Hej ;)
Wszystkie plany dzisiaj nie wypaliły :shake: zamiast pójść na długi spacer to siedziałam z temperatura w domu :roll: Piękna pogoda , gorąco idealna na długi spacer a tu klapa :shake:
Przeszłam szybko z psem na krótki spacer i już wiedziałam , że nie nadaje sie w takim stanie na 2 h wyprawę po lesie :roll: strasznie żałuję , ale może jutro jej to wynagrodzę ;)
Mam nadzieje , że mnie nie bierze te choróbsko co panuje ... wszyscy kichają i kaszlą w szkole ...
[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/71426c07-bae9-4f29-8c0f-40048c7bd014_zps39fd8a87.jpg?t=1379789726[/IMG]
I świnki , bo dawno tu ich nie było :loveu:
[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/3fbb8724-ba95-4c18-9218-d02aa348b267_zpseb9d9d81.jpg?t=1379789988[/IMG]
[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/bc9f8f0e-c194-4e09-87da-0db754f86e04_zps52f64255.jpg?t=1379790222[/IMG]