[quote name='pcheelkaa']Ale bym się wybrała z Wami !! :-( Abby też bym dała do konkursu piękności :evil_lol:[/QUOTE]
Szkoda , że tak daleko mieszkacie :-( miałaby dużą szanse na wygraną :cool3:
a dzisiaj jeszcze zobaczyłam , że w konkursie ma być strasznie podobny pies do Sonki :evil_lol:
[quote name='Angi']w takich momentach chciałabym mieszkać w Warszawie :lol:[/QUOTE]
Szkoda , że ze 2 dni to nie trwa to byście może wpadli :cool3: