Jump to content
Dogomania

Jakiej maści owczarki niemieckie są dostępne w Polsce?


Eta_carinae

Recommended Posts

Witam ;) Ostatnio zaintrygowały mnie maści tej rasy... wiem, że panda shepherd są tylko w amerykańskich hodowlach i trzeba nieźle się namęczyć żeby takie cudo zdobyć.
Widziałam jednak zdjęcia na jakimś forum, owczarka wątrobianego - jasno czekoladowy. Przebił wszystkie, jakie widziałam do tej pory, ale to jedyny egzemplarz o jakim w ogóle słyszałam... wiem, że w Polsce można dostać czarne, bicolor, wilczaste, przeróżne podpalania. A inne? Czy gdziekolwiek można u nas dostać takiego rudzielca, lub innego, o równie oryginalnej maści? :cool3:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L4n2NcuGpso/TklypEYLKGI/AAAAAAAAAZg/75iEBSdw_MY/torrington_nov608.jpg[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BZ8Ab-oP_bk/TklzQShflKI/AAAAAAAAAZk/wq_hRIsr3FE/vida_nov909a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To nie są mieszańce, tylko maści wynikłe z kombinacji białego ONa z innymi maściami tej rasy. Tyle wiem. Wiem też, że można je sprowadzać z Ameryki. W Europie nie ma, chyba, że ktoś sprowadził. Ale chodzi mi bardziej o te wątrobiane - wiem, że takie bywają w naszym kraju...

Link to comment
Share on other sites

Wiem o niej, jest przepiękna... tyle, że na obecną chwilę jak patrzę, to nigdzie kupić takiego psa nie można - o hodowlach mowa. Za kilka lat chciałam takie cudeńko kupić... no a jestem pewna, że ta dama już znajdzie dom, o ile jeszcze go nie ma. Są przepiękne.
Nie zna nikt hodowli POLSKIEJ z takimi "oryginalnymi wypadkami" ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...