Jump to content
Dogomania

4 letni Cocker Spaniel Angielski - wisi nad nim wyrok śmierci


_Mikuunia_

Recommended Posts

Kochani jestem zmuszona szukać u was pomocy - mój 4 letni Cocker Spaniel Angielski znowu ugryzł moją mamę przez co podpisał na siebie wyrok śmierci :( Goldi gryzie nie po raz pierwszy ma za sobą już sporo incydentów. Moja rodzina już przestała go tolerować dali mi ultimatum albo w ciągu tygodnia znajdziesz mu nowy dom albo zostanie uśpiony. Nie możemy ryzykować mamy w domu roczne dziecko. Najgorsze jest to, że Goldi nie zawsze ostrzega przed ugryzieniem. :( Jestem zapłakana i rozżalona ale może znajdzie się jakaś doświadczona osoba która pracuje z takimi psami i da mu dom! Serce mi pęka na samą myśl, że mogą to być ostatnie dni jego życia...

POMOCY !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

jakieś zdjęcia spanielka? jak on się zachowuje do psów/kotów? kontakt telefoniczny do Ciebie? dam go na stronę zielonogórskiego schroniska jak podasz mi te info i koniecznie zdjęcia! możesz mi wysłać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jak nie umiesz tutaj wkleić, to ja je tutaj wkleję jak mi je na maila wyślesz, ok? i wystawię ogłoszenie na stronę schroniska, odzew powinien być wtedy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...