Jump to content
Dogomania

RudyKas

Members
  • Posts

    1698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RudyKas

  1. To jeszcze nic. Raz jak mieliśmy gości nasza Kluska się obraziła (albo zestresowała) że się nią nie zajmujemy. Czystym przypadkiem zauważyłam ją jak robi sii w przedpokoju - no to szybka reakcja i krzyk, że nie wolno! A co mała na to? Zaczęła uciekać, ale nie przestała sikać... ;D I pół domu do sprzątania... :P Że już nie wspomnę o obsikanych butach znajomych... :P Także Sheldon to jeszcze grzeczny jest... ;)
  2. Zgadzam się z Evą, dawaj co tam masz ;) Ja też trochę pomieszam fanty z poprzedniego bazarku z nowymi. Ale najpierw zakończę ten jeden, jeszcze nie dostałam wszystkich wpłat i muszę powysyłać zakupy. Prawdopodobnie przyszły łikend (30-31) będę ogarniała coś nowego :)
  3. A gdyby jeszcze do tych ubranek itepe dorzucić konga albo inną zabawkę którą można wypchać smakami? Radio i jakieś ubranie to dobry pomysł.
  4. A bo nie chodzi o to co się je, tylko jak się je:P Dowiedziałam się ostatnio takich ciekawych rzeczy ;) Melduję również, że zakończył się mój bazarek dla Poli, jestem w trakcie rozliczania, więc za kilka dni wyślę znów pieniążków kilka + oczywiście moją miesięczną deklarację. :) Aaa...! Już mam w planach kolejny bazarek, jeśli ktoś ma ochotę dołożyć jakieś fanty to bardzo proszę o informację :)
  5. Ja zdążyłam nawet napisać do administratorów, ale (tu zdziwienie wielkie...) nie dostałam odpowiedzi oczywiście,
  6. ja też nie dostaję powiadomień, usiłuję je ustawić na wszelkie sposoby i nie umiem nadal... :(
  7. Znowu muszę napisać cokolwiek z nadzieją, że mi wątek zapisze,....
  8. Zaglądam z nadzieją, że wreszcie zapisze mi wątek...
  9. Jest katastrofa. Ja od trzech dni próbuję ogarnąć powiadomienia w śledzonych wątkach i nie umiem...
  10. Moja deklaracja pójdzie później, razem z pieniędzmi zebranymi na bazarku. Przy okazji: pomóżcie podnosić, bardzo proszę... :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334204-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-i-kilka-pierd%C3%B3%C5%82ek-dla-poli-do-1301/?page=1
  11. Właśnie... człowiek potem lata i szuka wszystkiego od nowa...
  12. witam się w nowym roku :)
  13. Pewnie coś przy zmianach na dogo pomieszali, coś podrasowali i taki efekt. Może jakieś aktualizacje musisz ściągnąć? Bo u mnie wszystko normalnie widać.
  14. Zapraszam na obiecany bazarek dla Poli! :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334204-du%C5%BCo-bi%C5%BCuterii-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-i-kilka-pierd%C3%B3%C5%82ek-dla-poli-do-1301/?p=16694920
  15. Zaczynam tworzyć kolejny bazarek dla Poli :)
  16. Ja mogę pomóc :) Jeśli chociaż w ten sposób się mogę przydać, to służę :)
  17. Ja także dotarłam, tu i na fb, zapisuję malucha.
  18. Przesłodka, ale te wielkie oczyska takie smutne... :(
  19. To czekam niecierpliwie na nowe foteczki :)
  20. Poker ma rację - nie jesteś tu sama!
×
×
  • Create New...