Jump to content
Dogomania

RudyKas

Members
  • Posts

    1698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RudyKas

  1. Pluszakowy raj normalnie! :D
  2. Drugi też gotowy! Zapraszam! :)
  3. A tu drugi - nie sądziłam, że pójdzie mi to aż tak szybko! :)
  4. Udało mi się, pierwszy bazarek dla Poli powstał. Tym razem 50% z niego będzie dla Poli,a reszta dla Froda. Szczegóły na bazarku. Zachęcam do zakupów! :) (Drugi bazarek powstaje ;) )
  5. Udało mi się i stworzyłam pierwszy bazarek, z którego 50% ewentualnego dochodu przeznaczam dla Froda. Zapraszam! :) Podrzucanie też się przyda ;) Zaczynam tworzyć też drugi. Dam znać jak będzie.
  6. No śliczny jest... :) Ciekawe czy jak się pewniej poczuje to czy też będzie taki grzeczny.... ;)
  7. Nie mam pojęcia kto to jest ten pan Lauryn, ale może jednak Trzcinko możesz jakoś spróbować się z nim skontaktować, nie zważając na to jakie między Wami panują stosunki? A może po prostu masz kogoś kto mógłby się z nim w tej sprawie skontaktować? Zgłosić psinę i poprosić o pomoc?
  8. Ja jestem za tym, żeby się wymienić kontaktami, bo faktycznie zwariować można. Zaraz się biorę za bazarek, mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie działać bo naprawdę zwariować można....
  9. szkoda strasznie, przecież nikt tu nic nie robi na złość... :(
  10. Wiadomo już coś ?
  11. Wczoraj wieczorem miałam wreszcie chwilę żeby zrobić bazarek i co? I pstro, bo dogo nie działała... :/ Chyba dopiero przyszły tydzień będę mieć ciut luźniejszy...
  12. A ja jestem bardzo zła, bo wczoraj wieczorem miałam wreszcie chwilę żeby zrobić bazarek i co? I pstro, bo dogo nie działała... :/ Chyba dopiero przyszły tydzień będę mieć ciut luźniejszy...
  13. zapiszę,zajrzę później bo jestem w pracy
  14. Poker, poszło pw w sprawie podziękowań.
  15. Zaglądam ale zupełnie bez pomysłu jak pomóc... :(
  16. Zdaje mi się, że to ja obiecywałam pomoc z dyplomem, ale zabijcie mnie zanim zrobi to moja gorączka - ni cholery nie pamiętam co dokładnie miałabym zrobić, a jestem bez siły żeby się przebijać przez wątek...
  17. Nie denerwuj się, może po prostu Malwie czasu brakło żeby ogarnąć dogo. Wiesz jak to czasem bywa w życiu, wypadnie kilka spraw i już się robi problem. Jestem przekonana że niebawem się pojawi i wyjaśni tą kwestię. :)
  18. Cały czas pamiętam o Frodzie, tylko niestety mój czas przepadł i nie udało mi się jeszcze bazarku ogarnąć. Ale z obietnicy się wywiążę, mam nadzieję, że w ciągu kilku dni uda mi się ruszyć z bazarkiem.
  19. Tak, dokładnie. Wybaczcie ale w łikend jednak zupełnie nie miałam czasu nawet na życie, bo oba dni byłam w pracy. Dopiero teraz przelałam pieniądze z mojego bazarku i deklarację za styczeń i luty - w sumie 200 zł. Poproszę o potwierdzenie jak dojdą :)
  20. Ja się będę jutro lub pojutrze zabierała za tworzenie dwóch bazarków dla Polci i pomyślałam, że może jeszcze Froda podepnę pod oba? Będą rozliczane pół na pół. Może chociaż troszkę pomogę ?
×
×
  • Create New...