Jump to content
Dogomania

cavalier i osoba samotna


Recommended Posts

witam. od października tego roku rozpocznę studia (prawo, więc na 1.roku jest niedużo zajęć). będę mieszkała sama w dwupokojowym mieszkaniu, dlatego chciałabym kupić sobie psa- wiadomo, zawsze raźniej jak coś/ktoś porusza się po domu etc. czy myślicie, że cavalier byłby dla mnie odpowiedni? na początku zostawałby sam krótko- około 3h... dołączam jeszcze kilka frapujących mnie pytań, a mianowicie czy cavaliery są pojętne i szybko uczą się czystości oraz czy mają w naturze niszczenie 'wszystkiego co wpadnie w łapy' (swego czasu miałam w domu westa, który tak właśnie się zachowywał...)
z góry dziękuję za odp.,
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Trochę po czasie, ale ja właśnie na 1 roku prawa przygarnęłam suczkę ze schroniska i akurat miałam sporo czasu żeby nauczyc ją zostawania w domu :) na czas nieobecności dostawała pluszaka, do którego w trakcie dnia nie miała dostępu, czasem też do przegryzienia kość prasowaną. Trochę rzeczy narozwalała, ale ogólnie szybko się nauczyła, że ma nie broić :) podstawa to długi spacer przed Twoim dłuższym wyjściem z domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...