Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. jejku jakie urocze te szeleczki :loveu:
  2. witanko :) zaczyna się czas chorób... trzymam kciuki aby obyło się bez antybiotyku :happy1:
  3. a ty dalej wałkujesz jego pójście w szerz ... to dziecko jeszcze Zuzka :-D da jmu dojrzeć choć i tak już fajnie wygląda :)
  4. no mnie też się zimno robiło jak widziałam je zanurzone po pachy :evil_lol: Tyska- wiesz ja nie będę ludzi uświadamiać skoro zawsze mają swoje racje ;) dziś wróciliśmy z błotnego spaceru ,Ledzion nie domyta wygląda jak piegowata Pipi....jak tak ma być to niech już śnieg i mróz
  5. ja też pamiętać ;) u mnie na wątku także spokój i cisza :nonono2:
  6. wpisz na fb kaganiec- ręcznie produkowana galanteria skórzana
  7. Moim zdaniem gdy akcesoria zostaną wyprane (zapach zniknie) możesz śmiało używać na innych twoich psach. Natura wyposażyła zwierzęta w szybkość godzenia się odejścia członka stada, w naturze niema czasu na rozpacz po śmierci tak długotrwałej jak u ludzi.
  8. ha! na kanapie najlepiej ;) siwy wąs mu się sypie?
  9. wskoczyłam zajrzeć co u Was a tu takie wieści :placz: Bazyla już nic nie boli a Tobie życzę siły w tym trudnym okresie życia :glaszcze: biegaj szczęśliwy pieseczku [*]
  10. jeziorko i miejscówka na prawdę godne uwagi, zero ludzi latem żurawie niedaleko rodzina bobrów na które moje mordercze psy chciałyby zapolować :-D choć jest ponad 100 km od domu warto tam jechać nawet w zimną jesień ;)
  11. witamy wszystkich. Jak już wcześniej pisałam u nas wszystko ok a nawet podejrzanie sielankowo :evil_lol: było kilka bliskich spotkań z piesami i Ledą w roli głównej czyli zaskakujący spokój mojej psicy , mam nadzieję że w końcu wbiła sobie do łba że musi mieć w sobie trochę kultury. wrzucę dla przypomnienia moje futerkowce podczas spaceru nad jeziorkiem
  12. tak są kagańce szyte na miarę , na fb jest nawet fajna stronka tylko nazwy nie pamiętam;)
  13. agutka

    Negra vel Kekła

    ja nie wiem że tym ludziom nic mądrzejszego niż trucie psów nie chodzi po głowie :lookarou: namordnik na pyska i zawsze jakieś zabezpieczenie
  14. Czas leci a ty już masz młodzież w domu ;)
  15. moje glizdy też przy drzwiach lubią się grzać ;)
  16. Sagat nie widział co by z tym zrobić ;) lLeda niestety nawet tego nie zauważyła bo byłyby tylko strzępy ;) wiele kilogramów jest zamrożone , starczy na bardzo długo mimo że kilka kilogramów musiałam odsprzedać
  17. tak Amber święta racja, jak miałam samego Sagata każdy olewał i wchodził na podwórko ;) a nie powiem raz dziabnął kominiarza w pośladka :fadein: najlepsze w tym wszystkim że jeszcze mnie facet zaczął przepraszać ;) z tego co pamiętam tabliczka musi być z ostrzeżeniem na czerwono (wedle prawa) z naszym prawem i tak jest pomieszane.... 2 lata temu miałam włamanie do szopki na moim terenie , pan policjant powiedział wyraźnie i z oburzeniem czemu mój pies nie biega w nocy po ogrodzie , przecież to najlepsza ochrona ...
  18. ja nie powiesiłam jeszcze konkretnej tabliczki ale na skrzynce mam naklejkę profilu bula i wstępnie to starcza :megagrin:
  19. nie powinno się dawać żadnych kości po obróbce termicznej,znajoma tylko mięso podaje ;)
  20. ech to następny sławny mit,ostatnio znajomej odsprzedałam kilka kilo tego cielaka i powiedziała że tylko gotowane daje ponieważ jej terierek ma tendencje do gryzienia i nie chciałaby bardziej rozbudzić :p
  21. tak to prawdziwy mit :p też często to słyszałam;)
  22. ja smycz reanimowałam u kaletnika , skasował 15 za skórkę i 5 za nity
  23. Jedzenie surowego mięcha robi wrażenie u ludzi ;) ostatnio przygotowywałam żarło dla psów i wpadła rodzinka pytając , co robisz? surówkę? zamieszałam ręką a mięso wyszło na wierzch - nie , jedzenie dla psów. UUU to ty dajesz surowe? :smhair2: Jaki wykład dostałam :saint1: niestety moje argumenty nie przebiły starej daty znafców :evil_lol:
  24. agutka

    Negra vel Kekła

    mała pięknie się prezentuje :loveu: Dizel ma zaszyte oczy?
  25. nie zazdroszczę afer w nowym mieszkaniu :lookarou: całe szczęście że Kinia ma tylko draśnięte oczko ... w tym życiu jak nie urok to sraczka :look3:
×
×
  • Create New...