[quote name='Pani Profesor']nie wiem co Wy przez tę "glebę" rozumiecie, ja rozumiem wywalenie i przytrzymanie na boku (to pozycja, która wymusza niejako relaks - tak go ćwiczymy przy misce, ma się położyć bokiem i wytrzymać bez przewracania się, bo wtedy się nakręca, a leżąc na boku siłą rzeczy cziluje)[/QUOTE]
piszesz na boku a mnie chodzi o trzymanie z mega siłą psa za kark tak długo aż się uspokoi, w takiej sytuacji nigdy nie wyczilałtuje no nie ;)