Jump to content
Dogomania

Sam's Field ?


Chell

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co jest niby do usuniecia? że wymienilam nazwe sklepu online? jakos jak do krakvetu czy allegro nikt sie nie przyczepia...karme nie latwo jest dostac, wiec chyba dobrze miec namiar na sklep, ktory w dodatku wysyla darmowe probki ?

w kazdym razie, wracajac do tematu - karma jest super
Bisou ja pożera aż uszy mu się trzęsą :) Karma pięknie pachnie (jak się otwiera opakowanie pachnie pieczonym kurczaczkiem mmm), ma dużo mięsa, małe granulki, brak chemii, jest w miarę tania jak na karmę super premium. Piękne trawienie :) Jemy od 2 tygodni i jest bomba :) Na stronie producenta są wymienione wszystkie sklepy, które ją sprzedają.

Aha - jemy Mini Adult CHicken

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joven']co jest niby do usuniecia? że wymienilam nazwe sklepu online? jakos jak do krakvetu czy allegro nikt sie nie przyczepia...karme nie latwo jest dostac, wiec chyba dobrze miec namiar na sklep, ktory w dodatku wysyla darmowe probki ?

w kazdym razie, wracajac do tematu - karma jest super
Bisou ja pożera aż uszy mu się trzęsą :) Karma pięknie pachnie (jak się otwiera opakowanie pachnie pieczonym kurczaczkiem mmm), ma dużo mięsa, małe granulki, brak chemii, jest w miarę tania jak na karmę super premium. Piękne trawienie :) Jemy od 2 tygodni i jest bomba :) Na stronie producenta są wymienione wszystkie sklepy, które ją sprzedają.

Aha - jemy Mini Adult CHicken[/QUOTE]

Hej, wyluzuj, ja usunęłam własny post z ofertą sprzedaży karmy. To jest informacja dla moda, że można usunąć bez szkody dla treści wątku. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Aha, nie zrozumiałam, serdecznie przepraszam :)

A wracając do tematu...już miesiąc wcinamy Sam's Fielda i jest WIDOCZNA poprawa stanu sierści :) Nie wiem czy to od karmy czy nie, ale jest bardziej błyszcząca i mniej się plącze :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam wersję mini dla suki i wersję light/senior dla kastrata. Wersja mini u suki nie sprawdziła się, były częste gazy. Wersja dla psa ma skład oparty na jagnięcinie, co się rzadko zdarza w karmach light/senior. Ta karma z kolei jest przyswajana bardzo dobrze i jestem z niej zadowolona.
Generalnie karmy Sam`s Field to w mojej ocenie dobry skład za przyzwoitą cenę. To, że akurat moja mała strasznie gazowała po tej karmie uznaję za przypadek i cechę osobniczą danego psa.

Link to comment
Share on other sites

Już prawie miesiąc testowania Sam'S Field adult medium (z kurczakiem), jak narazie jestem bardzo zadowolona, zero gazów, piękna błyszcząca sierść, kupy okej, bardzo smakuje psu, pierwszy raz zaryzykowałam z dużym workiem dla psa niejadka i alergika i nie żałuje decyzji, POLECAM!!!

Link to comment
Share on other sites

My od ponad miesiąca na Sam's Field Chicken Mini Adult - efekty dobre (york) sierść się poprawiła, kupki super, zachowanie też ok, zapach karmy ok, smakowitość dobra :) a najlepsza jak im kropelkę oleju z winogron dodaję :) im, bo od tygodnia są dwa yorki na tej karmie u mnie :D

na stronie sam's field jest rozpiska sklepów stacjonarnych, bardzo dużo ich, w Łodzi kilka punktów, najtaniej na ul. Cieszyńskiej, ale tam tylko na wagę i powiem szczerze, że kolor jest inny niż w małym workach...może się coś utleniło...ale za to zamiast 20zl'kg wychodzi 13,5zl/kg...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupuję Sam's Fielda już od długiego czasu i jestem ciągle zadowolona .
Co do sklepu to próbowałam już kilku i wróciłam na stałe do makaki.pl, jako stała klientka mam super warunki cenowe :diabloti: ( Animonde też bez problemu mają tylko trzeba już poprosić )

Link to comment
Share on other sites

odeszłam na chwilę od Sam's field i od razu pogorszenie sierści...

Karma u nas zdecydowanie nr 1, po tylu przetestowanych karmach z tej jestem najbardziej zadowolona, pies chyba też, bo miskę czyści w ciągu kilku minut :lol:

Zdjęcia granulek:

[COLOR=#000000]SAM'S FIELD salmon & potato
[/COLOR][IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08095_zpsf4bccb64.jpg[/IMG]
[COLOR=#000000]

[/COLOR][COLOR=#000000]SAM'S FIELD light & senior, Lamb & rice
[/COLOR][IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08088_zps8c8bb5ea.jpg[/IMG]
[COLOR=#000000]
[/COLOR][COLOR=#000000]SAM'S FIELD chicken & potato adult medium
[/COLOR][IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08082_zps063eb5ef.jpg[/IMG][COLOR=#000000]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Obecnie karmę Sam's Field mażna kupić w wielu sklepach stacjonarnych(przynajmniej we Wrocławiu)
Podobno jest nowy dystrybutor,jakaś firma z Cieszyna.
Mój owczarek chętnie ją zjada.Ostatnio wyprubowałem Sams's Fielda NO GRAIN na kurczaku.Droga ale rewelacja!!!Ale Adult Medium też OK!!!Polecam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Chell']Niestety karma straciła dużo ostatnio na swojej wartości :( i może nawet jej nie być[/QUOTE]


Drogi Autorze wątku - a co konkretnie oznacza Twój post?

Karmię Sam's Fieldem trzy swoje psy, już od długiego czasu. Byliśmy bardzo zadowoleni, dlatego zaniepokoiły mnie Twoje słowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...