Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33346
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Dlaczego koniec? Myślałam, że do 14-tego.
  2. Wszystkie wpłaty na koncie i wszystkie przesyłki wysłane Dochód z bazarku wyniósł 480 zł i kwotę tę dopisałam do funduszu weterynaryjnego na stronie 100 wątku Pomagamy. Dziękuję wszystkim za pomoc dla kociaków
  3. Dochód z bazarku wyniósł 480 zł i kwotę tę dopisałam do funduszu weterynaryjnego na stronie 100.
  4. Na koncie jest wpłata od agat21 i od Jo37. Dziękuję bardzo
  5. A to są jaja od kur z wolnego wybiegu czy od kur niewolniczych?
  6. Dziękuję za wiadomość, również pozdrawiam.
  7. A jaja w sprzedaży są, czy tylko sam patent?
  8. Na koncie są wpłaty od Grażka123 mdk8 Nesiowata Koki-99 malagos Dziękuję bardzo wpisałam do rozliczenia na 1. stronie
  9. Wysłałam dzisiaj paczkę do agat21 + mdk8 i do Jota67.
  10. Wysłałam dzisiaj łączoną paczkę do Nesiowata+Grażka123+Jo37 oraz do malagos.
  11. Wysłałam dzisiaj paczki do tomcug i do Onaa
  12. Na koncie mam też wpłaty od Onaa, Jota67 i tomcug. Bardzo dziękuję
  13. Już na koncie, dziękuję bardzo Wpłata w drodze podwoiła swoją wartość Książkę odłożyłam do Twojego księgozbioru
  14. Jeżeli poczekasz z wysyłką do wtorku, to możesz Czekamy?
  15. Również pozdrawiamy. Na pozdrowienia zawsze jest dobra pora
  16. Jeżeli ktoś chce wspólną wysyłkę, to proszę o wiadomość.
×
×
  • Create New...