Jump to content
Dogomania

Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też różnie bywa. Mój Fafik ma taki ogon ni w pięć ni w dziesięć. Takie pół ogona i jak był mały, to nie taki szczurkowaty ten ogon był ale na obcięty nie wyglądał, teraz wygląda jakby był ucięty a przecież nie jest. Ale od razu podskakuje jak się go za ogon łapie i nawet ciągać nie trzeba. Prześwietlałam go przy innej okazji i nic tam dziwnego nie ma ale reaguje jak reaguje. Moze jej już nie boli, tylko sobie zakodowała, że bolało? Z Lulka tak swoim zamiata, że chyba raczej jej nie boli;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Zapraszam na bazarek dla naszych podopiecznych
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213695-Ciuchów-w-każdym-rozmiarze-pełny-wybór-)-na-ostrowiaki.-Do-10.-09"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2136...aki.-Do-10.-09[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

a ja miałam dziś telefon o Lulkę. Z Katowic chyba. Dowiedziałam się przy okazaji pogadanki, że klacze, które nie rodziły ślepną. Ja tam się na koniach nie znam ale zaskoczyła mnie ta informacja. Wynikła oczywiście ww trakcie rozmowy o sterylizacji. No i niestety uparłam się, że Lulka nie może mieć szczeniaków ani razu. Zaprosiłam Panią do schroniska;) Ma oddzwonić;)
Robimy zakłady,czy oddzwoni? Dochód z zakładów na psy oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

hmm a ja właśnie odebrałam telefon od Pani, która chce oddac 2 psy : "bo nie ma im co do żarcia dawać. Przybłąkały się pół roku temu no ale rosną i trzeba je oddać do schroniska, bo nie idzie wytrzymać, żeby im codziennie gar żarcia dawać". tłumaczę jej co i jak a ona do mnie: "chyba się nie rozumiemy".

no ku***wa, definitywnie się nie rozumiemy...

#$^^(*^%^$%#@#$%^*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...