Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. jestem....łomatkozcórką! nawet nie wiem co napisać :(
  2. Bardzo mądry chłopak z Trotysia :) a jak domki? odezwały się z nadejściem wiosny?
  3. i jaki piękny uśmiech :D oj...będą się domki biły o laseczkę :)
  4. [quote name='Gusiaczek']Hope, ja też chcę KOCURA :evil_lol:[/QUOTE] Da się zrobić-jedna z dzikusek chyba jest ciężarna...złapac się nie da-ale jak będzie miała młode,to może pozwoli podejść z żarełkiem? (o ile znajdę ją jak się okoci :( )
  5. [quote name='toyota']Jak fajnie widzieć Zojkę ! Dobrze wygląda w porównaniu do tego jak była przez chwilę u mnie. Chyba nie umie się jeszcze uśmiechać, ale może jeszcze się nauczy pod tak dobrą opieką. Dziękuję Aniu :loveu:![/QUOTE] Asiu ja się też na początku bałam,że ona mi tygodnie nie przeżyje :( a teraz...jakoś nowe życie w nią wstąpiło :) przyprowadziłam jej kocura do pokoju-i....pełnia szczęścia :)
  6. [quote name='b-b']I ja tu wytłumaczyć takiej maludzie, że Hope sama się przed futrzakami obroni?;)[/QUOTE] ja ich muszę przed zołza małą bronić-ząbki ma i nie waha się ich użyć...
  7. Kopiuje z fb [FONT=lucida grande]U LUSI OK. APETYT DOPISUJE . JESZCZE RAZ POWTÓRZYLIŚMY BADANIA KOOPKI I ZNÓW WYSZŁY JAKIES ROBALE ALE NIE JESTEM W STANIE POWTÓRZYC ICH NAZWY.... LUSIA NABIERA PEWNOŚCI SIEBIE :) SPACERUJE PO OGRÓDKU I CIESZY SIE WIOSNĄ.[/FONT]
  8. [quote name='anica']I ja też!... Jasia najważniejsza [quote name='Isadora7'] To tak jak my też nie drzemy gardła z byle powodu, zawsze nasz powód jest ważny i najważniejszy i zawsze robimy chórek. Rambo, Ruda i Ganga. [quote name='Gusiaczek']Tak, tak foteczki bom okrutnie ciekawa Cię po SPA. Dama jezdeś zatem masz prawo nie życzać sobie. No. Ovka przytakująca Wiedziałam! zawsze to wiedziałam! Jestem JAMNIKIEM! :) ZOJKA vel KLUCHA vel MOP vel GREMLIN jamnikiem będąca :)
  9. Pilnuję M-bo świnia Hades chce sie znów przykolegować:mad:
  10. [quote name='Nutusia']No właśnie, a damom nie przystoi darcie paszczy z byle powodu ;)Ja się nie drem z byle powodu-ja sobie nie życzem,żeby sie na mnie patrzyli, żeby do mnie zaglądali i żeby byli blisko Hope
  11. ​Jeszcze czesanie mnie czeka...no i muszę pogonić Hope żeby mi foteczki zrobiła w moim domku-niech inne piesy zazdraszczają :)
  12. Dzień doberek :D
  13. Dzisiaj pogoda w kratkę-wieje, pada deszczyk ale pojawia sie tez słoneczko :) Hope zaprowadziła mnie dzisiaj w taką wyższą suchą trawę,trochę patyków do przekraczania tam jest,trochę mchu,trochę piasku...i kotka tam sobie pomieszkuje :) najpierw chodziłam dzielnie,a później z koteczką siedziałyśmy i podziwiałyśmy rodzinką bocianią-bo jest już Pan i Pani bocianowa,a dzisiaj doleciały jeszcze ich dzieci z zeszłego roku(kotka stara mi objaśniła) i rodzice te dzieci wyganiają... A wczoraj Hope mnie wykąpała:mad::angryy:nie lubię ja kąpieli,oj nie lubię...a ile krwi na futerku było! Już wiadomo skąd był taki nieciekawy mój zapaszek... Pogodziłam się z tym,że duże futra siedzą ze mną w pokoju-one na kanapie a ja w moim M1 :) tylko nie lubię jak przychodzą do mnie zaglądać-wtedy krzyczę na całe gardło co o nich myślę
  14. Cioteczki zapraszam tutaj-potrzeba...wszystkiego :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/242054-4-psiaki-uniknęły-Wojtyszek-na-dzień-przed-wywozem-!?p=20720300#post20720300
  15. [quote name='kolejna kobietka']Byłabym ogromnie wdzięczna! :loveu: ja może zrobię cegiełkowy...[/QUOTE] To podrzucać będę :) na razie wrzuciłam je sobie w sygnaturkę-Frodo długów już nie ma,no i jest w DS :)
  16. [quote name='Nutusia']Terrorystka! Tak dalej być nie może... ;)[/QUOTE] to cwaniara mała jest-przed chwilą poszła na dwór z moim synem...i już wrócili,bo uparcie pod dom wracała...mam iść ja i koniec:mad:
  17. [quote name='Energy']Może zaczyna się do nich przyzwyczajać i przestaje bać:)[/QUOTE] Ja już sie nie łudzę tym,że ona się boi...ona chce ich z domu wyrzucić :( jest cicho jak są daleko ode mnie-jak podejdą na mizianie-od razu wrzeszczy i zębami kłapie
  18. Jesteśmy :D Zojka nadal dzielnie wieś przemierza :) u nas dzisiaj jakoś pochmurno...ale ciepło :) No i mamy mały postęp-Klucha jakby mniej na moje futra wrzeszczy...komenda "ciiii" chyba zaczyna działać...
  19. Przylazłam z sygnaturki kolejnej kobietki ;) Amstafkowata mnie rozwala...cudaczek kochany:loveu:
×
×
  • Create New...