-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Ja tez wierzę,że ona jeszcze zaufa...pokocha... Teraz najważniejsze-wyleczyć skórę...później sterylka....Beza/Jadzia jest dzielna-damy radę :)
-
Dość smutkania! Dokładnie dzisiaj mija okrąglutki rok jak jestem u Hopiaka!!!:BIG::bday::BIG: Wyszkoliłam wszystkich już prawie tak jak trzeba ;) mnie też trochę nauczyli-oj...działo się przez ten rok...I pomyśleć,że jak przyjechałam z Ciocia ulvhedinn to się tak bardzo wszystkiego bojałam...i Hopiaka i TZa i Sebka i Tolka i Hadesa...tylko kotów się nie bojałam....Chodzili przy mnie na paluszkach, na widok wyciągniętej w moją stronę ręki prawie umierałam ze strachu...nie znałam smaczków-psie ciacha mogły dla mnie nie istnieć, nie chciałam ich jeść (ale ja gooopia byłam!), nie znałam marchewki, jabłuszka...nic nie znałam...I bolało mnie prawie wszystko...teraz już się ani nie bojam, ani nic mnie nie boli :D Hopiak mówi,że gdybym mogła chodzić, to pewnie łobuzowałabym jak szczeniak...eh, ma rację ;) Wtedy jeszcze wszyscy myśleli,że będę biegac bez kółek...nie będę-Hopiak nie podejmie decyzji o operacji-bo mówi,że co z tego,że szanse niby jakieś są...skoro moje goopie serce nie wytrzyma na 100% narkozy? I chyba za to ją lubię-dla niej najważniejsze jest żebym żyła-nie ważne czy z kółkami, czy bez-bo kto powiedział,że mi na kółkach źle? Przecież mogę witać każdy dzień uśmiechem, mogę biegać, mogę się tulić, mogę śpiewać...mogę gonić Hadesa:diabloti: Przez ten rok wypracowałam z Hopiakiem nasz własny język-ona wie, kiedy chcę pić, kiedy jeść, kiedy chcę koo, kiedy się bojam...a kiedy zwyczajnie chcę się przytulić :) nie wiem jak-ale ona trochę jakby rozróżnia moje arie...:crazyeye: I poznałam dużo Cioć i innych piesów-i zobaczyłam,że jednak można mnie kochać taką jaka jestem-zwyczajną nie zwyczajną Zojkę :) Bardzo, bardzo dziękuję Wam za ten rok:loveu:...i mam nadzieję,że za rok znów będziemy świętować...i za dwa lata i jeszcze dużo dużo lat później :)
-
U nas to jest tak-niby wszyscy wiedza kto podpalił...nawet strażacy-i co? i nic :( bo to tzw margines jest... a paliło się, oj paliło...na spacerze widzieliśmy-strasznie tam musiało być...pewnie chcieli trawę koło bloku wypalić, nie biorąc od uwagę silnego wiatru...blok na dole czarniawy, dawna fabryka papieru toaletowego...tam jeszcze dużo makulatury było...i dalej jeszcze...psy mieszkające blisko jeszcze następnego dnia wyły (jak się musiały bać te uwiązane przy budach???) :( i następnego dnia też straż była-dogaszać zgliszcza... okropna bezmyślność...ale tutaj to działa tak-jest zielsko suche, to podłożę zapałkę i sobie pójdę-bo co będę tak stał?...ehhhh
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
no i powiedzcie sami-gdzie ludzie maja oczy? jak taka pięknota może nie miec domu???? [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10150612_1481689762050304_1109799993_n.jpg[/IMG] -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
kurczę...ale jej się urosło! [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/532238_1481689518716995_1418399555_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/1012877_1481689782050302_824189111_n.jpg[/IMG] -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
chyba tak... ;) [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1907302_1481689548716992_382782440_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1010004_1481689542050326_1752914884_n.jpg[/IMG] -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
ja się boję ONków-w dzieciństwie mnie ugryzł... chociaz jakiś mały kundelek pogryzł mnie dotkliwiej...a nawet nie pamiętam jak wyglądał... ale ONka nie chcę, nie dałabym rady...a pies raczej nie powinien czuć,że właściciel się go boi :( -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Lila...ta dziewczynka to od Rudej jest? bo ja juz się pogubiłam zupełnie:oops: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1977050_1481691555383458_1620572714_n.jpg[/IMG] -
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
A ja spokojnie czekam na ciąg dalszy...bo będzie na pewno :) jutro Wam wstawię nowiuśką foteczkę Stafiego-cholercia...im dłużej się na jego fotki gapię, tym bardziej mi serducho pika...ehhhh -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Wiem-muszę ukrywać wątek przed TZem-bo on ma fioła na punkcie ONków...a ja się ich boję :( -
[quote name='bela51']Nielatwo jest starym psom na swiecie... Obys jeszcze zdązyl trafic na dobrego człowieka, ktory da Ci dom, Gandolfie.[/QUOTE] Gandalfa pokochał bezwarunkowo nasz Prezes-tylko żona "stoi na przeszkodzie"-jakby to głupio nie zabrzmiało ;) u mnie na przeszkodzie stoi TZ-i chyba dobrze...bo dom szybko by sie zapełnił tymi wszystkimi biednymi, nie chcianymi, chorymi...
