-
Posts
1698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RudyKas
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Super paczkę chłopak dostał! :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
To jeszcze nic. Raz jak mieliśmy gości nasza Kluska się obraziła (albo zestresowała) że się nią nie zajmujemy. Czystym przypadkiem zauważyłam ją jak robi sii w przedpokoju - no to szybka reakcja i krzyk, że nie wolno! A co mała na to? Zaczęła uciekać, ale nie przestała sikać... ;D I pół domu do sprzątania... :P Że już nie wspomnę o obsikanych butach znajomych... :P Także Sheldon to jeszcze grzeczny jest... ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Evą, dawaj co tam masz ;) Ja też trochę pomieszam fanty z poprzedniego bazarku z nowymi. Ale najpierw zakończę ten jeden, jeszcze nie dostałam wszystkich wpłat i muszę powysyłać zakupy. Prawdopodobnie przyszły łikend (30-31) będę ogarniała coś nowego :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
A gdyby jeszcze do tych ubranek itepe dorzucić konga albo inną zabawkę którą można wypchać smakami? Radio i jakieś ubranie to dobry pomysł. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A bo nie chodzi o to co się je, tylko jak się je:P Dowiedziałam się ostatnio takich ciekawych rzeczy ;) Melduję również, że zakończył się mój bazarek dla Poli, jestem w trakcie rozliczania, więc za kilka dni wyślę znów pieniążków kilka + oczywiście moją miesięczną deklarację. :) Aaa...! Już mam w planach kolejny bazarek, jeśli ktoś ma ochotę dołożyć jakieś fanty to bardzo proszę o informację :) -
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
RudyKas replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Ja zdążyłam nawet napisać do administratorów, ale (tu zdziwienie wielkie...) nie dostałam odpowiedzi oczywiście, -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sama słodycz!! :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
RudyKas replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
i ja spojrzę co słychać :) -
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
RudyKas replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
ja też nie dostaję powiadomień, usiłuję je ustawić na wszelkie sposoby i nie umiem nadal... :( -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Znowu muszę napisać cokolwiek z nadzieją, że mi wątek zapisze,.... -
Zaglądam z nadzieją, że wreszcie zapisze mi wątek...
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
RudyKas replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Jest katastrofa. Ja od trzech dni próbuję ogarnąć powiadomienia w śledzonych wątkach i nie umiem... -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
RudyKas replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
niee...on zawsze taki był ;D -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Moja deklaracja pójdzie później, razem z pieniędzmi zebranymi na bazarku. Przy okazji: pomóżcie podnosić, bardzo proszę... :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334204-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-i-kilka-pierd%C3%B3%C5%82ek-dla-poli-do-1301/?page=1 -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Właśnie... człowiek potem lata i szuka wszystkiego od nowa... -
witam się w nowym roku :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Pewnie coś przy zmianach na dogo pomieszali, coś podrasowali i taki efekt. Może jakieś aktualizacje musisz ściągnąć? Bo u mnie wszystko normalnie widać. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Piękna sesja :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na obiecany bazarek dla Poli! :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334204-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-i-kilka-pierd%C3%B3%C5%82ek-dla-poli-do-1301/?p=16694920 -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaczynam tworzyć kolejny bazarek dla Poli :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja mogę pomóc :) Jeśli chociaż w ten sposób się mogę przydać, to służę :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
RudyKas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja także dotarłam, tu i na fb, zapisuję malucha. -
Przesłodka, ale te wielkie oczyska takie smutne... :(
-
To czekam niecierpliwie na nowe foteczki :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
RudyKas replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Poker ma rację - nie jesteś tu sama!