Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Najnowsze zdjęcia Misia - widać niestety, jak bardzo się postarzał :( I wiadomość od pani Joli: POZDRAWIAM PANIA ŚWIĄTECZNIE.W MAJU BEDZIE 3LATA JAK MIESZKAMY RAZEM.TEZ WIDZĘ, ŻE SIĘ STARZEJE,ZWLASZCZA NA SPACERZE JUŻ NIE ROBIMY DLUGICH TRAS, GDYŻ SZYBKO SIĘ MĘCZY.KARMIE GO Z RĘKI, GDYŻ MA PROBLEM WZIĄĆ Z TALERZA, WIĘC WSZYSTKO MUSI MIEĆ ROZDROBNIONE I WCINA Z MOJEJ RĘKI.POMYSLEC, ŻE JAK PRZYJECHAŁ,TO ŻEBY COŚ ZJADŁ MUSIAŁAM STAC 2METRY OD JEDZENIA.OBY ŻYŁ JAK NAJDŁUŻEJ.MILYCH ŚWIĄT.
  2. To Misio, który 3 lata temu trafił do wspaniałego DS. Niestety widać na fotkach, że bardzo się postarzał :( Szkoda, że tak późno trafił do DS.
  3. Tak, już rozmawiałyśmy o tym, będę tam chodzić i ogólnie obserwować czy się na mieście błąka jakiś pies, jeśli jest wyrzucony to myślę że się jeszcze pokaże. Jest też opcja że to pies który tam już bywał (widywałam podobnego), jeśli spotkam zrobię zdjęcie i porównamy. Dobrze że udało się sprawnie pomóc Zosi.
  4. Nic jeszcze nie wiem. Byłam zobaczyć i nie spotkałam w okolicy żadnego pieska. Będę się rozglądać. Jeśli Dora go widziała na pewno dostał jeść i pod tym względem nie będzie cierpiał. Niestety jest dzisiaj bardzo zimno :(
  5. I zdjęcia kotki - jest już po zabiegu, bardzo przyjazna, kuwetkowa, spokojna. Trochę nieśmiała. Zdjęcia niestety nędzne ale widać jaki kicia ma słodki pysio <3 Może Malinka skoro tak owocowo ostatnio
  6. Kotki sterylizowane w ramach PS: 1) Mirabelka - jeszcze w Izbicy 2) Czarna Jagódka - jeszcze w Izbicy 3) Amperek - do ustalenia czy wliczy się do faktury - w DT 4) Córka Meli 1 - już zabrana z Izbicy 5) Córka Meli 2 - jeszcze w Izbicy Zostało 5
  7. Do adopcji są jeszcze 3 kotki: 4-letnia Mela, wysterylizowana dwie córki (?) Meli, jedna jeszcze w Izbicy, druga już dzisiaj odebrana, mają pozaforumowe DT i nic tutaj nie musimy płacić poza tym, że te dwie kotki podłączyłam do akcji sterylizacji (potrzeba 10 kotek łącznie). Kotki te jednak mogą i powinny szukać domu. Może niedługo dostanę zdjęcia. Mela - można ją proponować gdyby ktoś szukał jakiejś takiej fajnej trikolorki, na przykład na dokocenie Jest w Szczebrzeszynie
  8. Zdjęcia Dropsika Dziewczyna która przygarnęła Dropsika na DT zdecydowała, że zostanie już u niej, więc ma DS :)
  9. Kolejna próba łapania Bianki niestety nieudana... Kotka widzi klatkę i za cholerę nie podejdzie na tyle blisko, by można było ją złapać. Mamy jeszcze pomysł z wykorzystaniem gęstej siatki, którą można by na nią narzucić. Kocurek na śmietniku Klatka nastawiona, oczekujemy Bianka podeszła jedynie na taką odległość, obejrzała klatkę i nawet nie zbliżyła się do jedzenia... Widać ją za siatką.
  10. Marysia dalej prawie bez apetytu, je malutko, ale dopiero pierwszy dzień leczenia, mamy nadzieję, że kicia ogarnie się. Zachowuje się fajnie jak zwykle i spaceruje.
  11. Byłam dzisiaj u weta z Marysią (kicia półwłaścicielska, trochę skomplikowana sytuacja), bo BDT zgłosił brak apetytu. Diagnoza - to samo co u Amperka, zapalenie gardła, bolesność, wciąż jest jakiś wirus w okolicy najwyraźniej. Dostała lek przeciwzapalny długodziałający i syrop pbólowy do podawania przez 3 dni. I Marysia sprzed kilku dni, na słoneczku:
  12. Ojej, czyli wygląda na to, że już wszyscy potrzebujący zostali pozbawieni tego co im tam zawadzało :) Wspaniale, teraz niech dochodzą do siebie i szukają domków, kawał roboty wykonany :) ładne imiona :)
  13. U Amperka wszystko w porządku, mam nadzieję, że już tak zostanie. Apetyt dopisuje, zachowanie fajne, niestety nie lubi Maleństwa i muszę nimi manewrować tak, żeby nie znajdowały się w tym samym pokoju.
  14. A może tylko jedno z trójki jest koteczką i całość wyjdzie taniej. Też mi się wydaje, że to lepsze wyjście niż czekanie na gminę i zamieszanie związane z wożeniem kotów gdzieś. No i wet robi rozpuszczalne szwy :)
  15. Moje różne nieszczęśniki trzymane w kenelu miały zwyczaj wsadzania do kuwety koca/poduszki/polarka/czegokolwiek na czym leżały... Amperek też tak robi. Muszę codziennie wymieniać choć kawałek ;/
×
×
  • Create New...