-
Posts
2770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agutka
-
ale takie są realia posiadania psa:diabloti::cool3:
-
czyli znowu nie tylko mój pies z krzesłami i innymi gadżetami chodzi :multi:Ledosław tylko usłyszy szelest to już gotowa na kąska a to przez mojego Tż bo on ciągle dokarmiał poza posiłkami. W zeszłe lato odgrodziłam małym drewnianym płotkiem trawę gdzie moje kundle latały i Led pewnie zapomniała ze tam płotek jest i nie myśląc przełamała klatką go na pół... ludzie przechodzący nie mogli ze śmiechu się uspokoić:evil_lol: Jeżeli chodzi o pilnowanie to daj spokój to są psy na 100 % pod-kołderkowe ;)
-
a myślicie że kto zniera wszystko w domu po psach(wydalone) ;) Jedyna rzecz jaka mnie obrzydziła to gdy Leda u znajomej nachlała się wody i wyrzygała całą wodę z glistami które się ruszały:ekmm: wtedy zaczęły się akcje z odrobaczaniem i badaniem kału- trwało to 2 miechy... A co do barfu to Leda jako pies jest mega pazerna ale tak jak Profesorka pisałaś na kulkach nauczyła się spokojniej jesc , na surowiznie wciąga trzęsąc się przy tym mrucząc, kwicząc-masakra:roll: dlatego wolę rozdrobnić aby chociaż się strawiło nieco więcej, ja kości daję tylko raz w tygodniu bo moje psy bardzo cierpią robiąc kupę.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
PP- no co twoja babcia nie nosiła portfelika w reklamówce?:D sezon na żabki też u nas niebawem nadejdzie:diabloti: -
[quote name='gops']Mój jakiś miesiąc temu osikał śpiącego bezdomnego ... na szczęście się nie obudził , walił alkoholem więc pewnie miał dobry sen . Wszystkie ttb sa takie czołgi , krzesło stoi na drodze? to już nie stoi :)[/QUOTE] czyli sama nie jestem z ttb vs pijak / bezdomny ;) albo nie soi albo ma je na grzbiecie :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
ach te małe kundelki :loveu:Czakuś taki zawodnik był jak Amorek ;) -
[quote name='Pani Profesor']ja się panicznie boję pająków i mam jedną skuteczną metodę leczenia lęku, miotacz ognia :diabloti:[/QUOTE] nie łatwiej byłoby klapencjuszem ?:diabloti: ja zawsze biorę w szklaneczkę i na trawkę, mimo że nienawidzę pająków to i tak nie zabijam ;)
-
wachlarzowanie to Sagata robota ;) mamy niskie meble u mnie w pokoju i z rana na przywitanie wszystkie szklanki nie wyniesione z wieczora lecą
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
dobranocka :) -
ha,ha i dobrze :diabloti: biała by tam zaraz przemeblowanie zrobiła wychodząc z jakimś fotelem na grzbiecie :evil_lol:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
o matko weź zgub szczękę:D Amorek był niezłym gościem skoro kraty wyrywał ;) kiedyś mój Czako (podobny do Patryka) złapał się z jakimś tam kundlem gówniary, żarły się chyba 15 min ja trzymałam psa a babcia odganiała napastnika wiesz czym.... pustą reklamówką na której dnie był mały portfelik ;) mało tego kazała właścicielce zabrać psa a ona powiedziała że się boi bo ją jej pies pogryzie :roll: babcia nagle z kur... cy zaczęła tą pustą siatką okładać gówniarę po gębie... -
od środka też czyszczą ale jak z zewnątrz strzelić nie chce ;) ja bym tego w domu nie robiła bo hafcik murowany :D Sagat problemów nigdy nie miał ale Leda na suchej karmie strasznie waliła i bardzo szybko się zapełniały zbiorniczki. Jak Patyk je kostki to raczej nie powinien mieć problemów bo sam ucisk twardego stolca powoduje wycieki
-
o matko gdybym miała przechodzić przez menela w klatce to bym się zesikała ze śmiechu widząc biegnącą po pijaku Ledę:D po prostu bym ją puściła bo pewnie i tak przeturlałabym się z nią po nim ;) dziś miałam akcję z robotnikiem budowlanym i białą: ćwiczyliśmy na lince i wyszłam zza murka gdzie robotnicy przyczepiali blachy ogrodzenia po wczorajszej wichurze. Leda wyrwała do nich a ja stałam bo byłam pewna że linka nie sięgnie, krzycząc "do mnie" stałam jak debilka bo przecież piesek ładnie reagował a tam pieska nie było. Niestety Leda dobiegła ja mówię nic nie zrobi można głaskać to jeden z nich wyciągnął łapska do głaskania a drugi stanął prosto i za jaja się trzymał, ja na to pan puści właśnie zjadła ;) Facio przerażony po gliniastej skarpie zmyka i krzyczy ja świniom nie wierzę:evil_lol: zaczęliśmy się śmiać
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
hah... chciałabym usłyszeć jak ktoś krzyczy gwałcą mi psa ... chyba bym padła ze śmiechu i potem biegła pomóc ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Jessuu nie zazdroszczę ściągania Waldka za uszy :D kaganiec... na hu...:diabloti: -
ja beczałam jak ona to zrobiła , dojść nie mogłam do naszego placu spacerowego. Teraz jak sobie pisałam i przypominałam to mój Tż zaczął dopytywać o czym tam piszę:diabloti:
-
gruczoły masujesz koło odbytu :evil_lol: no nic nie będziemy gdybać od czego co i jak bo to bez sensu ;) zrób badania i zaczniemy przeprowadzać dochodzenie ;)
-
jak można, jak można jak dróżka zarośnięta trawami była a na zakręcie menel ;) a na chodniku jakoś tak wyszło że Leda szła po innym boku deptaka i nagle skręciła , ale gdybyś zobaczyła jaką frajdę jej to zrobiło, chciała zawrócić i raz jeszcze przelecieć po pijaku. Kumasz że menel ani jeden ani drugi nawet nie drgnęli:D
-
ale ty paca w tyłek nie wkładasz:D:D wariatka :) zrób biochemię i jakieś jeszcze dodatkowe bo tą ilość leków którą przyjmował to nie dziwię się że coś się poddaje i trzeba szybko pomóc
-
u nas gruczoły waliły śledziem i moczem ;)przez ten moczowy zapach leciałam szybko na badania bo byłam pewna że nery siadają:evil_lol: raz sama oczyściłam w sumie dotknęłam i wystrzeliło a raz wet, teraz na barfie nie mam tego problemu
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
no synusiowi czarnulek się podoba :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
a co to? u was takie słońce dziś?? -
dowiedz się bo sama jestem ciekawa czy mataliczny nie pokiciał mi się z inną przypadłością :roll: ja zaraz na bullowym poszukam tematu tam fajnie opisane było co niego o kupach ;)
-
no właśnie Leda jest jak Neska :) usiądzie ,stanie, położy się albo po prostu po tobie przejdzie:D ona to w ogóle uwielbia po ludziach chodzić, latem często menele nawaleni zasypiali gdzieś na chodniku czy dróżce a Ledziara z dumą po nich przebiegała ;)