Jump to content
Dogomania

Przygody Henia, czyli jak Henio wyciągnięty zza schroniska krat odkrywa wielki świat


Barkelona

Recommended Posts

[quote name='Barkelona']trzymaliśmy... już znalazła domek :) sunia - Lejdi - była u mnie jakieś dwa tygodnie.... i powiem szczerze, żegnałam ją ze łzami w oczach :([/QUOTE]

No, a Bąbelek/Maxiu jest u mnie już 10-ty tydzień i kompletnie nie umiem sobie wyobrazić rozstania z Nim...
On pokochał nas i nam zaufał, my pokochaliśmy Jego... będzie ciężko... do dziś nie umiem zapomnieć Luneczki i wciąż na Jej wspomnienie kręci mi się w oku łza...
DT ze mnie gorzej niż beznadziejny!!!

Całuski i przytulaski dla "mojego" kochaniutkiego Heniusia:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nic nie mów Saruniu... możemy sobie przybić piątkę :) my mieliśmy bardzo wychowawcze podejście do Lejdi - spała na sofach, łożkach, każdy kto ją zobaczył, od razu brał na ręce... (Ojciec się w nieej zakochał, zabierał ją na działkę, do lasu, nie mówiąc o tym, jakie smakołyki jej kupował) Jednym słowem, pies bardzo dobrze ułożony i wychowany ;) A jak pociesznie bawiła się z Heniem, kiedy ją wkurzał, wskakiwała na kanapę stawała na tylnych łapach i opadając biła a la Bruce Lee Henia po pysku :) Henio był przy tym w siódmym niebie, kładł się na plecach i udawał pokonanego :) Albo jak się ganiali na działce... Taki fajny z niej pluszak był. Oj, ja też nie potrafię zachować dystansu do tymczaska...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...