Jump to content
Dogomania

Sonka95

Members
  • Posts

    7284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sonka95

  1. Sonka95

    Shila i Abby

    ale jej dobrze :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Witamy się prawie weekendowo :cool3:
  3. O jaki super kolor tych niebieskich :loveu: http://www.marketpupila.pl/media//th/produkt_super_duzy.532c2a89cfa51ba9.v1/ateleo/domains/marketpupila.pl/static/media/upl/szelki-premium-z-polarem-trixie-1.jp.thumb.jpg
  4. Chico jak broni łóżka żeby psy nie wchodziły :diabloti:
  5. [quote name='Ty$ka']Hej :) Spoko, ja też 3x w tyg. mam 8h, łączmy się w bólu ;) Jakie fajne foty :loveu:[/QUOTE] Ja to mam 4 razy od 8 do 15 i raz idę na 9:40 i też do 15 :roll: na zmianę planu się nie zapowiada a szkoda .... dzięki :loveu: [quote name='deer_1987']Milo sie tu wchodzi i mnostwo zdjec :loveu:[/QUOTE] Miło słyszeć :loveu: [quote name='Aleksandra95']No i dziś słonecznie :)[/QUOTE] No dzisiaj bardzo ładna pogoda i ciepło jak na wrzesień :)
  6. Słodkie są te prosiaczki a jak rosną to aż miło się patrzy :loveu:
  7. Zdrówka ;) taka pogoda , że teraz ciągle kogoś łapie przeziębienie ...
  8. Wojsko chyba bardzo polubiło te wasze tereny do ćwiczeń :diabloti:
  9. Jak tak super wygląda pierwsza fota to jestem ciekawa kolejnych :cool3: [url]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/IMG_7431.jpg[/url]
  10. ale super :cool3: :cool3: :cool3:
  11. 40 osób to sporo :diabloti: u mnie teraz w 3 klasie jest 28 osób a na początku pierwszej było 35 :evil_lol: Jak ja bym chciała znowu kończyć tak jak w pierwszej klasie o 12 ;)
  12. Śliczny portrecik :loveu: [url]http://i1025.photobucket.com/albums/y319/czipsypaprykowe/forum/P8239724m_zpsbad1fc25.png[/url]
  13. [quote name='dOgLoV']nawet nie wiesz jaka to wygoda nie musiec iśc przed spaniem z psem na dwór ani zaraz po przebudzeniu :eviltong:[/QUOTE] To jest duży plus ... na wsi jak byliśmy to ją właśnie puszczałam rano jak siedziała przed drzwiami i wieczorem :cool3:
  14. Hej :) Dzisiaj się już wypogadza i jutro powinno być cieplej :multi: Program w , którym zawsze wstawiałam foty coś nie działa i nie mogę edytować fotek i pozmieniać ich rozmiaru :roll: więc wstawie linki ;) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-l62j4Qm0jGQ/UiTcb6Ji5GI/AAAAAAAABiU/65pLUL4pPWM/w404-h539-no/2013-09-01+17.50.26.jpg[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-tI4FFjZBToQ/UiTcdO4xHtI/AAAAAAAABiM/qOPKQK1eHu8/w702-h527-no/2013-09-01+15.42.53.jpg[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-7SWIjOeXxcM/UiJZNwJucbI/AAAAAAAABaI/OewrEYZSROw/w702-h527-no/2013-08-31+14.57.15.jpg[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-dsfcATd2kCw/UiYDQB0YhfI/AAAAAAAABks/7VThUi-gM6Y/w404-h539-no/2013-09-01+15.44.59.jpg[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-BJwGpWVkv6w/UiYDTj0gyLI/AAAAAAAABlI/tazCfILvjwU/w404-h539-no/2013-09-01+15.54.14.jpg[/url]
  15. [quote name='Tekla64']super foteczki, fajna zabwa i chyba naprawde fajnie spedzony czas a i nauczyc sie wiecej mozna Sonia jak zwykle zjawiskowa[/QUOTE] Dzięki :loveu:no tam naprawde super było :) [quote name='phase']A tu jak zwykle fuuuulll zdjęć do oglądania i cieszenia oczu. :)[/QUOTE] Dużo fotek dużo :cool3: ,ale teraz będzie mniej , bo szkoła się zaczęła :roll: [quote name='pcheelkaa'][URL]http://img838.imageshack.us/img838/9955/60la.jpg[/URL] jaka czujna Sonia :D[/QUOTE] Pilnowała piłeczki :diabloti: bo sunia onka próbowała zabrać jej piłeczke :evil_lol:
  16. No to spóźnione sto lat Kostek [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/prezent.gif[/IMG][IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/prezent.gif[/IMG][IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/prezent.gif[/IMG]
  17. Wpadam się przywitać po szkole :)
  18. No to jestem bardzo ciekawa tej zmiany :cool3:
  19. Szkoda , że ja nie mam ogródka , bo wieczorem też bym wypuszczała ;) :diabloti:
  20. Ja też uwielbiam jeździć na wieś najchętniej to bym tam zamieszkała :cool3: :cool3: Super wygląda w okularach :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-XsSgY7dDUUI/UiWgItWizZI/AAAAAAAAIBw/QiLf9_Mzsf8/s640/20130829_122112.jpg[/url]
  21. [quote name='deer_1987'] No juz w ten [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] potem tydzien wolnego (14-15 nic) i potem ostro jedziemy 22, 29, 5 pazdziernik, 13 pazdziernik, 26 pazdziernik, 24 listopad i 15 grudzien potem od marca/kwietnia znow zaczynamy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Ale macie super plany :)
  22. Ogon na różowy , żeby pasował do koloru frisbee , które łapie :evil_lol: :diabloti: [URL]http://imageshack.us/a/img707/2977/hqi8.jpg[/URL]
  23. Wypoczywajcie ;)
×
×
  • Create New...