo mnie jutro nie bedzie bo jadem z tym parowem w gory :D[/quote]

Umok, w takim razie milej podrozy :p

Link to comment
Share on other sites

Jakie konczycie, nic nie konczycie, tylko dolaczy do Was kilka nowych psow. Poza tym, po wczorajszych zajeciach z grupa czerwcowa jestem....no dobra, nie bede marudzic, w kazdym badz razie ta grupa jest daleeeeeeko w tyle (nie wszyscy oczywiscie) i be sensu, zeyscie chodzili razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Jakie konczycie, nic nie konczycie, tylko dolaczy do Was kilka nowych psow. Poza tym, po wczorajszych zajeciach z grupa czerwcowa jestem....no dobra, nie bede marudzic, w kazdym badz razie ta grupa jest daleeeeeeko w tyle (nie wszyscy oczywiscie) i be sensu, zeyscie chodzili razem.[/quote]

Grupie czerwcowej troche zajec przepadlo, tak gwoli scislosci, to i w tyle jest. Kilka psow nie chodzilo tez ostatnio, niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Potrafie zauwazyc, jakich psow nie bylo, a jakie byly. Przepadlo zajec tyle, co zwykle, co kazdej grupie, nie wymyslilam sobie nagle w tym miesiacu wyjazdow, moje wyjady byly zawsze. Wiec to nie jest tlumaczenie.[/quote]

Ja np. nie zamierzam sie tłumaczyć. Dla mnie naturalne jest to, że psy, które ćwiczą od kwietnia potrafią więcej niż te, które rozpoczęły zajęcia z początkiem lipca (grupa czerwcowa). Byłoby nawet dziwne, gdyby było inaczej - ćwiczą dłużej - więcej potrafią. Oni też nie unikają błędów - przewodnik z grupy kwietniowej zamiast szarpnąć smyczą rzucał psem na końcu smyczy po placu. Ktoś inny z tej grupy wysyłał sobie smsy w trakcie ćwiczeń. Grupa czerwcowa ćwiczy 1,5 m-ca (odliczam zajęcia, które planowo się nie odbyły), a kwietniowa chyba 3,5 lub 4 i nie we wszystkich ćwiczeniach było widać wielki dysonans.
Wyjaśnij może sformułowanie: [quote]Poza tym, po wczorajszych zajęciach z grupa czerwcowa jestem....[/quote] , bo szczerze mówiąc nie wiem, co o tym myśleć, a nie chcę bawić się w interpretacje. Jeśli coś robimy źle, to mów, a nie jakieś niedopowiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Marciashka
Czy ja powiedzialam, ze macie byc na poziomie grupy bardziej zaawansowanej?? :crazyeye: Mialam w planie polaczyc Wasze grupy, bo sa malo liczne i wiecej skorzystalibyscie. Starsza grupa miala cwiczyc to co WY cwiczycie, nie na odwrot!! Nie raz juz to praktykowalam, niestety teraz nie moge tego zrobic, bo ich psy beda sie nudzily i nic na tym nie skorzystaja.
Nic mnie nie interesuje, ze kogos nie bylo na zajeciach, taka osoba ma obowiazek cwiczyc w domu. I jak widac na przykladzie Iskry, ktora po przedszkolu byla wczoraj na pierwszych zajeciach, da sie to zrobic. Wszystko to, co robilismy, jest opanowane, moze nie idealnie, ale wlascicielka wie przynajmnije jak ma reagowac, gdy pies robi cos nie tak i poprawia psa sama, nie musze jej non stop gadac, co, jak i dlaczego.
Jesli chodzi o ilosc zajec, to tak sie sklada, ze dokladnie mam zapisane ile zajec sie odbylo i wiem, czego moge po Was oczekiwac.

[quote name='Marciashka']szczerze mówiąc nie wiem, co o tym myśleć, a nie chcę bawić się w interpretacje. Jeśli coś robimy źle, to mów, a nie jakieś niedopowiedzenia.[/quote]

Sorrki, ale jak zwykle edytowalam swoj post przed wyslaniem i nie zauwazylam, ze zostalo wyciete cos, co nie mialo byc wyciete, dalej bylo "troche zmartwiona"

Swoja droga, caly czas mowie co robicie zle! A potem znowu robicie to samo.....Dwa dni mowilam Ci, zebys nie kazal Hakerowi Ciebie obchodzic, jesli juz podszedl do nogi, po czym Haker na sam koniec wczorajszych zajec znowu chodzi w kolko...

Jedyna osoba, ktorej nie moge nic zarzucic, jest Mikolaj, do ktorego nawet jak bym chciala, to nie mam sie do czego przyczepic.

Reszte masz na gg.

Link to comment
Share on other sites

Mam pomysl, zeby zrobic sobie calodniowa wycieczke polaczona z tropieniem i i treningiem posluszenstwa. Wyjechalibysmy rano gdzies pod Olsztyn (miejsce do omowienia), troche marszu, potem ulozylibysmy slady, sniadanko na lonie natury, wypracowanie sladow, znowu marsz, jakies jeziorko po drodze, potem przerwa na obiad, w tym czasie psy by odpoczely (chociaz watpie, zeby im to bylo potrzebne, ten odpoczynek raczej nam bylby bardziej potrzeby), my wypilibysmy jakies pifko, pogadali o psach, potem posluszenstwo, troche marszu i powrot do domku. Co Wy na to? Propozycja skierowana jest do osob z gr sport i tropieniowej. Reszta niestety musi poczekac na inny wypad, jesli ten wypali, chce cos takiego zorganizowac ponownie, juz wtedy dla wszystkich chetnych.
Czekam na propozycje miejsca, terminu i odzew co wy na to.

Link to comment
Share on other sites

My bardzo chętnie! Uważam, że to bardzo fajny pomysł :p młodzież by się pobawiła troche w końcu :cool3: Ale nie mam pojęcia co to mógłby być za dzień, żeby wszystkim pasowało. Nam do końca wakacji to pasuje prawie każdy termin, później to już trochę gorzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo'] Wyjechalibysmy rano gdzies pod Olsztyn (miejsce do omowienia), troche marszu, potem ulozylibysmy slady, sniadanko na lonie natury[/quote]

dajtki -> łupstych -> likusy - runda prawie do okoła krzywego jest tam kilka fajnych plaż, polanek i są ciekawe mola i droga do maszerowania jest w sam raz ;) polecam

albo dajtki -> gronity ->naterki :P po drodze też są jeziora itd i przy okazji taki fajny stary dworzec kolejowy

chodzenia na prawie cały dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...