Jump to content
Dogomania

LIMEK - pies w typie nagiego psa peruwiańskiego PILNIE SZUKA DOMU


Recommended Posts

Zamieszczam ogłoszenie bezdomnego psiaka, który znalazł się pod opieką naszej fundacji Animals Time z Gliwic. Pies wyglada dokładnie jak peruwiańczyk tylko tatuażu brak... Czy mogę prosić kogos o pomoc ze zdjeciami? nie bardzo wiem jak się zabrac za wstawianie...

"Limek to pies absolutnie wyjątkowy co widać na pierwszy rzut oka.
Jest to pies w typie nagiego psa peruwiańskiego (nie znaleźliśmy tatuażu, ale wygląda dokładnie jak ta rasa...) - włoski ma tylko na pyszczku i ogonku,a reszta ciała jest naga...Ma też typowe dla tej rasy braki w uzębieniu, co powoduje, że jego język zazwyczaj zwisa śmiesznie z boku pyszczka. Limek to piesek mały, wesoły i energiczny - początkowo zdystansowany do obcych po chwili przełamuje się i pozwala się pogłaskać (co samo w sobie jest przeżyciem przy jego dość nietypowej urodzie;) Jest łagodny, nie wykazuje agresji do psów i ludzi. Trudno nam ocenić jego wiek, ale jest raczej młodym psem.

Limek jako pies absolutnie wyjątkowy wymagać będzie od swoich przyszłych właścicieli specjalnej pielęgnacji, która pozwoli zachować jego skórę w odpowiedniej kondycji. Osoba zainteresowana adopcją musi koniecznie zapoznać się z wymaganiami tej specyficznej rasy. Należy pamiętać, że nagie psy również mogą uczulać alergików, choć zazwyczaj reakcja na nie jest znacznie słabsza niż na inne psy.

Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email], [email][email protected][/email], 601 919 211, 790 848 488

Fundacja Animals Time, pod opieką której znajduje się obecnie Limek wymaga podpisania umowy adopcyjnej i zgody na wizytę przed i po adopcyjną. Informujemy, ze przed oddaniem do adopcji pies zostanie wykastrowany. Pies przebywa na górnym śląsku i domki z tej okolicy są bardzo mile widziane (oczywiście możliwe są wyjątki)."

Może ktoś z was będzie mógł pomoc limkowi... może znacie kogoś kto marzy o takim psiaku?

z góry dziękuje za pomoc!

kasia ganszczyk

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...