-
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Tadam! Nemi bez kamizelki :) jaki ona ma cudny pychol:loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10011478_235025360016282_1281102190_n.jpg[/IMG] i jak dostojnie kroczy :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1959546_235025366682948_1256573280_n.jpg[/IMG] -
Mam nowe fotki Soyerka-jak mi sie uda, to wstawię je dzisiaj...jak nie, to jutro od rana będę próbować :)
-
tiaa...zwłaszcza jamnik z ADHD, który jest Alfa w domu i nigdy nie przejmował sie gabarytami przeciwnika (moje też przed nim wiały) :eviltong:
-
[quote name='anica']... tak rozumiem... ale mi szkoda:-(!... skoro taka jest wierna to tym bardziej zasługuje na najwspanialszy domek...........[/QUOTE] też tak myślę :) i na pewno znajdzie taki, do którego zapuka jej serduszko :) Ps. Frodo rządzi na osiedlu-wszystkie psy przed łobuzem uciekają, nawet...owczarki....
-
[quote name='anica']... to chyba jednak .... szkoda że taki wspaniały domek i nie wyszło?....[/QUOTE] Aniu-czasami i tak bywa...sunia całe życie mieszkała na ulicy (takie mamy sygnały), w hoteiku poznała miłość i dobroć ludzka, pokochała, zaufała... Domek się starał jak mógł...ale jak ją przekonac? najgorsze,że nie chciała nic jeść...
-
już wiem-kopiuje z fb Prezesa: [COLOR=#4E5665][FONT=lucida grande]Niestety Jadzia nie odnalazła się w nowym domciu. Nie jadła, zamknęła się w sobie. Państwo wspaniali starali się jak mogli ale Jadzia charakterna powiedziała że chce wracać. Popracujemy z nią jeszcze , dokończymy terapię bo przyplątał jej się stan zapa[/FONT][/COLOR][COLOR=#4E5665][FONT=lucida grande]lny skóry. Po jakimś czasie zrobimy sterylizację. Jak już będzie wszystko ok zwłaszcza z jej delikatną psychiką wtedy poszukamy domciu. Zaraz po powrocie wszystko wróciło do normy, obchód starych kątów , znajomy plac . Stęskniona pewnie była. Dajmy jej czasu, dużo czasu.[/FONT][/COLOR]
-
[B] Borsuczkowa mama wróciła z adopcji :( jeszcze nie znam szczegółów, nie wiem dlaczego... [/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/523608_234782893373862_147903287_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doda_']Dziękuję za zaproszenie , jestem u Gandalfa, później poczytam...[/QUOTE] Witam :) [quote name='Doda_']Przeczytałam.. kochany starowinek :( ma ogłoszenia? ogłaszajmy go intensywnie, może znajdzie domek stały...[/QUOTE] Tak jak Soyer-widziałam go na tablicy.pl [quote name='natie']jestem z zaproszenia, mogę pomóc z ogłoszeniami, ale do tego potrzebny jest tekst, dane kontaktowe itp :)[/QUOTE] dziękuję-nadal nie wymyśliłam testu :( [quote name='Myngey']Jestem na zaproszenie u dziadka Gandalfa :loveu:[/QUOTE] Witam cieplutko :) [quote name='Toska1']Też zaglądam z zaproszenia , cudny psiak ![/QUOTE] Dzień dobry :) [quote name='maarit']Zapisuję....[/QUOTE] Dzień dobry :) [quote name='Doda_']zaglądam do Gandalfa i bardzo proszę o zajrzenie na bazarek imienny dla matki z rowu która urodziła martwe dzieciaczki...:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251920-Matka-z-rowu-nie-ma-nawet-imienia!-Bazarek-imienny-z-NAGRODAMI-!!-do-06-04?p=21995379#post21995379[/URL][/QUOTE] ojej...biedna sunia :(
-
[quote name='renatka_s']Zaglądam do Soyera też jest fajniutki :-)[/QUOTE] [quote name='Olena84']zapisuje niunia![/QUOTE] [quote name='natie']ja również......[/QUOTE] [quote name='Myngey']Jestem z zaproszenia u chłopaczka....[/QUOTE] [quote name='Toska1']i ja jestem z zaproszenia :)[/QUOTE] [quote name='maarit']Kochany rudzielec:loveu:[/QUOTE] :loveu:[B][SIZE=4][COLOR=#000000]Ależ się cieszę,że jesteście[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Doda_']Przeczytałam, szkoda że nikt go nie szuka :( Jest bardzo ładny, ma ogłoszenia?[/QUOTE] Ma na tablicy-na Kluczbork, Opole i chyba gdzies jeszcze :) A tak w ogóle, to bardzo miło,że jesteś :)
-
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
bo ma trochę dużo spraw na głowie-na pewno się pojawi jak znajdzie chwilę ;) -
Kochany Maksiu umarł :(. Czekaj tam na mnie za TM !
Hope2 replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
toyota, spokojnie-Zośka charczała, kaszlała-pamiętasz, myślałam,że ma chore płucka, RTG robiłam. Nie wiem nawet kiedy przestała-ale raczej po miesiącu co najmniej... No i może zapytaj wetkę o jakiś lek na serce, który można podawać raz dziennie, skoro 2 razy na dobę nie możesz być u niego ;) Ja wetem nie jestem i nie znam tego drugiego leku-Zośka ma benakor (chyba nie pokręciłam nazwy ;) ) dostaje raz dziennie po pół tabletki -
Kochany Maksiu umarł :(. Czekaj tam na mnie za TM !
Hope2 replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też zaglądam-ale jak nie ma info o psie, to się nie wpisuję. Toyota-ile kasy potrzeba na leki Diablika? Raczyna...odpuść sobie, albo z prywatnymi wycieczkami przenieś sie na pw, bo Twój wpis jest nie smaczny