-
Posts
2770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agutka
-
qmu nie brałaś pod uwagę że te uszy pękają od niskich temperatur??
- 1417 replies
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
ja się zastanawiam kiedy Wald ma czas na siedzenie ?? ;) -
czekamy na fotki kawalera ;) a ty sobie odpoczywaj , dla mnie ten rok musi być pełen pracy nad sobą i całym moim życiem bo troszkę wszystko się zapuściło. Pewne postanowienia muszą się zacząć realizować ponieważ przemknęły mi gdzieś 2 lata mojego życia :roll:
- 78403 replies
-
onomato- w sumie jak tak mówisz to racja ;) phase- widzę że te szelki robią furrorę :p żeby ona była taka spokojna i dostojna jak na tej focie byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)
-
mów szybko :crazyeye: ale chodzi mi o czarne smoły nie "czarne" w pręgi ;)
-
one sa dla siebie stworzone:loveu:
- 1417 replies
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
och jak ja bym chciała zeby moja babka sobie gdzies pojechała .... ale mi poranek tez się miło zaczął :) -
[quote name='Majkowska']Jak chcecie sesję to zapraszamy na spacerek, pogoda dopisuje ;) My idziemy jak tylko posprzątamy, wyprasujemy, nakarmimy dziecko, przebierzemy , ugotujemy obiad i sami zjemy , a potem już się możemy zbierać ;)[/QUOTE] czyli 10 lat później ?? :p
-
helloł z rana :)
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
agutka replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']i tutaj się z Tobą zgodzę ... ale malutka przespała dzisiejszą noc spokojnie w cieple i pod kołderką, nie można niestety pomóc każdej istocie ale jednak to choćby kropla w morzu daje satysfakcję...[/QUOTE] tym bardziej że to starowinka która nowego domku raczej by nie znalazła tak szybko :) szacun dla was ;) -
qmu szczerze to on z wiekiem taki kundlowaty się robi, kilka lat temu jak był bardziej szczudłowaty i smuklejszy robił lepsze wrażenie ;) jak jeździliśmy w lasy to zawsze miał chustę odblaskową co by jakiś pan z bronią nie chciał odstrzelić :p
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
agutka replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Może i anioły ale gdyby tych wszystkich piesków było w schronach to taka wasza Yoko byłaby w dużo lepszym stanie bo byłby czas i więcej pieniędzy ... ale puki co zimo-wiosna to czas na regenerację ;) zdrówka dla małej :* -
Onomato- w twojego psa przypadku to chyba lepiej jakby całe opakowanie zjadł a my czekamy na rezultaty i też kupimy bo biedaczysko się męczy coraz bardziej. PP- nie to śnieg zżółkł :P wilku życiem zmęczony nie jest tylko czasem nogi mówią co innego ;)
-
onomato- takie foty są bekowe dlatego między innymi wrzuciłam właśnie to ;) Raszpla wcale w planach nie miała kąpieli po prostu nerwy jej puściły na widok morza :p Sagat już dawno leży i powoli z piskiem wstaje... :(
-
ja również dziękuję ;) innego dnia jeszcze dorzucę bo kilka jest jeszcze fajnych :)
-
[IMG]http://oi60.tinypic.com/116jhgj.jpg[/IMG] [IMG]http://oi58.tinypic.com/16gikps.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/24z94hz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://oi59.tinypic.com/npgtwj.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/6446j6.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/24z94hz.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/2r477o9.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/10duqvc.jpg[/IMG]
-
daj spokój te jej stópki to wielkie nieporozumienie :p
-
tu troszkę lepiej różnicę ;)
- 1417 replies
-
grzeczna jestem i czekam :) [IMG]http://oi58.tinypic.com/2iht1th.jpg[/IMG]
-
witam wszystkich z późnego rana :P Lodziara od wczoraj jest strasznie pobudzona na spacerach zero skupienia więc stwierdziłam że laska powinna się porządnie wybiegać bo na łeb ma odchyły także w domu ;) tak więc wzięłam linę i sruu do lasu a tam zaczęły się cyrki... biegała jak poparzona od drzewa do drzewa a ja za nią w celach odplątania, za chwilę nogi poplątane:roll: Zero pracy tylko podnieta na swoje schizy :( w drodze powrotnej było o niebo lepiej baa było idealnie wręcz, zaczęła kręcić mi się pod nogami i siadała bez komendy ;) Stwierdzam że muszę zacząc prace w gwarnych miejscach bo w spokojniejszych lub w drodze powrotnej jest idealna . [IMG]http://oi59.tinypic.com/n4uusk.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/2ekptzo.jpg[/IMG] [IMG]http://oi60.tinypic.com/14tvo81.jpg[/IMG][IMG]http://oi60.tinypic.com/246kvn9.jpg[/IMG] [IMG]http://oi59.tinypic.com/316nl01.jpg[/IMG]
-
wiecie co.... chyba tylko nasi faceci trzeźwo myślą w naszych domach :p
-
świetne towarzystwo :) a teraz pytanie za milion złotych ;) dog był taki mały czy Negra taka duża?
- 1417 replies
-
a dwa wasze psiaki będą na linkach? jak tak to muszę to zobaczyć jak się splątały:diabloti: