Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. zapisuję...nie wiem jak moge pomóc :( nijak stałej nie mogę dać :(
  2. [quote name='ulvhedinn']Chyba na SOS dla Jamników, bo u mnie nie ma ;)[/QUOTE] ok, już pisałam do Isadory,żeby zerknęła w finanse Borysa :) Ulv...potwierdź mi bazarki:modla:
  3. [quote name='rozi']Kto prowadzi rozliczenie kosztów Boryska? hm...rozliczenie prowadzi i ulv i SOS dla Jamników...na jakie konto wysłałaś pieniążki? mogę kogoś popędzić...tylko muszę wiedzieć kogo...
  4. Zaglądam do Bingusia...w wolnej chwili zrobię mu cegiełki, tylko poszukam jeszcze z jednej, dwóch potrzebujących :) sylwiaso-wymiziaj Boba :D
  5. [quote name='Aimez_moi']Co tam u Manka slychac? Jak sie Slodziak czuje?[/QUOTE] Jakiś czas temu rozmawiałam z ulv o Mańku :) chłopak żyje, chce jeść ;) trzeba go trochę poratować groszem, bo nie jestem pewna, czy ma jakieś deklaracje
  6. i już :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252150-Starsz******-zapraszaj%C4%85-po-cegie%C5%82ki-)?p=22038641#post22038641[/url]
  7. cegiełki między innymi dla Linki: http://www.dogomania.pl/forum/threads/252150-Starsz******-zapraszaj%C4%85-po-cegie%C5%82ki-)?p=22038641#post22038641
  8. cegiełki-między innymi dla Zośki...bo jak odejmie się od stanu konta 260zł za karmę, 100 za leki, to przestaje być fajnie :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/252150-Starsz******-zapraszaj%C4%85-po-cegie%C5%82ki-)?p=22038641#post22038641
  9. dzięki terierfance udało mi się w końcu zlokalizować Mańka :) jutro podam link do cegiełkowego bazarku :)
  10. dziękuję :) lecę poczytać, gdzieś na moich cegiełkach ulv mi pisała,że Maniek ostatnie wsparcie miał już daaawno temu...może dokleję go do następnych? Bo u Borysa chyba chwilowo lepiej?
  11. terierfanko, przepraszam,że nie na temat-ale możesz podrzucić mi link do Mańka od ulv? w zbiorczym link nie działa, nie umiem go odszukać :(
  12. Ojej! nie było mnie pare dni-a tu taka niespodzianka! Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia:loveu: A co do domku-to cały czas czekam na ten tylko dla mnie-taki wiecie...żeby mnie kochali, mieli koty, ale nie mieli innych piesów ;) Hopiak zakończyła praktykę-nie wiem dlaczego, ale mówi,że żałuje,że to tak szybko minęło...Ja się pytam-Jakie SZYBKO??? tak długo na nią czekaliśmy, tyle godzin!!! TZ Hopiaka też mówi,że ona walnięta jest-nie rozumie jak można chcieć pracować z bandą rozbieganych, wrzeszczących i nie koniecznie mówiących dzieciaków??? A ona bezczelnie egzamin zdała i mówi,że zrobi wszystko,żeby z tymi dziećmi pracować...i jeszcze mówi,że z małymi dziećmi jest jak z piesami-albo się je lubi albo nie...hmm sama nie wiem... Tak czy inaczej-podsumowując tą jej praktykę-my tęskniliśmy i czekaliśmy, a ona nabawiła się jakiegoś choróbska-kaszle, gorąca jak piec jest...my nie widzimy w tym nic dobrego i chyba jednak zgodzimy sie z TZem-Hopiak walnięta jest i basta! Ps. Hopiak pokazywała w telefonie nasze zdjęcia-dzieci mówiły,że ja i Tolo jesteśmy psami (hau) a Hades jest...koniem:diabloti:
  13. Melduję sie na wołanie Gusiaczka. Jak tylko pozbęde się gorączki zrobię im cegiełki
  14. po prostu Rudzia czaruje ogłoszenia chyba ;) dobrze jej u Lili
  15. tym bardziej,że ja zaginęłam w żłobku i w domu przygotowuję zajęcia dla maluchów ;) we wtorek wracam-chyba,że zostanę na dłużej z dzieciakami ;)
  16. Madie-na pewno nie jest łatwo Twojej Rodzinie-kochają ją i nie moga jej uzdrowić...ale wierz mi-pies na wózku jest psem szczęśliwym :) Ważne,że może biegać-psy inaczej postrzegają niepełnosprawność niż ludzie... Co do odsikiwania-Zośka nauczyła się "działać" na godziny-jak przychodzi pora odsikiwania drze się okropnie ;) i jak zrobi koo w domu, to tez sie wydziera-żeby sprzątnąć :D Co do diety-zakładam,że ma karmę wet-może spróbujcie zmienić firmę (np jeśli je RC to spróbujcie z trovetem-zawsze to jakaś zmiana ;) choć skład i działanie to samo :D :D :D )
  17. [IMG]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10013734_1483216548564292_1837557258_n.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1969355_1483216631897617_1150193207_n.jpg[/IMG]
  19. [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1797523_1483216628564284_795492875_n.jpg[/IMG]
  20. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10152604_1483216601897620_456732643_n.jpg[/IMG]
  21. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10154417_1483216555230958_1068177412_n.jpg[/IMG]
  22. Za to to jest na pewno Rudzia :) [IMG]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10014590_1483216581897622_1722638336_n.jpg[/IMG]
  23. No i namieszałam :( fotki sunieczki czarnej to dziecko Danki nie Rudzi:oops:
  24. Czekam na przepisanie wątku na mnie-wtedy napiszę trochę więcej o sytuacji Stefka ;)
  25. [quote name='Aimez_moi']Nos i poduszki to podstawa.....a jak sie nabiega po trawie i spi juz i chrapie to dopiero pachna.....:):)[/QUOTE] ja lubie jak pachną po spacerze na mrozie :) i uwielbiam patrzeć jak śpią kołami do góry :) ale nie lubie jak rano na dźwięk budzika namawiają-no, pośpij jeszcze z nami-ostatnio prawie na autobus zaspałam, tak się przytulali :)
×
×
  • Create New...