-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Najnowsze zdjęcia Misia - widać niestety, jak bardzo się postarzał :( I wiadomość od pani Joli: POZDRAWIAM PANIA ŚWIĄTECZNIE.W MAJU BEDZIE 3LATA JAK MIESZKAMY RAZEM.TEZ WIDZĘ, ŻE SIĘ STARZEJE,ZWLASZCZA NA SPACERZE JUŻ NIE ROBIMY DLUGICH TRAS, GDYŻ SZYBKO SIĘ MĘCZY.KARMIE GO Z RĘKI, GDYŻ MA PROBLEM WZIĄĆ Z TALERZA, WIĘC WSZYSTKO MUSI MIEĆ ROZDROBNIONE I WCINA Z MOJEJ RĘKI.POMYSLEC, ŻE JAK PRZYJECHAŁ,TO ŻEBY COŚ ZJADŁ MUSIAŁAM STAC 2METRY OD JEDZENIA.OBY ŻYŁ JAK NAJDŁUŻEJ.MILYCH ŚWIĄT.
-
Tak, już rozmawiałyśmy o tym, będę tam chodzić i ogólnie obserwować czy się na mieście błąka jakiś pies, jeśli jest wyrzucony to myślę że się jeszcze pokaże. Jest też opcja że to pies który tam już bywał (widywałam podobnego), jeśli spotkam zrobię zdjęcie i porównamy. Dobrze że udało się sprawnie pomóc Zosi.
-
Do adopcji są jeszcze 3 kotki: 4-letnia Mela, wysterylizowana dwie córki (?) Meli, jedna jeszcze w Izbicy, druga już dzisiaj odebrana, mają pozaforumowe DT i nic tutaj nie musimy płacić poza tym, że te dwie kotki podłączyłam do akcji sterylizacji (potrzeba 10 kotek łącznie). Kotki te jednak mogą i powinny szukać domu. Może niedługo dostanę zdjęcia. Mela - można ją proponować gdyby ktoś szukał jakiejś takiej fajnej trikolorki, na przykład na dokocenie Jest w Szczebrzeszynie
-
Kolejna próba łapania Bianki niestety nieudana... Kotka widzi klatkę i za cholerę nie podejdzie na tyle blisko, by można było ją złapać. Mamy jeszcze pomysł z wykorzystaniem gęstej siatki, którą można by na nią narzucić. Kocurek na śmietniku Klatka nastawiona, oczekujemy Bianka podeszła jedynie na taką odległość, obejrzała klatkę i nawet nie zbliżyła się do jedzenia... Widać ją za siatką.
-
Byłam dzisiaj u weta z Marysią (kicia półwłaścicielska, trochę skomplikowana sytuacja), bo BDT zgłosił brak apetytu. Diagnoza - to samo co u Amperka, zapalenie gardła, bolesność, wciąż jest jakiś wirus w okolicy najwyraźniej. Dostała lek przeciwzapalny długodziałający i syrop pbólowy do podawania przez 3 dni. I Marysia sprzed kilku dni, na słoneczku: