-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
TZmestudio replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001']Śliczne banerki, dziękuję bardzo :loveu: :cool2::Rose::Rose::Rose::iloveyou: Wiem ze u Murki jest najlepszy hotelik pod słońcem ale u niej wieczna kolejka :roll:[/QUOTE] Sprawdzcie, być może są wolne miejsca. TZmestudio -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Sańka pozdrawia wszystkich, którzy jeszcze o niej pamiętają. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-D7s-gPtv0fE/UhuLbDn50ZI/AAAAAAAASi4/G9IV88tFOx8/s640/y1%20038.jpg[/IMG] TZmestudio -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
przeglądając zdjęcia znalazłem takie. To w ramach relaksu :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MYW81igA3Gw/ULt0TF8SSdI/AAAAAAAAHyU/g6bKVCx7AQs/s640/20121201159.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dL2SEWwAncU/ULt0aNtBraI/AAAAAAAAHyU/TMgY5VUeMTw/s640/20121201162.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wPsqGowTVdY/ULt0aIEWjmI/AAAAAAAAHyU/jVUx5XobR30/s640/20121202163.jpg[/IMG] zdjęcia ronione okolice grudnia 2012 TZmestudio -
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
TZmestudio replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='margo001']W Bychawie koło Lublina[/QUOTE] 54 km jest do Murki (hotelik). To tak w ramach informacji. TZmestudio -
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
TZmestudio replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Pierwsze banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228"][IMG]http://goo.gl/WTNrO5[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228"][IMG]http://goo.gl/W7I3mo[/IMG][/URL] TZmestudio -
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
TZmestudio replied to margo001's topic in Już w nowym domu
gdzie on jest? (w jakiej miejscowości) TZmestudio -
[quote name='Mattilu']Wyczytałam na wątasie Radysów, że Kokota jedzie do domku, ale w wolnej chwili poproszę o więcej szczegółów, [B]bo wciąż nie mogę w to uwierzyć!!![/B] Baaaaardzo się cieszę :loveu:[/QUOTE] My też nie..... TZmestudio
-
Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
te zdjęcie jako pierwsze do ogłoszeń: [IMG]http://images61.fotosik.pl/173/3fd770d00ebda807.jpg[/IMG] Koniecznie :-) TZmestudio -
[quote name='Marysia O.']Jejku bardzo mi przykro ale nie wiem jak to zrobić żebyś zobaczyła:roll: Szczególnie, że ja sama widzę zdjęcie i link też mi działa. Może ktoś potrafi pomóc?:help1:[/QUOTE] a ja widzę zdjęcie. Może to było chwilowe????:confused: TZmestudio
-
Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Fotki porobiliśmy wczoraj, tylko wciąż czasu nie mam, aby je obrobić i wrzucić. Właśnie się do tego zabieram, więc może mi się to uda jeszcze dziś, w najgorszym wypadku jutro :)[/QUOTE] nie spieszy się :lmaa: TZmestudio -
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hTh2jFvhQ1s/UjQkbmvDmsI/AAAAAAAATuE/Rx6P5DU-qus/s800/a13_r.%20009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fSJkYL0uMac/UjQkcLr_SWI/AAAAAAAATuI/vtwbNdmxAlU/s800/a2013_%20006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-G89eUy_goMY/UjQkc06JbcI/AAAAAAAATuU/sIdJ-_7J4mI/s800/a2013_%20009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5Pp0XmtXMqU/UjQkdLBGnzI/AAAAAAAATuY/PXTBO_d8PqE/s800/a2013_%20017.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dVSJ0XDoy7w/UjQkjvaJsoI/AAAAAAAATuo/fyekHERtQZA/s800/aa13_r.%20002.jpg[/IMG]
-
Na prośbę Cisowianki wklejam zdjęcia. Wszelkie prawa zastrzeżone by Cisowianka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qDUYH0F_3yA/UjQkao2CVUI/AAAAAAAATt4/RQnbIVGuYZk/s800/a13_r.%20002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mfwPi-1_8-g/UjQkav9iYsI/AAAAAAAATts/iQDmHlF3M8U/s800/a13_r.%20004.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ghTGWMkBIew/UjQkam7Ig5I/AAAAAAAATt0/ACe-9_vAkQs/s800/a13_r.%20008.jpg[/IMG]
-
Reaguje jeszcze na imię Wredota. To tak jakby co..... :-) TZmestudio
-
[quote name='mestudio']Prosimy bez takich tam uwag..... Kokota jest ładną sunią, może ja jestem zbyt ostrożna w wydaniu jej,może wyolbrzymiam problem, ale chcę być odpowiedzia lna pomimo tego, że mi nie po drodze z nią. Za tydzień nie powinno jej tu być przez 3 dni.......Muszę ją i tak gdzieś zamelinować.[/QUOTE] Uważam, że mestudio troszkę z tą ostrożnością przedobrza. Po prostu domowi wyraźnie trzeba opowiedzieć o zachowaniu i jeśli jest nadal na tak to zrobić wizytę PA połączoną z prelekcją o wrednych psach. I tylko w Warszawie i okolicy, tak, aby w razie czego można było zabrać. TZmestudio
-
Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Siła wyższa. Przed chwilą rozmawiałam z Panią. Trzeba poczekać. edibt: przykre sprawy rodzinne[/QUOTE] W nagrodę (za karę) wyjęliśmy szwy. mestudio była dzielna :-) Kruszynka też :-D TZmestudio -
[quote name='Ellig']Ma zdjecie portretowe :evil_lol: [URL]http://images55.fotosik.pl/48/a5ce4082886ae0edgen.jpg[/URL][/QUOTE] Pewnie jeszcze kilka tych portretowych by się znalazło....:-) TZmestudio
-
zrób mestudio zdjęcia z kokardką (na szyi albo na głowie) to oglądalność będzie o 100% większa. Może wtedy ktoś ją wypatrzy. TZmestudio