Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Na konto Devonka wpłynęły pieniądze od P. Ani - 30,- . Bardzo dziękuję .
  2. Szafranek i Bajo są u niej . Była na dogo 50 min. temu .
  3. Hotelik dla psiaków i kociaków "Raszka" zaprasza!Tel.664 768 580, [email protected] https://www.facebook.com/HotelRaszka
  4. Pomysł z osobnym wątkiem bardzo dobry. Będzie bardziej przejrzyście.
  5. jaki jest link do wydarzenia Marcelka na FB ?
  6. Może Malagos albo Nutusia mają do niej kontakt.
  7. wszystkie poznikały. Nie wiem dlaczego :( Postaram się wstawić jeszcze raz. a to noworoczne wiadomości: " Devonek pieknie chodzi po wsi na smyczy i na dłuźszym spacerze elegancko sie zalatwia "
  8. Widać ,że jest coraz lepiej. Znikają "dziury " :)
  9. jakby miała adresówkę to nie było tego wszystkiego . Ech...
  10. Wpłynęły pieniądze z bazarku kochanej cioteczki Nadziejki . Bardzo dziękujemy razem z Devonkiem :)
  11. może jakieś ogłoszenia z ładnymi zdjęciami i poruszającym za serce tekstem ?
  12. kikou niestety ma koty więc odpada :(
  13. dziękuje kochane za przybycie. Ja też się dołożę do utrzymania Aresika. Napisałam do kikou może ma miejsce Tylko nie pamiętam jak daleko mieszka od Oświęcimia i czy ma koty ...?
  14. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  15. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  16. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  17. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
  18. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do Aresika może razem coś wymyślimy :
×
×
  • Create New...