wiolhelm170
Members-
Posts
1255 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiolhelm170
-
Ten piesek to czytałam że ma właściciela.
-
Koly a dlaczego ciebie to interesuje? Dora pytała wiele razy wcześniej o pomoc , trafił do Ady i to nie jest czas na roztrząsanie. tymczasem sucharek wymaga pomocy i znowu nie ma konkretnej pomocy dla niego.A kiedy się ludzie odezwa? Jak im się nie będzie podobało l, gdzie ktoś psa umieścił.Nie chce przez to usprawiedliwiac Ady ale śmieszy mnie uaktywnianie się na wątku bez konkretnej propozycji pomocy tylko z pytaniami.Chyba że Joly chce psa adoptować, to przepraszam.