-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Makila
-
Amber ma cudowny dom :) Dziękuję Wszystkim za Waszą pomoc .
Makila replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła do mnie P. Magda i Amber przywiazie za tydzień w sobotę. -
Póki co cisza :shake: Nikt nie dzwoni :shake:
-
[quote name='kontaktogloszenia']Oczywiście ja tez jestem za wizyta u weta i kastracją :) Makila jak najbardziej prosimy o taka wizytę ,tylko czy podczas brania antybiotyku można wykonać kastrację???Pozdrawiam:)[/QUOTE] Umówię się na wizytę, wet oglądnie Orzeszka i wtedy zadecyduje. Jeden antybiotyk skończył się wczoraj, a drugi ma na kilka dni, jedynie maść do uszu trzeba podawać przez 3 tygodnie, a to podobno nie ma wpływu na kastrację.
-
U weta nie byłam z Orzeszkiem, tylko z innym psem Pytałam tylko o Orzeszka, więc kosztów nie ma ;) Mogę umówić Orzeszka na kastrację w przyszłym tygodniu. Wtedy wet oglądnie uszy i jeżeli nie będzie przeciwskazań to zostanie pozbawiony klejnotów i przy okazji będzie miał dokładnie wyczyszczone uszy.
-
Henio bardzo dziękuje za prezenty. Kosteczkami bawi się codziennie :lol: a smaczkami podzielił się z kolegami :lol: [IMG]http://i60.tinypic.com/9lbxwy.jpg[/IMG]
-
Byłam dzisiaj u weta i pytałam o kastrację Orzeszka. Kastracja może być już w przyszłym tygodniu. Antybiotyki Orzeszek ma na dwa dni, a uszy trzeba kropić trzy tygodnie, ale to nie ma wpływu na kastrację, pod warunkiem, że z uszu nie leje się ropa. Uszka ładnie wyglądają, strupki na głowie też ładnie się goją. Wet powiedział, że przy okazji narkozy do kastracji można dokładnie oglądnąć uszy i wyczyścić. Koszt kastracji z tego co pamiętam to 170 zł + leki przeciwbólowe i antybiotyk po kastrzacji.
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Makila replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']śliczny :)[/QUOTE] I tego się trzymajmy :evil_lol: -
[quote name='Gabi79']Biedne staruszki. Ile może potrwać, tak mniej więcej leczenie uszu?[/QUOTE] Myślę, że około dwa tygodnie. Jak zaglądam mu do uszu przy podawania leku to wyglądają dość ładnie. Nie są zaczerwienione, ani nic się z nich nie sączy. Przy okazji wizyty kontrolnej zapytam weta o kastrację.
-
Maleńki okruszek uratowany przed śmiercią na ulicy....
Makila replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się nie rozmyślili. Czas pokaże ;) -
Tak jak napisała salibinka, Misiu musi oswoić się z dotykaniem. Chodzi o to, żeby moment głaskania był dla niego przyjemnością i relaksem. Misiek pozwala się głaskać, ale zawsze jest czujny przy głaskaniu. Nie jest pewny czy coś złego mu nie zrobię. Pod koniec tygodnia mam dostać instrukcję postępowania z Misiem. Taki plan zajęć ;)
-
Miałam trzy telefony o Daszkę. Dwa z okolic Katowic - w obu przypadkach ludzie chcieli wcześniej zobaczyć Daszkę i stwierdzili że za daleko:shake: Trzeci telefon był z Krakowa. Pani brzmiała sensownie. Domek z ogródkiem. Powiedziała, że musi porozmawiać z mężem i pokazać mu Daszkę. Zobaczymy czy jeszcze zadzwoni.
-
[quote name='Bogusik']Zapewne zapowiada się dłuższe leczenie,bo okropnie to wygląda.Makila,kiedy będziesz umawiać Orzeszka na wizytę kontrolna u weta? Czy on pije wodę i je?[/QUOTE] Orzeszek przyjechał do mnie po "przeglądzie" weterynaryjnym. Póki co mam dla niego wszystkie leki, więc na dzień dzisiejszy nie ma takiej potrzeby. Oczywiście wizyta kontrolna będzie. Jeżeli będzie poprawa, to myślę, że jak skończy brać antybiotyk to pokażemy się wetowi. Jeżeli zobaczę, że jest gorzej lub nie ma żadnej poprawy to pojadę z Orzeszkiem w każdej chwili. Z piciem i jedzeniem nie ma problemów. Wszystko w normie ;)
-
A ja wpraszam się bez zaproszenia :eviltong: Orzeszek to sama słodycz :loveu: Malutki grzeczniutki i biedniutki :-( Oczywiście maluszek jest leczony. Dostaje antybiotyk, lek przeciwbólowy i maść do uszu. Kilka fotek maluszka [IMG]http://i60.tinypic.com/123w2sn.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2eurkvb.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/55pp0.jpg[/IMG]
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Makila replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja zawsze denerwowałam się przed wizytami czy wszystko jest ok. Czekam na dobre informacje po wizycie kontrolnej ;) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Makila replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze, źle to wszystko wygląda :shake: W poniedziałek będę u weta to zapytam o tą operację. -
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10403461_553686331421240_2651783893016395838_n.jpg?oh=0ba618639f2dc517fb10c298bd717305&oe=54368E53&__gda__=1413232363_6f4996f07f2982d0e79061225855e146[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10525852_553686421421231_9185701707824926133_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lax.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10533894_553686754754531_8509105762755919792_n.jpg?oh=dc5f2abae4de122101ee84736a471f80&oe=54517B87[/IMG]
-
Muszeńka :loveu: [IMG]https://scontent-a-lax.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10392309_553686264754580_7098783910051664644_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10561791_553686304754576_3335980435080322517_n.jpg?oh=39db88cd3976baa8887fa1d365fd0c05&oe=543ADA05&__gda__=1413383348_6fee026b40c76b457ab13e3d5a5b0683[/IMG] [IMG]https://scontent-a-lax.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10551074_553686364754570_2924172245990888820_n.jpg?oh=ad8528675fde513f277fe9af9488fe71&oe=54514B57[/IMG]
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Makila replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo się cieszę, że Alficzek jest szczęśliwy. Jak z kropieniem oczu. Mam nadzieję, że grzecznie pozwala sobie kropić. No i chyba w tym tygodniu ma być kolejna wizyta u dr Stefanowicza -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Makila replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Ja też się marwię. Miało być dobrze, a tu coraz gorzej :-( -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Makila replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Przelew dla Bakisika doszedł. Dziękuję -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Makila replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Wypraszam sobie, jaka paróweczka :mad::eviltong: Baksik jest po odchudzaniu :evil_lol: