Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. agutka

    Negra vel Kekła

    qmu nie brałaś pod uwagę że te uszy pękają od niskich temperatur??
  2. ja się zastanawiam kiedy Wald ma czas na siedzenie ?? ;)
  3. czekamy na fotki kawalera ;) a ty sobie odpoczywaj , dla mnie ten rok musi być pełen pracy nad sobą i całym moim życiem bo troszkę wszystko się zapuściło. Pewne postanowienia muszą się zacząć realizować ponieważ przemknęły mi gdzieś 2 lata mojego życia :roll:
  4. onomato- w sumie jak tak mówisz to racja ;) phase- widzę że te szelki robią furrorę :p żeby ona była taka spokojna i dostojna jak na tej focie byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)
  5. mów szybko :crazyeye: ale chodzi mi o czarne smoły nie "czarne" w pręgi ;)
  6. agutka

    Negra vel Kekła

    one sa dla siebie stworzone:loveu:
  7. och jak ja bym chciała zeby moja babka sobie gdzies pojechała .... ale mi poranek tez się miło zaczął :)
  8. [quote name='Majkowska']Jak chcecie sesję to zapraszamy na spacerek, pogoda dopisuje ;) My idziemy jak tylko posprzątamy, wyprasujemy, nakarmimy dziecko, przebierzemy , ugotujemy obiad i sami zjemy , a potem już się możemy zbierać ;)[/QUOTE] czyli 10 lat później ?? :p
  9. helloł z rana :)
  10. [quote name='darunia-puma']i tutaj się z Tobą zgodzę ... ale malutka przespała dzisiejszą noc spokojnie w cieple i pod kołderką, nie można niestety pomóc każdej istocie ale jednak to choćby kropla w morzu daje satysfakcję...[/QUOTE] tym bardziej że to starowinka która nowego domku raczej by nie znalazła tak szybko :) szacun dla was ;)
  11. qmu szczerze to on z wiekiem taki kundlowaty się robi, kilka lat temu jak był bardziej szczudłowaty i smuklejszy robił lepsze wrażenie ;) jak jeździliśmy w lasy to zawsze miał chustę odblaskową co by jakiś pan z bronią nie chciał odstrzelić :p
  12. no przydałoby się ;)
  13. Może i anioły ale gdyby tych wszystkich piesków było w schronach to taka wasza Yoko byłaby w dużo lepszym stanie bo byłby czas i więcej pieniędzy ... ale puki co zimo-wiosna to czas na regenerację ;) zdrówka dla małej :*
  14. Onomato- w twojego psa przypadku to chyba lepiej jakby całe opakowanie zjadł a my czekamy na rezultaty i też kupimy bo biedaczysko się męczy coraz bardziej. PP- nie to śnieg zżółkł :P wilku życiem zmęczony nie jest tylko czasem nogi mówią co innego ;)
  15. onomato- takie foty są bekowe dlatego między innymi wrzuciłam właśnie to ;) Raszpla wcale w planach nie miała kąpieli po prostu nerwy jej puściły na widok morza :p Sagat już dawno leży i powoli z piskiem wstaje... :(
  16. ja również dziękuję ;) innego dnia jeszcze dorzucę bo kilka jest jeszcze fajnych :)
  17. [IMG]http://oi60.tinypic.com/116jhgj.jpg[/IMG] [IMG]http://oi58.tinypic.com/16gikps.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/24z94hz.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://oi59.tinypic.com/npgtwj.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/6446j6.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/24z94hz.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/2r477o9.jpg[/IMG] [IMG]http://oi61.tinypic.com/10duqvc.jpg[/IMG]
  19. daj spokój te jej stópki to wielkie nieporozumienie :p
  20. agutka

    Negra vel Kekła

    tu troszkę lepiej różnicę ;)
  21. grzeczna jestem i czekam :) [IMG]http://oi58.tinypic.com/2iht1th.jpg[/IMG]
  22. witam wszystkich z późnego rana :P Lodziara od wczoraj jest strasznie pobudzona na spacerach zero skupienia więc stwierdziłam że laska powinna się porządnie wybiegać bo na łeb ma odchyły także w domu ;) tak więc wzięłam linę i sruu do lasu a tam zaczęły się cyrki... biegała jak poparzona od drzewa do drzewa a ja za nią w celach odplątania, za chwilę nogi poplątane:roll: Zero pracy tylko podnieta na swoje schizy :( w drodze powrotnej było o niebo lepiej baa było idealnie wręcz, zaczęła kręcić mi się pod nogami i siadała bez komendy ;) Stwierdzam że muszę zacząc prace w gwarnych miejscach bo w spokojniejszych lub w drodze powrotnej jest idealna . [IMG]http://oi59.tinypic.com/n4uusk.jpg[/IMG] [IMG]http://oi62.tinypic.com/2ekptzo.jpg[/IMG] [IMG]http://oi60.tinypic.com/14tvo81.jpg[/IMG][IMG]http://oi60.tinypic.com/246kvn9.jpg[/IMG] [IMG]http://oi59.tinypic.com/316nl01.jpg[/IMG]
  23. wiecie co.... chyba tylko nasi faceci trzeźwo myślą w naszych domach :p
  24. agutka

    Negra vel Kekła

    świetne towarzystwo :) a teraz pytanie za milion złotych ;) dog był taki mały czy Negra taka duża?
  25. a dwa wasze psiaki będą na linkach? jak tak to muszę to zobaczyć jak się splątały:diabloti:
×
×
  • Create New...