Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='b-b']Nie dziwię się małej. Poczuła się lepiej to ją na zwiedzanie okolicy chętki nachodzą :)[/QUOTE] Teraz juz śpi (ale jeszcze okiem łypie-bo może....)
  2. [quote name='b-b']:D Ja tak wciąż wychodzę...i przechodnie i kierowcy mają ubaw jak mnie widzą z psami przed domem...a ja to wszystko mam w nosie :diabloti:[/QUOTE] U mnie w zasadzie mieli czas przywyknąć...ale ciągle ich czymś zaskakuję :D Kurczę...Klucha złapała wiatr w żagle-i nic tylko by biegała...nawet w domu próbuje-wstaje,ale doopka jej ciąży,więc klapie na zadek...
  3. A,pochwalę się cielaczkiem moim :) Domu nie szuka-nie oddam nigdy w życiu [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/479993_353253984716642_911644616_n.jpg[/IMG]
  4. [quote name='JamniczaRodzina.']Hopciu jakby Ciebie tam nie było mieszkańcy nie mieli by rozrywki.:diabloti:[/QUOTE] No...co niektórzy już mówią,że im telewizor nie potrzebny :) Ale jest jeden plus-zatrzymują się, pytają...o sterylki, o pomysł co zrobić w Sylwestra-żeby pies nie zwiał...o szczepienia...odrobaczenia... no i widzą, że z chorym psem nie koniecznie trzeba się "rozstawać" :D
  5. No...tubylcy to już ubaw mieli jak widzieli jamnika z kołnierzem i cewnikiem... Ja już na dwór będę wychodzić chyba tylko ciemną nocą ;)
  6. Cioteczki-jak nic zamkną mnie do przybytku bez klamek :( Niedzielne leniwe słoneczne popołudnie, rodzinki pięknie wystrojone spacerują sobie spokojnie...i nagle widzą...mnie z Zojką na szaliku :) no,na małej wsi już wystarczy za sensację...ale ja-jak to ja-wyszłam przecież z małpą na chwilę przed dom-a nie na wycieczkę krajoznawczą (bo przecież sucz słaba i chora jest)-więc wyszłam z domu tak jak stałam...w leginsach,wełnianych skarpetach,klapeczkach i bluzie dresowej,włos rozwiany... ehhhhh
  7. [quote name='JamniczaRodzina.']Jak się okazuje ten czarny jamniś jest już od 3 dni w nowym domku.:loveu: :multi:SUPER
  8. Jestem :D znam małą z opowiadań Toyoty :)
  9. [quote name='Energy']Dzielna mała:)[/QUOTE] Teraz potrzebny...czas...dużo czasu...i zastanawiam się-gruntowna diagnostyka? czy od razu rehabilitacja? ehhh....pomyślę...pogadam z wetami... Normalnie podziwiam Kluchę,jej charyzmę-ja na jej miejscu bym się chyba załamała...a ona...ona wita z uśmiechem i radością każdy dzień...każdą minutę...i walczy...ciągle walczy...i uczy mnie-pokory, jej oczy uczą mnie na nowo radości...cieszenia się najdrobniejszą rzeczą...każdym kolejnym krokiem...
  10. Cioteczki! Klucha sama wstała i zrobiła kilka kroków....a potem klapła na zadek :) Mała cwaniara-jeszcze nie zdążyłam dobrze złapać ją w szalik-bez niego nie idzie-więc już zrozumiała,że szalik=chodzenie :D
  11. I ja jestem Domku dać nie mogę :( mam Zojkę-a ona nie do końca toleruje inne psy...moje są eksmitowane do drugiego pokoju :(
  12. Kurczę thomas-gdzie ci ludzie mają oczy???? Oj,żebym ja miała podwórko...
  13. [quote name='rasowa2410']Ja na początku przeczytałam temat w subskrypcjach "6 półdzikich prosiaków!" i na serio się wystraszyłam :O[/QUOTE] :D :D :D :D :D :D :D :D :D byłoby ciekawie...pomagać prsosiaczkom :D
  14. [quote name='JamniczaRodzina.']Może znajdzie się właściciel albo nowy domek.:lol:[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki za malucha :) ja bym go na dt nie wzięła-nie moja "liga" :D
  15. [quote name='JamniczaRodzina.']Jamniczek dodany na SOS jamniki i na fb.[/QUOTE] Cudnie:loveu: To już mogę być o niego spokojna:lol: Dziękuję:iloveyou:
  16. Zapisuję...on taki podobny do mojego Hadesa...
  17. A dla nie Klucha nie ma litości-najchętniej cały czas by biegała... jak w końcu TŻ wyrobi się z obietnicą i dostanę normalny aparat,to ją nagram na dworze-musicie koniecznie zobacyć te radość w ślepkach,zacięcie na pycholu i ogon majtający w lewo-w prawo jak szalony...i może usłyszycie posapywanie radosne i pochrumkiwanie :) Tylko jak jej teraz wytłumaczyć,że musi oszczędzać te łapinki? że nie może się przeforsować? cwaniara mała-co chwilę jęczy,że MUSI iść sioo.....
  18. Dzień dobry :) Ja tylko wątek podczytuję...ale cieszę się z tego,że szczeniorki się otwierają :)
  19. Nie ma problema :) a takich dużych jak ja to nie goniem-takich lubiem baaardzo :D
  20. Ciocie zobaczcie-może ktoś go szuka? http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8867
  21. Dzień dobry wszystkim :D U nas chyba w końcu wiosna-białe i mokre znika-zostaje czarne i...mokre... Koty wstrętne gdzieś polazły-jak wrócą to je pogonię,oj pogonię im...kota (hihihihihihihi) Hades jest już dobrze wyszkolony-nawet nie patrzy na nie,chodzi bokami...a jak na niego popatrzę,to zwiewa z prędkościa światła :D Wczoraj zagoniłam go pod drzwi łazienki-i już był w pułapce-bo nie miał dokąd uciekać...i mama z piwnicy wróciła:mad:nic to-w końcu go dopadnę :) Tolek też nie patrzy na nie-i już nawet kłócić się nie chce...ehhh-faceci... Kooo dzisiaj już normalne było, sioo jak zwykle, łapencje słabe-ale przestały strajkować :D [SIZE=2]Ovka-nie bój żaby-ja Cię nie wydam ;) (a niespodzianki...lubiem ;D ) [SIZE=3]Zojka wiosenki szukająca[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]
  22. [quote name='b-b']Zdolna jesteś cioteczko :D:D:D[/QUOTE] Wiem :D U mnie nie ma "nie da się"-wszystko się da...:D
  23. [quote name='b-b']To chyba będzie trudne :D Ślicznie wygląda na zdjęciach mordunia kochana :)[/QUOTE] Trudne to moja specjalnośc ;) Kto inny potrafi założyć szelki psu tył na przód i to jeszcze do góry nogami? i szukać tego "uszka" do przyczepienia smyczki ? :D
  24. [quote name='b-b']Tuptaj, tuptaj maleńka ! Wzmacniaj te swoja ŁAPECZKI :loveu:[/QUOTE] Tupta,tupta-a raczej...biega...koty się zdziwiły z lekka :) A ja się zastanawiam jak przymocować kota do zojki-tak,żeby nie mogła go użreć...no...na zasadzie osiołka i kija i marchewki:evil_lol:
×
×
  • Create New...